Roulette (Alternatif) - Ankara

Hepinize bol sans cok guzel seyler yaparsiniz insallah........tarihini hatirlamiyom 8 ocakti galiba biziz'deki konser superdi o hangi cehennemden geldim bu cennete ile baslayan sarki cok guzeldi.....terside olabilir hangi cennetten geldim bu cehenneme tam hatirlamiyom.....ama hatirladigim tek sey bayaaa guzeldi :D

roulette iyidir her zaman yaff !! bu sefer de herşey çok iyi olucak işallaaaaah!! ya umarım konsere kadar iyileşirim de bol bol eğlenirim..(dün hastelik oldum da ..) =)) umarım bi aksilik çıkmaz, bol şans!!

Herkesin isteği bu...Kiminle konuştuysam yada gelen yorumları okuduysam.. gördüğüm kadarı ile kimse yerinde duramıyor.. hadi cumartesi hadi cumartesi diye bekliyor... Umarız öyle olur... Maksat güzel vakit geçirmek monoton bir cumartesiyi renklendirmek değilmi dostlar ;) ilk defa mutlu bir konser vereceğimi hissediyorum... Endorphine ve Staff gruplarının iyi yaklaşımı beni heveslendirdi... Şafak 2 sevgili dostlar...diğer gruplara yeniden başarılar...

sevgiler...

omerbigali demiş ki:
Hepinize bol sans cok guzel seyler yaparsiniz insallah........tarihini hatirlamiyom 8 ocakti galiba biziz'deki konser superdi o hangi cehennemden geldim bu cennete ile baslayan sarki cok guzeldi.....terside olabilir hangi cennetten geldim bu cehenneme tam hatirlamiyom.....ama hatirladigim tek sey bayaaa guzeldi :D

ömercim teşekkürler! bu seferde bekleriz bir gelip 3 gelmemek olmaz oğlum geldinmi hepsine gelecen ;) hadi kendine iyi bak...

sevgiler...

Staff grubu olarak sizlerle aynı sahneyi paylaşmakdan büyük zevk alıcaz arkadaşlar...Umarım çok güzel bir gün olur tüm gruplar ve gelip bizi dinleyenler için...

iyi çalışmalar...kolay gelsin...

bende umarım gelirim..son ana kadar heşey çok iyiydi ama bizim okulda olanlar bilir neler çektiğimizi..ve işte o yüzden hayatımda ilk defa çıkmama cezası aldım..bakalım..hayırlısı..orda olmasamda aklım sizinle =)))

Bizi destekleyen herkese çok teşekkür edioruz ve hepsini cumartesi akşamı Biziz 'e beklioruz. Umarız hiç bi sorun yaşamadan çok güzel bi konser geçiririz... ;)

On0e_SiFFreDDi demiş ki:
inBALLAh geliriz... sinav var 2:40 - 4:40... umarim sorun cikmaz
Onur ben sınav mınav dinlemem, seni orda görmek istiorum :LOL: . Hem işin 4: 40 da bitiomuş, o zaman hiç mazeretin yok :!: Biz 5:45 de sahne alıyoruz Utku'yuda kap gel Biziz'e... ;)

tabi söylemesi kolay memo bey..sanade söyleseler benim için söylediklerini..ohoooo..ama yok yok kaçış yok ne kadar uzun zamandır bekliyorum ben bu konseri..gelmezsem olmaz !! =))

Ya arkadaslar ben gelemedim konsere kusura bakma burak bizim galeride sergi acilisi vardi anneme yardim ettim ama duyduguma gore ortalik yikilmis......bi dahakine soz gelecem......ROULETTE'e basarilarrrr :metal

çok güzeldi cidden...yani şimdiye kadar en iyisiydi bile diyebilirim..yani en azından benim için =)) bu arada yunus geçmiş olsun ilk konser başarılı geçti =))

Açikca söylemek gerekirse şimdiye kadar verdiğimiz en güzel konserdi.. benimde en beğendiğim bu seferki performansımız oldu... (bir de ilk konseri beğenmiştim)...Cumartesi gecesi bizi destekleyen tüm seyircilere teşekkür ediyorum...

sevgiler...;)

burakcım sana katılıyorum..tamam bütün konserleriniz iyi ama ilki ve dünkü konser en güzelleriydi !!
burak ve yunus' a : bişey değil hep yanınızdayız!!

Harika bir konser için çok teşekkürler. Set list, müzik, her şey çok iyiydi. Aynı sahnede olmak güzel bir şeydi. Davulcumuz da teşekkür etmek istiyor, bu ilk konserimizdi, biraz heyecanlıydık, ama onunla konuşmuşsunuz, o da daha iyi hissetmeye başladı.

Geri