silent hill

Ben 1. sini playstationda bitirdim.. daha doğrusu tam olarak bitiremedim. sonunda şeytana (yada allahın oğluydu sanırım) saatlerce elimdeki bütün mermileri boşalttım(yaklaşık 1000 mermi) daha fazla elimden bir şey gelmedi ölmüyo yaratık! ve öyle kaldı oyun.. oynayan varsa sonunda ne oluyo anlatıversin çok merak ettim şimdi unutmuştum.. :p

dread_locks demiş ki:
Ben 1. sini playstationda bitirdim.. daha doğrusu tam olarak bitiremedim. sonunda şeytana (yada allahın oğluydu sanırım) saatlerce elimdeki bütün mermileri boşalttım(yaklaşık 1000 mermi) daha fazla elimden bir şey gelmedi ölmüyo yaratık! ve öyle kaldı oyun.. oynayan varsa sonunda ne oluyo anlatıversin çok merak ettim şimdi unutmuştum.. :p
oyunun sonunda alessayı (o arada bir görünen kızı. hastahanede yatırılan ve gizli odasını bulduğumuz kız.) öldürüyoruz. yanına yaklaşamıyorsun çevresinde bir kalkan var. sana yıldırımlar filan gönderiyor. ben kolay modda bitirdim ve silahlarla öldürdüm. ondan sonra oyunun kahramanlarının tanıtımlarını gösteren demolar giriyor. hani bir dizide oyuncuları tanıtırlar, salak salak sırıtırlar kameraya ve görüntü donar, oyuncunun ismi yazılır. aynı bu tip işte.

hayatımda oynadıgım en güzel oyun walla. ps2de oynadım. insan psikolojisini bir oyun ancak bu kadar etkileyebilir.

Forum Yöneticisinden Uyarı:
v’leri w şeklinde yazmayın. Türkçe'de böyle bir şey yok.

Corvus şu an yanımda olup bilgisayar masamın üserinde duran Silent Hill 4 - The Room cd kutusunu gorseydin onu senin münasib biyerine sokup seninde ewde oynamanı sağlardım ya nese gel al bi ara:)

Gutemensch demiş ki:
Ya 4ü oynayan varmı?Apartment World de tıkandım arkadaş.1 haftadır gezmediğim oda denemediğim maymunluk kalmadı.Bilen geçen varsa bi yardım?
Burası oyunu değil seriyi tartışmak için açılmış bir başlık. Özelden takıldığın yeri söyel yardım ediyim.

Geçen sene arkadaşın yurduna kaçak girip bi gece kalmıştım.o gece bilgisayar odasına 4 kişi girip kapıyı kilitlemiştik.elimizde kağıt kalem oyunu oynamaya başladık.sırayla oynasakta herkes aynı heyecanı yaşıyordu.kimseden çıt çıkmıyordu.en sonunda tırsıp dayanamadık ve gittik yattık...

premature_boy demiş ki:
EtheaL demiş ki:
4. cıktı siddetle tawsiye ediyorum ben oynuorum su an grafikler harika:D
onu kaldıracak bilgisayar bulamıyorum valla.

Bilgisayarım Silent hill 3'ü çalıştırıyordu, ama bu oyunlar Playstation'dan Pc'ye convert edildiği için oldukça yavaş çalışıyorlar ve oyun biraz da olsa kasarak çalışıyordu bende. Hatta Silent hill 2 daha da yavaş çalışıyor! Ama eğer Silent hill 3'ü oynayabildiysen 4'ü de çalıştırabilirsin diye düşünüyorum. 3'ten çok daha detaylı bir oyun olmasına rağmen, Silent Hill 4: The Room beni şaşırttı; en az 3 kadar hızlı çalışıyor bilgisayarımda.

Silent Hill; en psikopat kabuslarımı bana uyanıkken tekrar yaşatan fenomen. O değerli zamanımı oynayarak harcarken asla pişman olmayacağım, korkuyu ve yalnızlığı iliklerime kadar hissettiren yegane oyun. Kan, pas, pislik, sonu gözükmeyen koidorlar... Daha ne diyeyim, şiir bile yazarım bu oyun için. :taptim
Film ne kadar başarılı olursa olsun Silent Hill fanlarının beklentilerini karşılamayacaktır; oyüzden film hakkındaki beklentilerimizi çook düşük tutalım ki hayal kırıklığına uğramayalım derim ben. Çizgi romanı da varmış diye duymuştum...

Cevap gelene kadar geçtim zaten.Yinede saol.Ama gerilmek için,kurguya,yaratılan dünyaya hayran kalmak için oynayın.Ama keşke grafikleri daha ayrıntılı olsaydı.Bazen çok yetersiz kalıyo mesela the roomda odaya özenmemişler gibi geldi.Gezdiğim yerler daha iyi ama odayıı basite indirgemişler.Belkide bi anlamı vardır dicem ama o kadarda abartmak istemiyorum.

the room daki odanın sadeliği apartmanın basitliğinden kaynaklanıyor..daha çok yurt gibi..tek oda tek salon studyo tipi..zaten bütün apoartman tamamen böyle yapılmısh..pislik walter sullivan da burda yasıyomus ya zaten.. welet onu hazmedemedii için böyle pislikler yaptı sanırım :D

_PrigionE_ demiş ki:
the room daki odanın sadeliği apartmanın basitliğinden kaynaklanıyor..daha çok yurt gibi..tek oda tek salon studyo tipi..zaten bütün apoartman tamamen böyle yapılmısh..pislik walter sallavon da burda yasıyomus ya zaten.. welet onu hazmedemedii için böyle pislikler yaptı sanırım :D
Sullivan orda yaşamıyor aslında :) O hikaye uzun burda spoiler vermeyelim :)

Geri