Kemal Sunal

Mükemmel bir oyuncu, komedi üstadı, Şener Şen'le birleşince patlayıcı etkisi yaratır, (Bkz: Davaro)...
En mükemmel repliği de şudur:

"- Paranızı neden umumi tuvalet gibi ölü bir yatırıma harcadınız Mülayim Bey?
- (Biraz düşünür.) Ben zamansız gelen paranın anca üzerine sıçarım..."

scrotestical demiş ki:
süper link ya.
''lütfü bugün aptallığın üstünde''
''lütfü çok aptal adamsın''
''yeşil vadi iyiydi. lütfü de iyiydi''
Ben en çok, gitar solosunun üzerine kaydedilen "Tutmayın küçük enişteyi" sözüne koptum. "Hadi kızlar sazlara hadi"... :D :D :D Şaka bir yana riffler sololar gayet sağlam... "Deve, develer..." :LOL: :LOL: :LOL:

onun gibi bir adam tekrar çıkar da milyon defa izlediğim filmleriyle beni tekrar tekrar güldürür mü acaba, o replikler nedir :)

ekmek çıktı, ben de kaymak istiyom vs. ah ah :)

film çekimleri sırasında gören tanıdıklarım var adam hiç gülmüyomuş çekim haricinde, ciddiymiş baya.

tam bir sanatçı diye ben kemal sunal 'a derim.acaba dünyanın başka bir yerinde var mıdır?filmleri bu kadar çok izlenip te hala bıkılmayan?
ama biz adama değeri ancak öldüğünde veririz.yaşadığı dönemde bazı "KENDİNİ ENTEL OLMAYA ADAMIŞ AMA 1 BOK OLAMAMIŞ"EMBESİLLER adam öldüğünde müptelası olduklarını söylemişlerdi...
arkadaşlar umarım siz o ÖKÜZlerden değilsinidir ki kesinlikle zannetmiyorum.yalnızca harbi sanatçılara öldüklerinde değil yaşadıkları zamanda değerlerini bilelim...

Geri