Saw / Testere I-II-III-IV

5.bölümünü gerçi izlemedim ama yapılan eleştirilerde serinin artık sıktığı ve baydığı yönünde gibi....4 tanesini izledim ve beni en çok etkileyen 3.bölümüydü hele o en baştaki uzun saçlı adamın parçalanması en iyi sahneydi.
 
5 ide izledim ama filmin yönetmeniyle beraber kalitesinde de hafif bir düşüklük sezdim :roll: ....bence 4 de bırakılmalıydı çünkü oraya kadar süper bir filmdi...ama üstüne basa basa söylüyorum en iyi serilerden biri saw bence de 8O
 
5 ide izledim ama filmin yönetmeniyle beraber kalitesinde de hafif bir düşüklük sezdim :roll: ....bence 4 de bırakılmalıydı çünkü oraya kadar süper bir filmdi...ama üstüne basa basa söylüyorum en iyi serilerden biri saw bence de 8O
 
Dördüncü filmi dün gece izledim.Çok güzeldi. Kurgusu çok iyiydi.İlk fiilmde ki konu ve karakterler
de devam ediyor filmde. Baştaki otopsi sahnesi biraz iğrençti. :) Dvd'nin özel seçenekler bölümünde bütün tuzaklar ve makyaj hileleri nasıl yapılmış gösteriyor. Birde filmin yönetmeni yakınlarını oynatmış hep. Mesela tacize uğramış küçük kız yönetmenin yeğeniymiş. Kızın ailesi ise yönetmenin anne-babasıymış. Sapık otelcinin tecavüz videoları ve resimlerinde ki kızlar dan biri yönetmenin kız arkadaşı diğeri de asistanıymış.
 
Ben 4.filmi izlerken çok sıkılmıştım. Jigsaw'a kimin yardım ettiğini tahmin ettiğim için, filmin sonunda hiç şaşırmadım. Ama baştaki otopsi sahnesi süperdi. Sinemada izlediğin dönem önümde oturan kız "kusucam" diyip duruyordu. :twisted:

http://www.dr.com.tr/FO/ProductDetailForFilm.aspx?work_no=0000000258726

Birde Box seti çıkmış Ama, 6. filme kadar yolu olduğu düşünülürse, şimdi bu box seti almak bana pek mantıklı gelmiyor.
 
Bazen filmlere çok güzel Türkçe dublaj yapabiliyorlar. Örn: Geleceğe Dönüş serisi. Ama bazı filmlere yapamıyorlar. Baştan savma oluyor.
 
türkiye dublaj konusunda bence gayet ileride bir ülke. yüzüklerin efendisinde sarumanın sesi orjinalinden daha güzel mesela. ama tabiiki herzaman orjinali tercihimdir.
 
Alexilahio demiş ki:
yüzüklerin efendisinde sarumanın sesi orjinalinden daha güzel mesela.
Türkçe dublajlısını izlemedim gerçi ama, Christopher Lee'nin sesinden daha iyi olması bana biraz garip geldi. Kendisinin süper karizmatik bir ses tonu vardır bana kalırsa.

Ek bilgi, kendisi klasik batı müziği konusunda ses eğitimi almış biridir aynı zamanda...
 
hicbir filmini izlememis biri olarak biraz yuzeysel olabilir =) sanırım saw 26 felanda cekilir onu da izlemem heralde :D:D
 
5.filmide izledim.Muhteşem olmuş yardırmışlar yine.
Her bölümde prodüksiyon kalitesi yükseliyor. 1.film ile 5.karşılaştırın,aradaki farkı göreceksiniz. Flashbacklerde Lost ile yarışır düzeyde. :)
 
5 ten sonra 2 film daha çektiler. 6. filmde de zeka dolu tuzaklar,şiddet,nefis flashbackler,yerine oturan parçalar tüm hızıyla sürüyor. "saw bozdu" diyenlere kanmayın.goregrind eşliğinde izlenir.Kamera arkasını da izleyin.Büyük çalışma var.
 
Üst
AdBlock Tespit Edildi

Lütfen devam etmeden önce adblock/reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakın.

Sitemizin yazılım/donanım/servis sağlayıcı giderleri reklam gösterimleri ile karşılanmaktadır.

AdBlock'u devre dışı bıraktım    Hayır teşekkürler