Deus-ex Machina

Antalyalı alternatif rock-nu metal grubu olan (aslında yalan ne çaldığımızı bizde bilmioz.cradle da çalıoz megadeth de hatta pantera da eee neresi alternatif bunların nys :) DeUs-Ex MaChInA'yı dinlemiş olan varsa lütfen fikir ve görüşlerini bi yazsın.Durun bide kadroyu yaziim...

Davul:Eray " elgar" Okbay
Bas:Emin " Bossanova" Karasöğüt
Solo Gitar:Seltay Sobutay
Vokal:Murat "liquoredmind" Özkan
Keyboards:Bilgin "Platanouse" Çınar

Bence etkilenmemişlerdir :)
Deus ex Machina, "makinadan gelen(çıkan) tanrı" anlamına geliyor.

Grubu dinleyemedik ama kaydınız filan varsa nete koyun, dinleyelim. Hoşgeldiniz/başarılar :)

kaydınız varsa gizliye falan bıraksanıza ben bekirden alayım.kim alacak derse berker diin ok.genç yetenekleri dinliip deerlendirmek lazım(aranjör falan diilim haa yannış annamayın :) )

El-Diablo konuşuyor:Metal yapın kardeşim.Hem Assoult size başlık açmıştı.
Ööle coverla olmaz bu işler beste nerde?Sahne performansınız sıfır biraz hareket edin yaw!!! El-Diablo konuştu.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
metal yapıcaz vati ama nu :) ben o başlığı görmedim ya nerde?bu arada biz bi dakka bi cover band'iz bu yüzden cover bizim işimiz el-diablo kardeş...bu arada antta havalar nasıl?konser falan var mı bu ara?

son aldığımız bir habere göre (demin telefonda konuştum) emre arkadaşımız grubu bırakma kararı almış...kendisine başarılar dilioruz...Deus-Ex Machina yoluna ikinci gitar yerine klavye ile devam edicek...Sercan klavyecimiz olucak muhtemelen...

liquoredmind demiş ki:
son aldığımız bir habere göre (demin telefonda konuştum) emre arkadaşımız grubu bırakma kararı almış...kendisine başarılar dilioruz...Deus-Ex Machina yoluna ikinci gitar yerine klavye ile devam edicek...Sercan klavyecimiz olucak muhtemelen...

Yanlış mı okumuşum :roll:

5 Haziran

Sevgili Deus-oğulları,5 haziran da 3.sünü düzenlemeyi planladığım Metal Attack in Antalya festivaline çıkmak isterseniz beni nasıl bulacağınızı biliyorsunuz....

El-Diablo kunuştu :twisted:

haklısın moruk ama hangibirini dövecem ki 1000 tane oldu bu zibidiler...
inanır mısın ben bile artık dikenli bileklik takmıyorum o kadar yani...
Slayer T-Shirtlerimizi çıkarmadık tabii ki zaten istesen de benden kılabır falan olmaz ööle sıfatlar bana soksan girmez ehe ehe bu arada sen murat mısın seltay mı? bilemedim hanginizsiniz???

Bu arada 5 haziran için endişelenme ben bu işi para için yapmıyorum millet konser görsün die yapıyorum...

:LOL: Ayy ayyy aman aman... Gül gül bir hal... Aman Allah, ağzım ağzım :!:

Sorun ne ben biliyorum: Emin :!: Performans onun suçu tamamen :D Ayrıca vokalisti yakından tanıyorum, adamı at istediğin kadar dinlemiyor bir türlü :)

Şehir dışı konseri planlarından haberdar edin bizi :twisted:

Bu forumdan gereksiz mesajlar temizlendi. Daha dikkatli olmanız dileğiyle.

liquoredmind kasten bozulmuş Türkçe ile mesaj atmak forum kurallarına aykırı. Örneğin "beklioruz, gidioruz,...".

kardeş haberler sizde..diyeceksinki abi gelin burda degika-deus takılalım biz gelecez...biz daha yeniyiz ankarada ama ayarlarsanız bi konser neden gelip çalmayalım...bu arada bizim grubun problemi şu...antalya gibi bi yerde :x burda hiç bişi yok,dinleyici yok,adam gibi mekan yok...tek bi tane rock bar var koca antalyada...o da para için trance bile çalıyor...ağlamak istiyorum ya...ankarayı özledim ben...eskişehiri özledim... :cry:

Geri