Tv ve Sinema

stairway-to-heaven demiş ki:
Yine Trt 2'de pazar akşamı 20.00'de ''Muson Düğünü'' var...Kaçırılmaması gereken bir film...

Ayrıca Trt'nin web sayfasında;perşembe günü Trt 2'de ''21 gram''gözüküyor...Başka bir açıklama yok yalnız...

turk kanallari burdakilerden daha iyi filmler göstermeye baslimis ya 21 gram falan iyi valla ben ordayken berbat Jackie Chan van damme filmleri gösteriliyodu hep... :D :D

Valla ayne öyle...Dün star'da ''hannibal'',atv'de ''spider man'',kanal d'de ''the others'' vardı...Hangisini izleyeceğimi şaşırdım...

ben Turkiye de olsamda izleyememki turkce dublaj batiriyo filmleri ya ama yinede öyle filmlerin yayinlanmasi artik önem vermeleri mukemmel Spider man burda bile yayinlanmadi daha ya gerci kabloluda yayinlanaali cok oldu ordada izledim ama normal kanallarda yayinlanmadi daha...

dün akşamda siyah giyen adamlar vardı.ne oldu televizyona yaa?ne bu sinema çılgınlığı?ama güzel bu işler.gerçi diziler başlayınca trt2 den başka hiçbir yerde film izleyemeyeceğiz ama şimdinin tadını çıkaralım.

bu haftadan itibaren cnbc-e de her pazar yeni bir dizi baslıyor.adı NİP/NUCK bence izleyin.yanlıs hatırlamıosam saat 23:00 da baslıyor!18 yaş sınırı var küçük kullanıcılar dikkat etsin!!!!!!!!!!!

sinema filmlerini yayınlamaları çok güzel oluyor da şu reklamlar öldürüyor insanı dün akşam(pazar) atv de iş bitiriciyi izledim kırk tane reklam tam sonlarına doğru artıyor bir de sayıları iyice kıl oluyorum...

22 Eylül Çarşamba 20:30 Trt 2

Ömer Kavur'un yönettiği,Lale Mansur ve Uğur Polat'ın başrolde oynadığı,Altın Portakal ödüllü,2003 yapımı ''Karşılaşma''filmi var...Son yılların en başarılı Türk filmlerinden biri...

Perşembe günü 20:15'de Trt 2'de ''21 Gram'' yazıyor hala ve bu isimde sadece bir film var,yani bizim bildiğimiz Inarritu filmi olan 21 Gram...Bakalım,belli olur birkaç güne...

galiba ensonunda artık kendileride bıktı aynı filmlerden yada bi kanal ın yöneticisi değişti ve dediki yenilik yapalım da reytingler artsın vede ardından diğerleride buna uydu, bende anlamadım ama çok iyi oldu...

curb_wallpaper640x480.jpg

facialar prensi Larry,Murphy yasalarinin dizisi, bir insanin hayati bu kadar ters gidebilir dizisi.

Tv de izleyebildigim beni gulduren tek dizi, cogu bolumleri internette geziyor...siddetle sabirla tavsiye ederim.

curb your enthusiasm burda yeni gösterilmeye basladi elimden geldigi kadar izliyorum Jeff Garlin larry David falan oynuyo benim siddetle tavsiye ettigim dizi The Sopranos tur Turkiye de yayinlanmiyosa bile nette yukleyin öyle bi dizi varmi su siralar dunyada...

Bu akşam tv8'de "Gülün Adı" var. Saat 21.00'de. Gerçi cnbc-e göstermişti daha önce. Açıkçası 21 Gramı mı yoksa bunu mu izleyeyim karar veremedim. İkisi de çok iyi.

Kesintilere ve dublaja rağmen yine de güzeldi 21 gram...

Trt coştu bi kere durmak bilmiyor.:)

26 Eylül Pazar 20:00 TRT2

''TEMMUZ'DA''(IM JULI)-Sıcacık bir aşk ve yolculuk hikayesi...Fatih Akın'ın ikinci ve bence en güzel filmi...

Trt'de Ekim ayında sinema büyüsü kuşağında;

''Amelie'',''Amores Perros''(paramparça aşklar ve köpekler),''Akrebin Laneti'' ve ''8 Kadın'' yayınlanacakmış...

Trt'yi seviyoruz...:)

vcd de istediği filmi izleme olanaği varsa,tv sinema için,-hele bu kadar çok reklamla bölünmüşken- geri planda kalıyor.öncelikle sinema salonu,sonrasında vcd...ama trt de bazen o kadar kolay bulunamayabilecek güzel filmler oluyor.

Öhüeöühee...:( Ağladım TRT pazartesi Melekler Şehri'ni gösterdi....Belki basit gibi görünüyo ama Bence çok duygulu bi film...TRT-2 sanırım 21 grams'ı gösterdi helal olsun adamlara..Bu arada TRT de çoştu filmlerde!!!

CedriX demiş ki:
Yine Trt 2'de pazar akşamı 20.00'de ''Muson Düğünü'' var...Kaçırılmaması gereken bir film...

Ayrıca Trt'nin web sayfasında;perşembe günü Trt 2'de ''21 gram''gözüküyor...Başka bir açıklama yok yalnız...

turk kanallari burdakilerden daha iyi filmler göstermeye baslimis ya 21 gram falan iyi valla ben ordayken berbat Jackie Chan van damme filmleri gösteriliyodu hep... :D :D

21 gram'ı izledim..koltukda annemle öle kaldık...

Geri