Roulette (Alternatif) - Ankara

YEEEEYT ULAN.... YETER BEEEaaaa.... :evil:

:twisted: BIZIZ BAR :twisted:
BLACKTOOTH / DJINN STYLO ve karaleke
:twisted:
25 SUBAT 2005
CUMARTESI GUNU - Saat 4'ten sonra...

~HERKEZI BEKLERIZ... yaklasik 60 dakika komple pis redneck metali uygulayacagiz sizlere...

~HERSEY ... Dimebag Darrell icin... :cry:

gelmeyeni harcarim!!! eeheh :twisted:

Onurcum 25 şubat 2005 Bizizde olucaz... Tuna abiye sana utkuya kısaca BLACKTOOTH elemanlarının hepsine sözümüz var... Sizlere başarılar konser günü göüşmek dileği ile...

Sevgiler...

hayatimin bir sayfasini kapatiyorum ve yenisini acmaya hazirlaniyorum ( yoksa eski bir sayfaya geri mi donuyorum?..) beyruttaki yasantimin son 5 saatini geciriyorum... Yakinda gorusmek uzere arkadaslar!

Su an istanbul havaalindayim, 20 dakika sonra ucagim kalkiyor... bu demektir ki yaklasik bir bucuk saat sonra ankara'da olacagim! Cok cok yakinda gorusmek uzere arkadaslar! Kendinize iyi bakin... (ya galiba bassimi yanima alamiyacagim, bir sorun cikmaz insallah ? :S ) GELIYORUM ULEEEN! :)

Sayın Caner :)

13 Mart olayına pek sıcak bakmadı bizim elemanlar...Tam olarak hazırlanıp..Hatasız kazasız belasız vs..vs... bir konser verme peşindeyiz anlayacağın: DAHA ÇOOK ÇALIŞMAM GEREK ANNE ÇOOOOOOK :) :) :)...
sizlere başarılar, Sürgün - Roulette mutlaka ortak bir projede yer alacak!

sevgiler, saygılar...

Canlarım gelecek konseriniz için belli bir zaman söyleyin de gelelim yaw :) sıkıldım bıktım öss stresinden kafa dağatmaya geliriz şöyle güzel bir dinleriz içimiz açılır. Haydin haberlerinizi bekliyorum.

Defne

Yakında defnecm bekleriz gel... öyle gelirim gelirim demkle olmaz kesin gel önümüzdeki konsere... Haberleri bizim forumdan takip edersin... kendine iyi bak

sevgiler...

Eywallah Murat abi! herzaman kapılarımız ağzına kadar açıktır joker elemanlarına özellikle sana ve özgür e ;) bizden de sizlere selamlar başarılar...

sevgiler...

Geri