Roulette (Alternatif) - Ankara

Göxuncum HERŞEYİMSİN BENİM iiki oradaydın ve bizi kamera ile çektin sana çooook teşekkürler borçluyuz.Konserimize geldiğin için teşekkürler!

görüşmek üzere(bu arada imzanı çok beendim!)

Selam beyler... Kusura bakmayin dun baya sinirliydim sizin foruma dogru duzgun birseyler yazamadim. Gercegi pazar gunku performansiniz beni hayrete dusurmedi cunku ben sizin super olacaginizi zaten biliyordum ve inanki bu da insanlari sasirtan birsey olmadi. Grup cok guzel oturdu insanlar birbirine alisti simdi ayakta tutun ve durmadan konserler falan ayarlayin. Artik kendi ekipmanlarimiza daha guzel yerlerde beraber bir konser ayarlariz insallah ilerki zamanlarda. Artik biz kayitlara kasacagiz biraz sonra yep yeni bir play list hazirlama cabasina girecez bakalim ne olacak. Zaten artik dersler falan aray girecek kotu bir doneme giriyoruz. Ben tekrar gitar calmaya basliyorum ve artik grupta gitar calacam ritim. Hayvan gibi kasmaya basladim ve 3 tane beste yaptim simdiden bakalim neler olacak. Bizim icide yeni bir sayfa acildi artik degistirmek bizim elimizde. Hadi bakalim hayirlisi. Uzun lafin gelisi hepinizi teker teker kucakliyorum tebrik ediyorum basarilarinizin devamini diliyorum! Bize pokerheade destek ciktiginiz icin cok sagolun gercek arkadaslarsiniz hepiniz. Hep yaninizdayiz.
Persembe gunu bi bulusalim konusacam...

eyvallah

Pokerhead Vokal
Oytun

1- Yunusm emircanı zor mahvedersin herif dana gibi :D
Bu arada goxuna hala ulaşamıyorum kaset i cd'ye çektirip yollayacaz sana, bu yüzden hiç meraklanma koçum! ;)

2-Oytun saolasın yazdığın tüm yorumlar için,sana dediğim gibi, herkesin ne olduğu,nasıl müzik yaptığı ve bir çok ayrıntı kafamızda kazılı aslanm. Birileri b...k attı die moral bozulmaz. İnadına hırslanıp daha güzel şeyler çkartmak gerek ortaya. Dediğim gibi her yeni konser projesi,kayıt yeni sayfalar açmak demektir. Sizlerinde yeni bir sayfa açıp çalışmaya devam ettiğinizi duyunca dahada gururlandım. Senin iiyi gitar çaldığınıda biliyordum kendini ilerletirsen çok hoş bir müzik çıkacağından eminim çift gitarla birlikte. ;) Bu arada yeni sayfa hayatınızda açın fakat forum olarak açmayın 9,10 sayfa dile kolay :D hem ne güzel eleştiriler de var orada bence: sayfa 7 den itibaren kapatılsın tekrar 6 dan başlayın bence bi öğrenin yöneticilerden bunu yapmaya hakkınız varmı diye?

Ayrıca bu kadar bizleri el üstünde tuttuğun için teşekkürler, aman koçum çok övmüşün yaw bizi popomuz kalkacak héhe! :D Ve tabiiki biz size her zaman destek çıkacağız bu yüzden hiç şüpheniz olmasın ve hep yanınızdayız!!! Çok güzel bir sözden alıntı yapacağım DÜN DÜNDÜR, BUGÜN BUGÜNDÜR geçmişi geride bırakıp daha emin adımlarala geleceğe doğru yol almanız dleği ile kardeşlerim ve tüm diğer gruplar....

Saygılar,sevgiler

crazy-blooded demiş ki:
Saol guntouch, yorumların bizi çok sevindirdi eywallah sizden söz etmeye bile gerek yok zaten herşey ortada! :)

Bu arada Maevar ilk önce eleştirilerine açıklık getirdiğin için saol ama ben hala tam olarak anlayamadım: yani şarkıda brutal vokal olmadığı için mi şarkı kötüydü (yani vokalimiz KURT COBAİN gibi söylemediği için mi?) yoksa kötü çaldığımız için mi ? eğer şarkıyı kısalttığımız içinse buna mecburduk çünkü sahnedeki vaktimiz dolmuştu!
Bunada açıklık getirirsen seviniriz...

PS:Bende senin gibi NİRVANA ve Kurt Cobain hastasıyımdır ( yani galiba öylesin yorumlarına bakılırsa) , bu yüzden bu eleştirinin önemi benim için büyük işallah daha ii açıklarsın neyin kötü bulduğunu! Tekrar saol!

Hemen açıklayım.. ilk baştaki rifleri duyduğumda allah nirvana diye ayaklandım tanımadığım insanların arasına dalıcaktım. Ama sonra baktım gitar ritimleri orjinali ile tutmuyor vokal çok uyuşuk söylüyor. Hiç bir iniş çıkış yok. Smells şu ana kadar yapılmış en iyi şarkılardan biri olduğu için bunu coverladığınızda gitarın teline vurdun mu allah dedirtip vokal girdimide tutmayın lan beni dedirtmeniz lazım. Hevesim kursağımda kaldı anlayacağın.

