Pamela Spence

valla Daeron'a kesinlikle katılıyorum. Kesinlikle kötünün iyisi...

Teomanın etkisinde kalmamak adına çok başarılı bir olbüm olmamış.Coverlara gelince bence iyi olmamışlar.

Albümün tek artısı Artun ERTÜRK....Sanırım bu ismi ilerki zamanlarda bol bol duyacağız...

kendisi teomanın eski vokalisti
istanbul adı parçanın sözleride kafiyeli olsun diye saçmasapan olmuş
kendisi yetmiyormuş gibi ist.parçasının klibinde teomana benzetmeye çalıştığı fransız öğretmeni kardeşiyle oynuyor..kısacası kötünün iyisi

Bugün Beyaz Show'daydı.
Canlı şarkı söyledi ancak ben hiç beğenmedim performansını.Ayrıca arkasında kendi grubu çalıyordu ve bence grubu çok başarısız.Hiç temiz çalamıyorlar."Fırtınalar" da alt yapı üzerine çaldı grup galiba ancak herhalde ses düzeninden falan resmen şarkının "kaba" sını çaldılar....

dün beyaz show da ben de izledim ve çok çirkin olduğunu bir kez daha farkettim.ayrıca sesini çıkartabilmek için bayağı bir kasması gerekiyor.çok kötü bir sesi var.ayrıca çok yaşlı duruyor.kaç yaşında olduğunu bilen var mı?

alcoholicsunflower demiş ki:
dün beyaz show da ben de izledim ve çok çirkin olduğunu bir kez daha farkettim.ayrıca sesini çıkartabilmek için bayağı bir kasması gerekiyor.çok kötü bir sesi var.ayrıca çok yaşlı duruyor.kaç yaşında olduğunu bilen var mı?
bence performans iyiydi ama cidden çok yaşlı gösteriyodu dün beyazda...gözaltları fln iğrençti...

evet bende izledim dün .. o ebru gündeşin şarkısını baya iyi söylemiş ama kendi tarzında... ordaki kadına rağmen çok iyiydi bence.. (dilek budaktan bahsediyorumm) yani ben bile şarkı sölesem yeridir.. :D

Pamela estetikmi yaptırdı?????? haberi olan varmı ilk hali ile son hali arasında acaip bir fark var klipleri izledim ve karşılaştırdımda...

Yooo imajıda ilgilendiriyor :) görsellikte çok önemlidir bir sanatçı için
Evet dikkatimi çekti bu kız estetik olmuş bi tuhaflık var eski hali ile kel alaka yeni yüz profili çirkindi yaaaa bayaa bu güzelleşmiş burnuyla oynatmış galiba bide yanaklarda rendeleme falan :D

alcoholicsunflower demiş ki:
abi 32 yasında yaa... resmen iğrenc bi hatun ...klipte baya guzel gözukuyo ama.....

cash demiş ki:
Yooo imajıda ilgilendiriyor :) görsellikte çok önemlidir bir sanatçı için
Evet dikkatimi çekti bu kız estetik olmuş bi tuhaflık var eski hali ile kel alaka yeni yüz profili çirkindi yaaaa bayaa bu güzelleşmiş burnuyla oynatmış galiba bide yanaklarda rendeleme falan :D

kliplerde bilmem kaç tane filtre olayı var... :D albüm kapaklarında da yine bilmem kaç düzeltmeden geçiyorlar.... suratındaki büyük bir yara izini bile kaybedilmesi hiç de zor değil bu durumlarda... hatun çirkin... bilmem kaç sene önce teoman konserine gitmiştim yakından da görmüştüm hatunu o zaman vokalistiydi löpür löpür birşeydi.... ama gerçekden klipde çok hoş çıkmış :)

Geri