Sahte (Alternative Rock) - İzmir

bugün itibari ile roi ile olan programımızı yaz sezonunda başlıyacak olan projeler için bitirdik.bugüne kadar gelip bize destek olmuş olan herkese çok teşekkürler... :)

iyi oldu bi yandan bence sezonun bitmesi, son aylarda bir sürü amator grup turedi, sozum işini iyi yapanlara deil tabikide., en azından bu hafta cıkan (yane cıkamayan ;) ) promil'i bir yerde dinlemiştim daha once., iyi ki cıkamamıslar... :p

Arkadaşlar çoğunuzunda bildiği gibi,repertuar değişikliği,yaz projeleri,besteler ve bunun gibi bir takım çalışmalardan dolayı verdiğimiz arayı,yani kısacası girdiğimiz upgrade olayını bozarak,Caner'in 10 temmuz sonrası gideceği İngiltere için,Caner gitmeden bir uğurlama konseri verelim istedik .Şöyle konuştuğumuz gibi Sahte ve Useless olarak güzel birşeyler yapalım .2 Temmuz Cumartesi.Konser her zaman ki gibi 14:00'da başlıyor

dnt_b_nlve demiş ki:
PlastikLahana demiş ki:
ingilterede çok güzel keyif verici maddeler olduğunu öğrendim caner. yoksa onlar için mi gidiyorsun oraya? nedir olm ingiltere olayı. uluslararsı piyasaya mı açılıyon ?

tatil olayi fln orhanim ya..:> keyif verici madde olayina bakinmadim pek..dogrudur ama vardir..

ingiliz sakızı istiyorum ben :LOL:

konserde başarılar orada olacağım.

gusel bi konserdi iste , bildiimiz sahte :LOL: bu adamlar asti artik bu saatten sonra bornova paklar hepsini :LOL: , alp in ses duyulmadi biras onun disinda iidi , bide repertuar deismis gusel olmus go johnnyler , should i bilmemneler skmisti biras artik :LOL: :LOL: ;) .....
lovesong , sakin soyleme faln gayet hostu , sevioruz iste sahteyi budur agustostaki bidaa ki konserde görüsürüz :LOL: :LOL: ;)

adını duymuş olmakla beraber izlemenin henüz nasib olduğu grup..1 kez roi da izledim ve şarkı seçimleri açısından çok bşrılı olduklarını söyleyebilirim.ancak teknik bi sorun mu vardı yoksa solistin sesi mi kısıktı anlayamadım.duyamadım pek..ama en azından farklı olmak adına böğürmedikleri için ve böğürmeden de şarkı söylenebildiğini gösterdikleri için kutlarım

Geri