Sahte (Alternative Rock) - İzmir

helal olsun sizde hiç durmuyonuz bari sürekli bir yer ayarlayında
ordan oraya gezmeyin yeriniz belli olsun akşamları kaçar izlemeye geliriz gerçi ben sizin 2-3 konserinizi izledim dahada izlerim.

Grup içindeki,zamanında anlaşılamayan anlaşmazlıklardan!?! dolayı,Caner ve Levent gruptan ayrılma kararı almış ve buda saygıyla karşılanmıştır.Sahte bundan sonra eski tadı olmasada yeni elemanlarla çalışmalarını sürdürecektir.

SAHTE yeniden birarada.
[4-5 Aralık tarihlerinde,AlsancaK ROI Bar'da düzenlenen,Tattoo Convention'da(fuar gibi bir şey :)) yer alıyoruz.Tüm İzmir'liler davetlidir...

geçtiğimiz cumartesi sahte, the valve'in ardından çıktı çaldı, çok da güzel çaldı, çok da eğlendik :) helal olsun.
yalnız gitaristin başına gelenler baya üzücüydü, bir gitarın pick upları sorun çıkardı, diğerinin teli patladı, üçüncü gitarla adam konseri bitirdi..

ya bişe sorcam: önce siz mi çıkcaanız yoksa 6.cadde mi?? önce çıkın da dinleyelim bi yaa,bi de 20:30'dan sarkmasın lütfen, çünkü ben sizi çok merak ediyorum, övgülerinizi çok aldım, ama saat 22:00'da gitmem gerekiyo yaa! hatta fırsatınız varsa çıkış saatini 20:00'a alır mısınız? çok mu şey istedim??

breathless demiş ki:
ya bişe sorcam: önce siz mi çıkcaanız yoksa 6.cadde mi?? önce çıkın da dinleyelim bi yaa,bi de 20:30'dan sarkmasın lütfen, çünkü ben sizi çok merak ediyorum, övgülerinizi çok aldım, ama saat 22:00'da gitmem gerekiyo yaa! hatta fırsatınız varsa çıkış saatini 20:00'a alır mısınız? çok mu şey istedim??

dikkate almaya calısacaz diyelim... :) :idea:

dnt_b_nlve demiş ki:
breathless demiş ki:

iyi olur aslında daha erken olursa. 6. caddeyide bi izleyelim dimi. bu arada sahtenin yeni bateristi var deilmi? keşke levent olsa yine...

CoFFiN_of_mEvT demiş ki:
dnt_b_nlve demiş ki:
breathless demiş ki:

iyi olur aslında daha erken olursa. 6. caddeyide bi izleyelim dimi. bu arada sahtenin yeni bateristi var deilmi? keşke levent olsa yine...

murat yeni davulcu..o da buraya üyeydi hatta.ama unuttum nickini.kaygan zeminin eski davulcusu

Geri