Tom Hanks

yine arkalara dusmu adamin basligi ben kendim tek olsam bile en yuksekte tutacam valla bu basligi en azindan mesajin bi anlami olsunda bu adamin 1977-1987 yillari arasinda eroinman oldugunu hanginiz biliyodu bakalim??

quicksand demiş ki:
aslında Tom Hanks gibi bir adamdan beklemezdim.Madalyonun diğer yüzleri var bir de tabiki..
o eroinman oldugu dönemler cok kötu seyler gecirmis yani adam hic bi filmde rol alamiyomus genc yasta baba olmus onun sorumlulugu falan daha 20 yasindaymis baba oldugunda cok zor dönemler gecirmis yani zaten 1984de buyuk bi yildiz haline geldikten sonra azaltmis baya 1986 yilindada tamamiyle birakmis...

ya Steven Spielberg in beni sinir eden bi yani var ne bilmiyorum ama sinir ediyo beni Tom Hanks ile geziyo dolasiyo surekli zaten yanihic ayrilmaz iki arkadas olmuslar...

quicksand demiş ki:
sen zor durumda kalsan direk kendine zarar mı verirsin?Yanlış tabiki.Mantığını kullanmamış demek ki hiç.Neyse ya kurtulmuş sanırım...

tabi canim kendine zarar vermemesi lazim ama cok kötu seyler icinden gecmis herhalde kimsede zaten kurcalamiyo ne oldugunu herkes tarafindan cok buyuk saygi gören bi insan yani ortaya biseyler cikarip skandal yaratmak istemiyo insanlar bu adam hakkinda hatta adam yani bi amerikanin alabilcegi en buyuk ödulu bile aldi yani ismini unuttum ama ödulun :oops:

Tom Hanks ıssız bi adada yaşam mücadelesi veriyodu. filmin başında adamın dizleri mercanlıklara sürüne sürüne yarılıyodu. voleybol topuyla arkadaşlık ediyodu. adam film için sakal bırakmıştı adı yeni hayat tı galiba güzel filmdi. izleyen varmı?

dread_locks demiş ki:
Tom Hanks ıssız bi adada yaşam mücadelesi veriyodu. filmin başında adamın dizleri mercanlıklara sürüne sürüne yarılıyodu. voleybol topuyla arkadaşlık ediyodu. adam film için sakal bırakmıştı adı yeni hayat tı galiba güzel filmdi. izleyen varmı?

izlemez olurmuyum adida Cast Away o filmin bu filminde sonunda bi sahne var biraz sonunu anlatmis olurum ama merak eden olursa söylerim...

Tom Hanks'in yönetmenliği ve yapımcılığı üzerine konuşalım birazda, Liv Tyler'ın oynadığı bir filmi hem yazmış, hem oynamış hemde yönetmişti adını hatırlamıyorum ama bir rock grubu ile ilgili bir filmdi güzeldi bence, birde band of brothers vardı galiba yönetmen olarak iştirak ettiği...

Geri