netteki sitelerde ne gibi özellikler ararsınız

Bu konunun sabote edildiğini düşünüyorum.Bir webmaster için çok yararlı,ziyaretçinin ne isteyeceğini bilmesini sağlayan bir konu,resmen tek bir sitenin eleştiri ve yorum konusu haline gelmiş...

eXpert demiş ki:
Bu konunun sabote edildiğini düşünüyorum.Bir webmaster için çok yararlı,ziyaretçinin ne isteyeceğini bilmesini sağlayan bir konu,resmen tek bir sitenin eleştiri ve yorum konusu haline gelmiş...
expert sende bir site koysan bende bakar inceler fikirlerimi söylerim.Yaptığım sitenin eksiklerini görmek elbette çok işime yarar bence bu konuda herkes birbirine yardımcı olmalı :!:

Sen bu siteyi en iyisi yayından kaldır...Biraz alt yapısıyla uğraş çok sıradan olmuş...Bir'de her seferinde açılan yahoo reklamı sinir etti...[/quote]
Site için domain almadığım için sürekli reklamlar açılıyor tasarım konusunda haklısın ama benden istenen buydu karmaşık olmayan her girenin kolayca aradığını bulacağı bir internet sitesi

stQrm demiş ki:
Sen bu siteyi en iyisi yayından kaldır...Biraz alt yapısıyla uğraş çok sıradan olmuş...Bir'de her seferinde açılan yahoo reklamı sinir etti...
Site için domain almadığım için sürekli reklamlar açılıyor tasarım konusunda haklısın ama benden istenen buydu karmaşık olmayan her girenin kolayca aradığını bulacağı bir internet sitesi[/quote]

Tamam'da siteye girdim ilk sayfa'yı görünce direk çıkasım geldi...Öteki sayfalar'a bakayım dedim yine aynı olunca kapattım...Göz zevki olmalı arkadaş...

Geri