Pamela Spence

• Konuyu açan Konuyu açan camelfilters
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

eski albümündeki "şuna da bak" şarkısı mükemmel yeni dinledim sürekli dinliyorumm.. harikaymış ya... bu albümde güzel ama önceki çok daha iyiydi..!

benim kafamda kalıp felan yok...en azından bişeyler dinlerken bu rock yapıyo dinleyyeyim şu yapmıyor salla dinlenmez demiyorum..Daha doğrusu dikkat ettiğim tek şey yapılan müziğin hoşuma gidip gitmemesi...alıntı yapılan cümlemde ondan önceki bir forum mesajına tepki olarak yazılmıştır....

bende o şekilde 'rock ya da degil' şeklinde bi eleme yapmıyorum fakat,pamela nın rock yaptıgınıda kimse iddia etmesin.Rock müzik nedir biliyoruz çok şükür.Genelde insanlar elektro gitar,bass ve davul olan herşeye rock diyor; ama bilmiyorlar ki rock bi duruştur.

Rock ı sadece bir felsefe yaşam şekli olarak ele alamazsın...VE tabıı sadece elektro çalan herkese de rockçı diyemezsin...ikisinin ortasında birşey herhalde bunun tanımı...

:!: Pamela :!:

Kapı Açılış : 21:00

Bilet Fiyatı : Öğrenci-15.00 YTL Tam-20.00 YTL

Tarih : 09 Nisan Cumartesi

Yer :Saklıkent Mainhall
Bilet satış noktaları : Biletix Noktaları

ya şimdi rock müzik çok gündenmde ya insanlara önceden albüm falan yapmazlardı şimdi ise öncelik rock müzik yapanların bakmayın pamelanın öyle çıtıpıtı hallerine 40 ına şurda ne kalmışki

ama ben seviyorum ilk albümüde güzeldi ama işte garip bir durum yani şimdi karşısında bütün kapılar açık ama 10 yıl önce???

10 yıl önceki rock dinleyen kitleyle şimdiki arasında çok fark var...bu kadar kişiyi hayatta kaldıramazdı o zamanki sayı....Bu da pamela nın şanssızlığı olsa gerek....

Geri