Pod xt & xt live

podxt'nin fiyat aralığı...

arkadaşlar bu ürünün değeri hakkında çok ciddi şüphelerim var.ürün kıvılcım'da (line6'nın türkiye distrübitörüymüş kendileri) 700 Euro 8O !isfendan.com'da 540 Euro civarı (871 YTL) :? .internetteki yabancı sitelerde ise 300 Euro :D !yani bu ne çelişkidir böyle!kıvılcım tekel mi yapmış PodXT'yi?bunu başka satan yer veya yurtdışından normal yollarla (internetten sipariş vererek) getirmenin yolu yok mudur?ikinci eli de çok az zaten...

abi ben kıvılcımdan nakit 600 euroya almıştım 1 saat pazrlıktan sonra oda nakit te yani...ya buarada bi çanta yaptırmışım tam james bond tipi ama nası resim koycam bilmiyorum solerseniz çantanın resimlerini koycam.....

arkadaşlar siz xt live dan mı bahsediyorsunuz 600 Euro diye?bide yabancı sitelerden bir aracı kullanmadan direk sipariş verirsem eve getirirler mi?gümrük falan hesaplayınca öyle daha ucuza gelir heralde.sonuçta 300 Euro gümrük vergisi koymazlar sanırım...

gümrük vergisi hakkında tam bi bilgim yok ama yurt dışından alımları umuttan yapsan daha iyi olur senin için.çünkü hiç olmassa siteyle uraşmıyorsun umut kendi elleriyle paketleyip kargoya veriyo.Tabi bu benim fikrim seçim sana kalmış.Amerika fiyatı 400 dolar.100 dolarda usps kargosu 500 dolara gelebiliyo.

ama umutla yapınca da birkaç hafta (hatta genellikle ay sanırım) beklemek gerekiyor.bu arada bugun zuhal e uğradım ve ellerinde podxt ve pod2 vardı.xt nin fiyatı 570 Euro idi.aslında sıkı bir pazarlıkla güzel bir fiyat yakalanılabilir:)

selam arkadaslar, ben su anda fransadayim burdan ucuza alirim pod xt live diyordm ama distributorunde fiyati 580 euro. yani alinacaksa amerikadan alinmali sanirim ama voltaj sorununu halletmek gerekiyor. o alet pahali birsey midir bir de galiba kafam kadar birsey o alet cantaya rahat sigiyor mu.

equiron demiş ki:
selam arkadaslar, ben su anda fransadayim burdan ucuza alirim pod xt live diyordm ama distributorunde fiyati 580 euro. yani alinacaksa amerikadan alinmali sanirim ama voltaj sorununu halletmek gerekiyor. o alet pahali birsey midir bir de galiba kafam kadar birsey o alet cantaya rahat sigiyor mu.
o alet dedigin converter pahali bir alet degil bulabilirsin rahatlikla. ayrica boyutlari da gayet ufak.. :D kolay gelsin.
Baris

Arkadaşlar Bartında oturduğum için piyasadan cidden çok uzağım. Singapurdan aldığım bi pod xt live im var...orjinal çantası ve 50 dolara yüklediğim bir model paketide dahil ben bu alete kaç para demeliyim.. Evde sehpanın üzeri hariç hiç bir yerde kullanılmadı ..ondada pedala çorapla bastım:D Şaka bir yana benim bu aleti kazık atmadan ama kazık yemeden de satmaya ihtiyacım var ve acilen piyasadaki gerçek değerini öğrenmeliyim...Yardım ederseniz minnettar kalırım...Sevgi, saygı, müzik....

arkadaşlar pod xtlive almayı düşünüyorum sizlere bikaç sorum olacak yardımcı olursanız çok sevinirim :roll:
1) öncelikle xtlive ı küçük bi comboyla kullanırsam verimli olur mu,mesela 15 W lambalı bişiyle..yada daha yüksek çıkışlı kabin gibi bişyler alsam ton kaybım çok olur muİ?
2) yeni alırsam muhtemelen almanyadan getirticem, şu voltaj muhabbetine kafam takıldı.converter kullanırsam heralde sorunu aşarım dimi?gerçi almanyanın voltajını da bilmiyom ya neyse :oops:
3) uygun fiyata bulursam türkiyeden de alabilirim ikinci el,bu aletin ikinci el ederi nedir?hatta aranızda varsa satmak isteyen alabilirim :twisted:

bi el atarsanınız sevinirim arkadaşlar...
şimdiden teşekkürler..

Geri