Ihtiyaç Molasi

İzmirde güzel bir konser geçirdik, gelenlerin fikirlerini merak ediyoruz.

Çanakkale konseri ile ilgili muallak bir durum var. Durum netleşmemiş. Kesinleşince buradan duyuracağız.

18 mart pazar günü hayal kahvesinde görüşmek üzere...

Rüya gibi bir Playlist'le, harika bir Performans sundu izleyenlere "İhtiyaç Molası"..

Gelmeyenler çok şey kaçırdı,herşey için çok teşekkürler "İhtiyaç Molası" ve en yakın zamanda,konserde yer vermediğiniz "Taken", "İstanbul", "Milad", "D Pain M.Ö.","Ortamalı","So", "Papa", "Mekanlar" "Uyandım" gibi kayıtları İzmir'de dinlemek umuduyla..

18 Mart günü İstanbul konserine gideceklere şimdiden iyi eğlenceler diliyorum,gitmekte kararsız olanlar içinde amman kaçırmayın diyorum..

İstanbul'lular çok şanslı.

Offical Website: www.ihtiyacmolasi.com

photo9.jpg

18 Mart Pazar, Beyoğlu Hayal Kahvesindeydim...

saatle ilgili eleştirim var, sahne başlangıç saati 21:30 olarak yazılmıştı; fakat İ.M sahneye bir saat sonra çıktı ya da çıkarıldı bilemem.. belki de işletmenin böyle bir isteği olmuştur ama yine de 1 saatlik gecikme "Türkiye'de konserler neden tam saatinde" başlamaz diye düşünmemize sebep oldu...

herşeye rağmen, yine de bekledik, çünkü İhtiyaç Molası'nı sevmişiz bir kere..

Konsere gelince, vokal, bas, davul, keman, klavye herşey gayet sıkıydı, başarılı bir rock topluluğundan da bunu beklerdik, beklentilerimiz boşa çıkmadı ve gayet keyifli zaman zaman derinlere daldığımız, müzik ziyafetiyle dolu dakikalar geçirdik...

"Sus", "Her Zaman", "Ay", "Gülümse", "Kapasite Bu" ve "Umut" parçalarında mekanda hep birden katılım oldu..

Türk rock müziğinde kaliteli işlere imza atılabileceğini bizlere bir kez daha gösterdikleri için İhtiyaç Molası üyelerine teşekkür ederim, yolları açık olsun...

mrb murat güllü benim eniştem ve kesnlikle kandırmıorum yemin ederim...murat abinin eşi benim kuzenim.adı aslı...düğünde bende vardım.ciddiyim :)

İhtiyaç Molası konserleri devam ediyor...

9 Nisan Hayal Kahvesi - Beyoğlu; saat 22:30(Büyükparmakkapı Sok.)

Sürprizler devam edecek, yeni şarkılar eklenmeye devam ediyor.

Sinan - im

hiç canlı olarak izleyemedim; ama milad küçükken pek bir dinlediğim albümlerdendi. 1,5 u da çıkar çıkmaz edinip epey eskitmiştim cd'yi.
yeni haberler takip edeceğim; kşm bilir belki evden çıkıp konser de izleyebilirim ihitiyaç molası için:)

Site ile ilgili güzel geri dönüşleriniz bizi sevindiriyor. Sitedeki forum etkin hale gelince katkılarınızı bekliyoruz.

yeni albüm için de yazın çalışmaları hızlandıracağız. Şarkılar epey oturmaya başladı. Konserlerde çalıyoruz zaten, gelenler alışmaya başladı. Umarız yaz sonunda 3. albümü sizlere sunmuş oluruz.

sevgiler,

Sinan

Harika haber..

en yakın zamanda albümü dinlemek ve İzmir'de tekrardan canlı dinlemek en büyük temennimiz.

İzmir'den sevgiler.

B Arışarock mavi duman sahnesindeki performansından dolayı teşkkür ediyoruz.Barışarock ın en iyi performansları arasındaydı bence.Sahneye atlayan dallamaya deli olduk.Az daha ben dalacaktım herife.Aptal herif neyi protesto ediyorsa sanki sahnedekiler amerikan konsolosluğundan geliyor.Abd emperyalizi kahrolsunmuş.Kahrolsun da kardeşim sahnedeki adamların olayla alakası nedir yani?Dana! Bu arada gitar askısındaki logo da gözümüzden kaççmadı hani. ;)

konser

Selam Arkadaşlar,

Kış geldi, konserler yine başlıyor...

6 Kasım salı beyoğlu hayal kahvesi
saat: 22.00

ankara ve izmir'e de yakında geliyoruz...

www.ihtiyacmolasi.com
myspace.com/ihtiyacmolasi

facebook'ta da IHTIYAC MOLASI grubu oluşturuldu... herkesi bekliyoruz...

im

Geri