Sahte (Alternative Rock) - İzmir

2002 yılında kurulan grup davulda ve bass gitarda yaptığı bir kaç değişiklik sonrası en son halini aldı.Tarz olarak bir çok türü benimsemiş ve coverların yanı sıra beste çalışmalarıda bulunan grup,çalışmalarına tam gaz devam etmektedir.Grup ile ilgili tüm görüşlerinizi ve eleştirilerinizi bekliyoruz.

Grubun şu an ki kadrosu:

Alp Koca ( Vokal - Gitar )
Özgür ÖZvarol ( Gitar )
Caner Demir ( Bass Gitar )
Olcay Turhan ( Davul - Geri Vokal)

sahtenın bugune kadar verdıgı butun konserlere gıttım.ve hepsınde de cok eglendım. gercektende kaliteli muzık yapıyorlar helal olsun cocuklara :) ;)

• Konu Sahibi Konu Sahibi
3 Kasım Çarşamba Sahte & 6.Cadde & Dj Yasin Konseri

Yer: Dungeon Bar (İzmir - Bornova)
Saat:22.00
Giriş:7 Milyon (1 bira dahil
)

Tüm İzmirlileri bekliyoruz...

sarpkanit demiş ki:
Ya abi sacmalamayin hafta ici olurmu bea!
hickimse gelemez abi saat 10da bornovaya.
nasi doncez neetcez.
alp demistik dimi biz sana..
ben yokum pardon.. :(

yapacak bişey yok be sarpçım :roll:
anlaşma o şekilde oldu. keşke cuma yada cumartesi olsaydı ama başka program varmış sanırım. çarşamba da bornovada cuma ve cumartesi'den sonra en işlek gun oluyo. bayaa dolu çekiyo ozee ve dungeon.ama size uzak dusuyo yer ve saat bakımından.
olmazsa bi servis kaldırırız ya. dungeon'dan karsıyakaya... ;) :)

hıımm...ya dorusu haftaıcı olması kotu olmus ama bu saatten sora yapcak bısey yook heralde!nesse artk gelmee calıscaz.zaten bornowada oturuom=)ya buarada sızı gecenlerde ılk defa dınledm ama begendm.harbı dıom ya gusel bı konserdı........!

dnt_b_nlve demiş ki:
sarpkanit demiş ki:
Ya abi sacmalamayin hafta ici olurmu bea!
hickimse gelemez abi saat 10da bornovaya.
nasi doncez neetcez.
alp demistik dimi biz sana..
ben yokum pardon.. :(

yapacak bişey yok be sarpçım :roll:
anlaşma o şekilde oldu. keşke cuma yada cumartesi olsaydı ama başka program varmış sanırım. çarşamba da bornovada cuma ve cumartesi'den sonra en işlek gun oluyo. bayaa dolu çekiyo ozee ve dungeon.ama size uzak dusuyo yer ve saat bakımından.
olmazsa bi servis kaldırırız ya. dungeon'dan karsıyakaya... ;) :)

insallah ilerde sizde en islek zmnda cikarsiniz ozmn rahat rahat cosariz bornovalarda :LOL:
gunler yakin!!! :D

jimmy_ demiş ki:
çarşamba,cuma,cumartesi en işlek günler zaten sarpçım,hani bornova'ya falan gidersen haberin olsun ;)

ne bliim len gittiimmi var sanki!!! :p
walla ben daha once en islek zmn cuma ve ctesi diye bilirdim.
dungeonda booleymis,Alpten yeni bisey daha ogrendim.. :D
sagolasin cnm kardesim.
heyecan warmi?? :p

Geri