Derin Esmer

fulyacım üzülme sen,herşeyden haberi var onun.serkan zaten söylüyomuş çıkar artık şu albümü eski kitle başımın etini yiyo diyomuş.ama stüdyoda kayıtlara girmemiş daha.biraz daha sabır.emin ol bu kadar beklediğimize değicek...

mordiken demiş ki:
fulyacım üzülme sen,herşeyden haberi var onun.serkan zaten söylüyomuş çıkar artık şu albümü eski kitle başımın etini yiyo diyomuş.ama stüdyoda kayıtlara girmemiş daha.biraz daha sabır.emin ol bu kadar beklediğimize değicek...

daha başlamamış mı?!?!
Şimdi 1 ay sonra stüdyoya girse 6 ayda kayıtlar falan filan tamamlansa.... Kafadan bi 9 ay diyelim biz şuna....
Hayır yaa.... :cry:
Sinmiş insanlar BEKLEŞİP DURUYORLAR.........

ya gerçekten derin in yeri ayrıdır. past ta kendini fazlasıyla belli ediodu.yazdiği sarkılar super. ama derin abi fazla derin meselelere giriodu tesekkurde "bana ayrılan yasam alanını protesto ediorum" gibi bi cümle ee biraz garip.umarım albümü en kısa zmnda çıkar...

Çocukcaaz yaşamındaki olumsuzluklardan bıktıysa doğaldır teşekküre onu yazması ki zaten şehir çıktığı zaman hepsi tam da öyle bunalım takılabilcekleri bi geçiş dönemi yaşıyodu...... :)

sehir bunalım+lise albümü gibi bişi ama yeri bambaşka şarkıların hepsi gerçekten güzel özellikle ithaf rüya vee past.yanlız bazı yerlerde derin in sesi kulaga pekte hos gelmio

"şehir" albümünde "yalnız şarkı" dan sonra favorimdir "sessizlik".her gün dinlerim.her dinlediğimle ağlarım.aynı albümden"rüya" da olduğu gibi.sessizlik derin in rüya ve yalnız şarkı da harunun bize kazandırdığı müthiş şarkılardır.hayatımda önemli yeri vardır bu şarkıların ve sahiplerinin...

ben neden acaba derini sizler kadar sevemiyorum... bana sadece eski mvö yü hatırlattığı için bazen olsa da pastı söylese hatta özgürlüğü söylese diyorum..ama sesine bazen dayanamıyorum .. gruba çok katkısı olduğunu düşünürüm fikir açısından o ayrı.

sorma ya özledik artık çelişkiyi dinleyip dinleyip avunuyorum bi ara kendimden geçmişim sınav kağıdına bile çelişkinin sozlerini yazdım yeter artık çıkamadı gitti şu albüm

derin...derin..derin...
en azından bi sitesi olsa yada MVÖ nin sitesinde bir haber... album haberini herkes biliyor başkaa?? serkan'ı gordugum ilk anda sorcam.derin de derin...

Geri