Steinberg Nuendo Hakkında...

D

delimc

Selam arkadaşlar benim evde home stüdyo var ve nuendo kurulu şu anda fakat pek bir bilgi birikimim yok bana nuendo hakkında bilgisi olanlar püf noktalarını verebilirmi..

Çok Yüzeysel bir soru...

İlk önce programı kurcalıyarak başla
DAha sonra Nuendo ile ne yapmak istediğine karar ver
kararın hakkındaki soruları ilet
Daha yardımcı cevaplar alabilirsin.

Not:İnsanlar Kör değil koyu renkle yazmana gerek yok.

:D

Kolay gelsin..

ya ne kadar boş cevaplar yazıyosunuz ben ugrasmıyorum dedimmi sadece püf noktalarını bilenler yardım etsin dedim...

bir yazlımın püf noktası nedir? ben bunu anlayamadım. nuendo recorda basınca kaydediyor mesela... yani ne istediğini açmazsan hangi birini anlatalım? vst instruments diyaloğuna f11 e basıp kolayca erişebilirsin mesela bu da bi püf noktasıdır. ne istediğini söylemezsen binlercesi vardır bunların, sana ne lazım?

arkadaşlar şu ne işe yara, bu nasıl çalışır gibi sorular çok geniş.sanırım daha specific sorular sormak gerekiyor.delimc arkadaşım ne yapmak istediğini yazarsan arkadaşalr daha rahat yardımcı olur.

Kitabını aç oku. Veya ingilizcen yoksa satın aldığın yere söyle, sana Türkçe kullanma kılavuzu sağlasın. Burada iki forum mesajında koskoca program nasıl kullanır anlatamayız ki? Altıyüz sayfa kılavuzla geliyor o programlar.

Geri