Kemal Sunal

bencede 80 öncesi filmler daha iyi.. hepsini televizyonda her oynadığı zaman hiç sıkılmadan izliyorum.. asla unutulmayacağına eminim.

Aha, komutan uçan tekme gelmiş, hoş gelmiş... :)Sözlükte bunun "Süt Kardeşler"li olanını da yapacağını duymuştum, bir gelişme var mı? Hakiki Tosun Metal her ne kadar arak rifflerle yapılmış olsa da iyiydi, Lütfü de iyiydi. :LOL:

Jawbreaker demiş ki:
Aha, komutan uçan tekme gelmiş, hoş gelmiş... :)Sözlükte bunun "Süt Kardeşler"li olanını da yapacağını duymuştum, bir gelişme var mı? Hakiki Tosun Metal her ne kadar arak rifflerle yapılmış olsa da iyiydi, Lütfü de iyiydi. :LOL:

arak riffler?
orda soloyu ve sondaki yarim saniyelik bir bolumu baska yerlerden almistim sadece; gerisi bana ait. arak degil yani. 'miras degil alin teri' gibi :)

gelisme var. forumda baska bi tarafta daha actim onun topic'ini. sabanoglu saban ve sut kardesler'le ilgili birer tane yaptim htm'den sonra. ikisi de ayni adreste mevcut: http://www.angelfire.com/amiga2/komutanucantekme/index.html

begendigine sevindim ayrica..

Sözlükte sen yazmamış mıydın şu şu şarkıları birleştirdim voltron oldu diye? :) Yoksa farkettiğimden değil, "arak" derken iyi niyetli, bir nevi "tribute" niteliğinde bir çalışmaya değinmek istemiştim, yanlış anlaşılmalara mahal vermeyelim. Saygılar..

Her Türk gencinde bir Kemal Sunal efekti vardır... bu güzel insan olmasa hala zıtttttt erenköylere gülüyor olacaktık ve bunlardan öteye gitmeyecekti...

dbuyuk_20.jpg

:cry: :cry: :cry: :cry:

Kendisi sinemamızın en büyük ustalarındandı.Onun gibi mimikleri ve yeteneği olan,komik,hayat dolu bir aktör daha gelir mi Türkiye'ye bilinmez...Güldürür,düşündürür,ağlatır ama her zaman kendisini sevdirir...büyük insandı kendisi,unutulmaz umarım...

Çok haklısın dostum onun filmleriyle büyüdüm ben türk sinemasına emeği çok büyüktü onu kaybetmemiz beni gerçektende çok üzdü abartmıyorum 3 gün ağlamıştım ve evime kemal sunal filmleri arşivi yaptım onu çok özlüyorum...

en çok güldüğüm kişilerden biridir. en çok seviğim filmi Kemal Sunal'ın Mülayim Sert adında biri olduğu filmdir. Hastane raporları karışıyor. Kemal Sunal'a bir ay ömrün kaldı diyorlar. Oda gidiyo kiralık katil tutuyor. Ondan sonra o raporun Mülayim ters'e ait olduğu anlaşılıyo,Kemal Sunal kiralık katilden kaçmaya başlıyo, herkezden süpeleniyor böyle. Tam Kemal sunalı öldürceklerken para atıyorlar para dik gelirse ben giderim diyo kemal sunal bi atıyolar para dik geliyor. Bayılıyorum o filme ya, alıcam bi tane cdsini...

Kendisini "Hababam Sınıfı"ndan İnek Şaban olarak tanıdım.En sevdiğim filmi diye bir durum sözkonusu değil.Bütün filmlerini çok seviyorum.Keşke aramızda olsaydı...

Tabi Kemal Sunal'ın dışında Kemal Sunal'ın sözlerinden oluşturulan çok güzel şeyler var.Mesela "Rockla Gel Şaban" :D

Saygıyla anıyorum kendisini...

Geri