Pod xt & xt live

arkadaşım sırf customtone sitesine bakma google da arat bazı adamlar paylaşmak için tonlarını internet sitelerine koyuyorlar ben geçenlerde richie sambora tonu arıyordum customtone dan indirdim pek beğenmedim sonra google da aratıım sitenin birinde buldum çok hoşuma gitti.eğer hatırlarsam o siteyi yazarım buraya bayaa güzel tonlar vardı orjineline bayaa benzetmiş adam

badblues demiş ki:
arkadaşım sırf customtone sitesine bakma google da arat bazı adamlar paylaşmak için tonlarını internet sitelerine koyuyorlar ben geçenlerde richie sambora tonu arıyordum customtone dan indirdim pek beğenmedim sonra google da aratıım sitenin birinde buldum çok hoşuma gitti.eğer hatırlarsam o siteyi yazarım buraya bayaa güzel tonlar vardı orjineline bayaa benzetmiş adam

siteyi hatırlıya bilirsen çok iyi olur bir de nasıl arattın google ne yazdın yani ben denedim bulamadım ....

arkadaşlar pod xt nin equalizer ini etkin kullanamıyourm.aslında işin doğrusu ben equalizer kullanmayı bilmiyorum.üzerine oynaya oynaya birşeyler yapmaya calısıyorum kulaktan.bana yardımcı olursanız sevinirim.nedir bu equalizer kullanma incelikleri

ben oturup deniye deniye hangisi seste ne farklılık yapıyo diye keşfetmiştim... daha sonra seste ne gibi değişiklik gerekiyosa eq'da hatırlayıp doğru bandı hareket ettirerek istediğin sese ulaşırsın...

ben daha çok kullandığım amfi modeli ve onun kontrolleri ve kabin kombinasyonları ve mikrofon ayarları ile yakalamaya çalışıyorum
eğer bu şekilde olmuyorsa başka bir model seçiyorum

eq çok gerekmedikçe tercih etmiyorum(hemen hemen hiç) ve kullansam bile az miktarda

bu benim düşüncem tabii

arkadaşler artık su yazdığımız tonalrı bir paylaşsak diyorum.isterseniz bir interne sayfası yapalım amatörce 5 10 dakikada.ne bileyim bir şekilde paylaşım ortamı yaratalım

arkadaşlar ton paylaşma olayında ben de varım..

site açalım diyen arkadaşı destekliyorum, site açma konusunu da ben halledebilirim eger burdan yeterli sayıda arkadaş site açma ve ton paylaşma konusunda OKEY derse..

Mesaj yönetici tarafından editlendi.

PG13 duman tonunu eklediğin için teşekkür ederimde, indiremedim rapidde link kırılmış sanırım onu güncellersen sevinirim, duman tonunu uzun süredir arıyordum gerçi kendimde bi tane yazdım ama pod yanımda olmadığı için paylaşamıyorum şu an.. bende eklerim bi kaç güne kadar..

PG13 demiş ki:
pyramind demiş ki:
Pg13, Forum Kurallarını oku, ve yazılarını renk şekil bakımından diğer insanlarınki gibi yazmaya özen göster. Önceki mesajını editledim.

madem yazının rengiyle, fontuyla, boyutuyla oynamamıza izin vermiyorsunuz, o özelligi kapatın kafamızı karıştırmayın..

Yazının fontuyla da rengiyle de oynamaınıza izin var. Ama bütün mesajı kalın, bütün mesajı renkli yazmak gibi çocukluklar yapmadığınız sürece. Yani böyle kullanmanın bir sakıncası yok. Bilmem anlatabildim mi. Hala okumadığın forum kurallarına bir bakarsan neyi yanlış yaptığını anlarsın zaten, zahmet olmazsa....

Daha fazla uzamasın lütfen.

PG13 demiş ki:
madem yazının rengiyle, fontuyla, boyutuyla oynamamıza izin vermiyorsunuz, o özelligi kapatın kafamızı karıştırmayın..

Amatör gruplarda da aynı sorun var. Yahu niye kafanız karışıyor? Zaten yazığınız yazı otomatik olarak standart renkte. Siz özellikle alengirli yazmadığınız sürece bir sorun yok.

zaz demiş ki:
PG13 duman tonunu eklediğin için teşekkür ederimde, indiremedim rapidde link kırılmış sanırım onu güncellersen sevinirim, duman tonunu uzun süredir arıyordum gerçi kendimde bi tane yazdım ama pod yanımda olmadığı için paylaşamıyorum şu an.. bende eklerim bi kaç güne kadar..

hocam link calisiyor az once denedim, sen de kontrol et..

duman olur küçük ibo olur.her tona razıyız :D .yeterki ortada birşeyler dönsünde herkes aradığı tonları bulabilsin.site konusunda ısrar ediyorum.hadi nerde bu pod xt live sahipleri.uyanın artık şşşttt.

Geri