Deus-ex Machina

Bence bu org olmaz nie bilomusunuz çünkü kimse bişiler için çabalamıo biz grup olarak bazı şeylerden fedakarlık yaparak Isparta'ya gelmeye çalışıyoruz ama bu kimsenin umrunda değil...

millet alooooooooooo ne diyonuz beyaf ısparta sizi beklioooooooooo
cıldırmak eglanmek icin
olmaz gelmemek olurmu
yaf ben ne zaman dır bu günü bekliorum
millete yaymaya bile basladım
ısparta deus-ex ve kardes grubu beklio
allah askına ayarlayın yafffff lütfennnnnnnnnnn :( :( :( :(

19'unda ordaymışız bekleyin geliyoruz...Bu arada yaprak sarma ve mercimek çorbasına bayılırım,birileri yapsın yiyecem öle boş karşılamayacaksınız dimi bizi? :D

19 u haaaaa valla 4gözle beklioruz bu arada demomu yapıonuz cok güzel ve buraya gelince sizden 50 cent istiorum deli yapmışşınız parcayı.murat inşallah yapcak birilerini bulursam malum ögrenciyiz burda sarma yaptırcam sana ok:)

Murat sen Antalya'ya gel ben sana sarmanın büyük olanını yedircem kendim yaptım sana özel :p:p:p Bu arada hadi ilk kez burdan söliim Deus ex kardeş grubu ilk bestesini tamamladı yakında kayıdıda tamamlicak ama önce Murat yayınlasın sora biz :p:p

HAYIRLI olsun...
valla bana cok güsel bi konser olcak gibi gelio...
hatta ıspartadaki en güsel konser olcak bence. ben haftaya ankaraya gidiodum ama vaz gectim bütün pilanları erteledim sizi bekliorum :)

19 Mart 2006 Pazar günü saat 13:00da

Deus-ex Machina Isparta Plaj Cafe ( Alt Kat) de gerçekleşecek olan Rockalive Isp. dizisinin ilkinde sahne alacaktır... Giriş:5YTL

Herkesi bekliyoruz!!!

evet 4 gün kaldı konsere
sabırsızlıkla bekliorum konseri

zaten eglenemioz bu ısparta denilen sehirde:) böle aktivitelerde olmasa ne yapcaz bilmiom valla:)
hade bakalım pazar günü 13de bulusmak dilegiyle

Geri