Tabi bu benim fikrimdir.

Ewt burak katiliorm emircan biraz hayvan gibi! nese yaw sen havamizi bozma :p Ya ewt beyler su cd isini cabuk yapin yaw, hatta cok cabuk yapin, boel burdayken onada izletiiim. Oytun yorumlarin icin saol, moral bozmak yokkkkkkkk! Kendinize ii bakin beyler! Maever yorumlarin icin tesekkurler, hic suphem yokki bzmkiler elstirilerini goz onunde bulundurucaktr..

Eleştirilerini anlıyorum, tabi hevesinin kursağında kalmasınıda: doğrusunu söylemek gerekirse gitar rifflerini biraz farklı çaldım çünkü o şarkıyı coverlamaya çalıştık (senin galiba bu hoşuna gitmedi yani Smells like teen spirit farklı olması ) yani tam olarak aynı çalmak istemedik çünkü zaten o şarkı en ii şekilde bestelenip en ii şekilde kaydedilmiş, biz buna ne katabiliriz die düşündük (Hem her şarkıyı kaydedildiği gibi çalarsak grup olarak bizi öne çıkartan ne olabilirki :!: ) ama eğer coverımızı beyenmediysen ona laf söyleyemem. Bu arada eğer dinlediysen Marilyn Manson - Nobodies ide coverladık ve şarkı gerçeğinden çok farklı oldu yani ne vokal aynıydı nede gitar riffleri (işallah onu beyenmişindir...). Yani sonuçta amatör bir grup olarak farklı şeylerle göz önüne gelmeye çalıştık(mesela çok eski bi şarkı olan Sen gidince gibi) tabi senin görüşüne göre bu işte Smells like konusunda başarılı olamadık...Senin niçin Smells like ı beyenmediğini çok ii anlıorum, belkide o şarkıyı sadece Kurt Cobain den duymak istediğin içindir! :)
Yorumların için saol ama işallah bidahaki yorumlarında diğer şarkılarada değinirsin... ;)

MehmetAli ye katılıyorum eklenecek hiçbir lafım yoktur. Ayrıca zevkler tartışılmaz derler ben bu deyime de katılıyorum Maevar a burdan teşekkürlerimi yolluyorum bir dahaki konserimize bekliyorum

Selamlar....

Sevgili dostlar!

Grup RouLette aylardır beklediği konseri verdikten sonra tekrar çalışmalara yönelmiş yeni besteler ile uğraşmaktadır.Şu an üzerinde çalıştığımız 2 tane beste vardır ayrıca Yunus'un gavuristanlardan bestelediği şarkıları da en kısa zamanda çıkartacağımız CD dielim (demo demeye dilim varmıyor çünkü sadece hücum kayıt yapmayı düşünüyoruz/ kanal kayıtlara yunus gelince başlayacağız. Şu anda 5-6 beste ve birkaç Cover olmak üzere yeni playlistimizle hem karşınıza çıkacağız hemde bu parçaları ölümsüzleştirmek adına kayıtlarını yaptıracağız.

Teşekkürler...

Bu arada 24 EKIM PAZAR Biziz gecesinde çaldığımız besteleri nasıl bulduğunuzu bilmek isteriz.
!(hatırlatmak amacı ile: Cruel End - So Alone - Tek Senin için besteleri çalınmıştır) yorumlarınızı bekliyoruz...

ilk performansınız için sahnede gayet iyi durdunuz arkadaşlar başarılarınızın devamı dilerim...

Küçük bir not : Umarım bundan sonra sadece müzik için müzik dinlemeye gelen elit kitlelere çalarsınız tabiki bu dilek hepimiz için :)

burakcim kaseti size bgn vericektm fakat dun gece hastanedeydim ve yaklasik 1 hafta 10 gun fln dinlenmem lazim cikamiorm disari ben kaseti size ulastirmaya caliscam elimden geleni yapcam ama olmazsada anca okulda verebilirim
yunuscum beni affet aksilikler hep ustuste gelio ama elimde deil gercekten
umarim beni anlarsinizz

Saol Aikanaro! :)
Işallah seninde dediğin gibi kişilere çalarız birdahaki seferlerde! Ama bizi bu ilk konserimiz için biz mazur gör daha çok çömeziz...
Teşekkürler! (çalışmalarınızda başarılar...)

Gercekten harika bir performans gosterdınızz..sizi tebrık edıorm ve bunun devamı nın gelecegını umuorum..Basarılar :taptim

Burak, bestelerinizi ben beğendim, yani objektif bakıldığında biraz klişe olabileceğini de düşünüorm şarkı sözlerinin ama yine de müzik olarak güzel bence. Şimdi arkadaş olduğumuz için söylüyorum demesinler ama umarım daha birçok bunlar kadar güzel beste yaparsınız, senin de dierlerinin de yapabileceğinizi düşünüorm ama bir ricam var o da türkçe beste de yapın, bi tane yaptın sen ve baya güzel de oldu... Benim favorim "Tek senin" bu arada...

Goxuncum seni anniorm, hic merak etme, hastane fln ne is ya? Umarim ciddi diildir. Okullar acilmadan bizimkilere kaseti yetistirirsen sevinirm yanniz. Cok opuorm seni cnm, kendine ii bak. gecmis olsn...

Geri