allahsıztospaalar

Yeni Kayıt!!!hölö hölö

Tospaa Records and Music Production(!),gururla sunar:

Ailenizin tek kişilik Ska-Punk-Reggae orkestrası Allahsiz
Tospaalar,yakında piyasaya çıkacak ilk demosundan bir parçanın daha
Mix ini bitirdi...:

Allahsiz Tospaalar/Brownie
söz&müzik:allahsiz tospaa

Vokal-Gitar:Allahsiz Tospaa
Bas gitar:Allahsiz Tospaa
Trompet:Allahsiz Tospaa
Davul:Bun E. Carlos

MP3 SİTESİ:www.purevolume.com/allahsiztospaalar

özgür valla helal olsun lan deli gibi didiniyon ne diyiim çalmadığın grupta yok anasını satam... posteriti, allahsıztospaalar, bide ska grubu kuracaktın galba.... nasıl yetişiyon lan haaa bide okul var... valla hela olsun.....:)

Evet,hüzünlü denebilir mi bilmiyorum ama melankolik bir şarkı olduğu kesin Dream catcher.
aslında,2 sene önce yazılmış bir parça,parçadaki sözlerin hepsi yaşandı,şarkının ana teması ve sözleri,bir küçük votka içilip aşık aşık bağırırken ortaya çıktı...Hala çok büyük anısı vardır bende,bu parçayı bana yazdıran hatunun ve o gecenin,yanık brownie'nin...
Herzaman daşak geçemiyoruz be abi,biz de insanız:)
yakında upload edeceim bir şarkı daha bu parçanın havasında,ama daha kişisel...Ancak ondan sonra bir ''Votka Ağıtı''m var ki,çok insana akustik gitar ve armonika yla çalmışlıgım vardır,oldukça eylenmiştim vakti zamanında yazarken...

brownieyi 2 gün önce dinledim daha..hatta almanyadan bi arkadaşıma gönderdim,belki de dinlediği ilk türk şarkısıydı :)biraz farklı ama güzel şarkı bence..valla sen yeni bişiler üret die bekliyoruz zaten özgür!upload edince haber ver :)

brownie şarksı güzel olmuş ilk dinledimde bişey anlamdığımdan hardcore dedim ama ikinci kez dinlediğimde reggae ve ska güzel sentezlenmiş. helal sna özgür. hhehe. bu arada diğer şarkılarıda bi zahmet gönder gelsin

yakında olacaktır özgür şuan posteritini çıkacak olan demosuylan uraşmakta.. posteritinde bas çalmaktadır kendisi... posteritinin demo kaydı bittikten sonra tamamen allahsız tospaalarlan uraşacanı sölediydi en son.. bakalım neler olcak....

Geri