Scrubs

Cnbc-e'de perşembe günleri saat 20.30 da yeni bölümlerinin yayınlandığı genç doktorların doktorluğu öğrenmeye çalışırken başından geçen olayların işlendiği dizi..Süper bişey bence..Siz ne düşünüyorsunuz?
İzleyeniniz var mı? :?:

lan bu dizidemi var Turkiye de tum bölumlerini izledim ben bi ara bilgisayarda vardi yarisindan fazlasi ama sildim sonra mukemmel bi dizi...

• Konu Sahibi Konu Sahibi
bu haftaki bölümünü 2 kez izledim..Ve abartıp 3. kez izlesersem sıkılacağımı pek tahmin etmiyorum..
Sadece komedi demek yanlış olur bence

chanson demiş ki:
i can't do this all by myself no i know that i m no superman
hemen aklıma melodisi geliyor
hoş bir dizi. insan izlerken pişman olmuyor yani
asında i can't do this all on my own olucaktı ya neyse... öhm ee çok güzel dizi yaa hehehe bayılıyorum!

CedriX demiş ki:
lan bu dizidemi var Turkiye de tum bölumlerini izledim ben bi ara bilgisayarda vardi yarisindan fazlasi ama sildim sonra mukemmel bi dizi...
sanıyorum cnbc-e sayesinde senin izlediğin birçok diziyi türkiye'de seyrediyoruz. bu da onlardan birisi ve benim de favori karakterim hastanenin kapıcısı.

AlCaDrAs demiş ki:
madden_da_third demiş ki:
chanson demiş ki:
i can't do this all by myself no i know that i m no superman
hemen aklıma melodisi geliyor
hoş bir dizi. insan izlerken pişman olmuyor yani
asında i can't do this all on my own olucaktı ya neyse... öhm ee çok güzel dizi yaa hehehe bayılıyorum!
ingilizce edebiyat ünitesine hoşgeldiniz :D
hhe bu laf hangimize yahu
öylesşine aklıma gelince yazdım şarkısı türkçe olsa türkçe yazcaz
:)
madden2a da laf etmeyin yahu düzeltmiş kız beni ne güzel
bu arada
senin yazıya da koptum ben ingiliz dili ve edebiyatında okuyorum noluyo birden dedim:)
sonuç scrubs iyidir şarkısını unutabilirsinizam tadını asla :) ( bağladım)

Başlarda komedi üstüne yoğunken sonradan karakterlere biraz daha yoğunlaştı. Bu iyi bir seçim ama biraz gençlik dizisi ayaklarında oldu yine de hoş dizi güzel vakit geçirmek için birebir.

sadece soundtracklarıını dinlemek istiyosanız da http://hollywoodrecords.go.com/scrubs/

kolay gele ;)

bu arada
"Star Wars Episode II’nin güzel yıldızı Natalie Portman, Zach Braff (Scrubs,J.D) ile Jersey Films yapımı bir dram için bir araya geliyor. Large’s Ark, Braff’in ilk sinema filmi yönetmenliği olacak. Aynı zamanda senaryoyu da kaleme alan Braff, uzun yıllar aileden dışlanmış ve annesinin cenazesi için eve dönen bir adamı, Portman ise onun sevgilisini canlandrıyor. Filmin yapımı bahar ayında başlayacak."

bu basrolde oynuyan Zach Braff in kendisinin yazip yönettigi Natalie Portman la beraber yeni bi filmi cikti izleyin derim baya iyi olmus diyolar...

Geri