Roulette (Alternatif) - Ankara

28 KASIM BİZİZ ROCKBARDAKİ Gece'de sahne alacak gruplar sırası ile:

The Next HighWay
PokerHead
RouLette

dördüncü bir headliner grup aramaktayız ilgililere duyrulur!!

saat kaçta başlayacağı tüm gruplar tamamlanınca bu forumdan yayınlanacakatır!

Teşekkürler...

seneye inşallah :D dimi yunuscum eer gelirse lübnan prensesi madam la göt de la pompela (anlayan anladı)

evet gelgelelim 28 Kasım konserine, şu anda provalarımızı ciddi ye alıp haftada 2 gün çalışıyoruz ve gene güzel bir performans sergilemek istiyoruz buradan herkese sesleniyorum 28 kasım'da biziz'e muhakkak gelin bizleri yanlız bırakmayın

saygılar,sevgiler...

ohh yaşadık.. valla ne gusel sizi böle her ay dinnemek isterimm.. hade sizlere ii çalışmalar... kenninizee i bakıın.. güsl işler çıkarın :D

Sende kendine iyi bak! Olm geçen gün videoyu izledim, güzel çekmiş göksun helal sana göxunum!

En kısa zamanda yollayacaz cd yi postayla sende izlet lübnanlılar konser görsün! :D

onemli deil askim burakim benim
yeterki siz istein canlarim benim
bi dahakine kamera bozulmuycak ve ayik olcam isaallah :D ve bastan cekcem..
ama bu sefer bagetini verme bak gor napcam sana ztn okulda iplemiosn bide sen benimsin diosn ayip olum ayip
saka bi yana
yunuscum ben kaseti beyfendilere verdm onlar artik bnm bi sucum yokama sanirim bi sonraki konseri bekliolar cunku onuda cekcem arik official kameramaniniz oldm walla bi sekilde karsiliini alrm saka tabiki
hepinizi cok seviormmmm ve opuormmm

ps; walla foruma yazmayi ozlemisim ya ama anca istee neyse cok konustum
hade eywallaahhhhh

bekleyecen tabiii. Olm nasıl yollayacaz oralara ! Postane bile yoktur orda :D Sen gel artık ankaraya yeter zaten 2nci konseri verecez 28 kasımda 3 e yetiş bence, elini çabuk tut RouLette elden gidior :D :D

kendine ii bak....

28 Kasım pazar Biziz'de Konser!

sahne alacak gruplar sıraları ile:

The Next Highway
PokerHead
RouLette
At Hırsızları

herkes davetlidir.... baya güzel bir gece olacak!!! Üsteleyerek söylüyorum 4.cü grup At Hırsızlarıdır bir yanlış anlaşma oldu Catwalk diil At Hırsızları çıkacak!!!!

gelecehafta vize haftam, ve görünüşe bakılırsa 28 kasımda kurtulmuş olcam. hatta deşarj olmak istiycem deli gibi :D
roulette ve the next highwayi özellikle çok merak ediyorum, çünkü sürekli isimlerini duydum, ama bi dinlemeyi beceremedim. bu sefer başarcam. eğer ki vizeler sarkmassa sonraki haftaya, beni orda sayın ;) yok eğer sarkmış olursa şimdiden başarılar diliyorum.

Geri