The Diyv (Heavy Metal) - Ankara

Evet süperlerdi.Tek kelimeyle süper.Muhteşem bir sahneydi..Finaller öncesinde acayip moral oldu.Anlatılmaz ki.Coşum coşum coştuk.Tekrar tebrik ediyorum.Çok iyi yerlere geleceksiniz arkadaşlar.Bu dalkavukluk ya da biranın etkisiyle söylenmiş bir şey değil.Kesinlikle yadsınamaycak gerçekler.Killing me killing you...Gelin izleyin gözünüzle görün,kulagınızla şahit olun..

yolcu konseri izleyebildiim kadarıyla mukemmeldi :!: arkadaşlar diyerlerine göre bi hayli ağır bastınız ama onlarada haksızlık etmek istemem az seyirci olmasına rağmen ben eğlendim. :evil:

Güzel geceydi aynı zamanda The Diyv i ilk ekz dinledim Sentenced killing me killing you çok duygulandırdı beni , Tebrik ederim başarılar dilerim dostlarım,umarım ilerde yine aynı organizasyonlarda beraber aynı sahneyi paylaşırız...

unutulmamak güzel... :) akşam yanınızda olup konserinizi izlemek çok isterdim ama final zamanı yaaa :oops:
yine iyiymişsiniz ,tepkiler çok iyi gözüküyor
evet haklısın bursa çok iyiydi,sana bile o ufak terslikleri göstermemeyi başardıysak....bizde süperiz kabul etmek lazım bunu :D :D

Bende gidemedim konsere.Mutlaka güzeldir.Ama besteleri merak ettim açıkcası çaldılar mı ki?

Bu arada Mert işallah artık diğer projenlede biraz ilgilenirsin.Kayıtlar var yorum yok hala yahu! ;) yakında konser de yok heralde..

Bu arada bence biraz demo için yoğunlaşmaya başlayın, konserlere ara verip.Çünkü isterseniz 10 sene daha böyle çıkarsanız ama elde bişey olmaz :) Güzel, bol bol trash dolu bir demo yapmak daha iyi olmazmı hıı?AMa ikisi bi arada gidiyor diyorsanız bişey demiyorum ...

Konser hakkındaki yorumlarınız için teşekkür ederim :!:
SAyın Dark Elf ;)
Ankara ya bekleriz efendim :twisted:
Sınav zamanı biraz ara versek mi diye düşünüyoruz :!:
Fakat emrah durmak bilmiyor yine çıkaracak birşeyler ;)
Metal Bless You :metal

cyberknight demiş ki:
Gelemedim kusura bakmayın arkadaşlar :(=

Sorun Değil Göktuğ ; Herkesin İşi Çıkabilir ;)
Düşünüp Buraya Yazman Bile Yeter :D Sağolasın Dostum...

Tasiyici_Cats demiş ki:
ben çok inanıyorum size :D kardeşlerim benim beaa valla varya bitsin şu okul ilk konserinizde en önde olacam söz :D

Sende Tutamayacağın Sözler Verme ! :evil: O Okul Ne 5 Senede Biter , Ne 25 Senede :LOL:

Sağolasın Görüşürüz 8)

Ayrıca Konser Gerçekten Keyifliydi , Yalnız Bu Sefer Aşırı Bi Sıcaklık Vardı , Onu Anlayamadım :LOL: Bir De Davulun Yanındaki Monitörün Değişme Zamanı Gelmiş , Vokalin Sesi Arttıkça - İnceldikçe - Taaa Tepelere Çıkınca , O Kolondan Gelen Uğultu Çok Rahatsız Ediyor.

Gruptaki Diğer Arkadaşlarıma Çok Teşekkür Ettim , Hiçbiri Elinden Geleni Ardına Koymadı...

Saygılarımla ;)

o akşam davulcunun elinden baget fırladı sanki,eğilip aldı;ya da bana öyle geldi.Sonuna kadar kalmadım ancak iyi çalıyorlar.Özellikle killing me killing you parçası çok güzeldi.Vokalin de sesi James'e oldukça benziyor.repertuarda bu avantajlı durumu değerlendirebilecek parçalar da vardı zaten.Başarılar

Mesaj içeriği kullanıcılara hiç bir şey katmayacağı düşünülen ifade sebebi ile silinmiştir. . Konu ile ilgili fikirlerinizi götürerek kendi özgün cümlelerinizle ifade etmeye gayret ediniz ve lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

mat demiş ki:
Konser hakkındaki yorumlarınız için teşekkür ederim :!:
SAyın Dark Elf ;)
Ankara ya bekleriz efendim :twisted:
Sınav zamanı biraz ara versek mi diye düşünüyoruz :!:
Fakat emrah durmak bilmiyor yine çıkaracak birşeyler ;)
Metal Bless You :metal

tebrik ediyorum anıl çok güzel bi konuya deginmişsin sınav zamanları benide kıllandırıyor açıkçası.yolcu konseri aslında neşeli bi konserdi ben zevk aldım,begenilmektende mutluyum,ama bursa mı yolcu mu derseniz tabiki bursa derim...onun zevki ayrıydı...bu arada emrah kızma yazıyorum işte artık :) :evil:

gokhanbak demiş ki:
o akşam davulcunun elinden baget fırladı sanki,eğilip aldı;ya da bana öyle geldi.Sonuna kadar kalmadım ancak iyi çalıyorlar.Özellikle killing me killing you parçası çok güzeldi.Vokalin de sesi James'e oldukça benziyor.repertuarda bu avantajlı durumu değerlendirebilecek parçalar da vardı zaten.Başarılar
aslında ben bu hetfield benzetmelerine sıcak bakmıyorum arkadaslar yani sesimin ona benzemesi avantajmı degil mi çözmüş degilim... bir yanda hoş bir yanda kötü durabilir... bu arada şunu da solemeden gecemeyecegım yolcunun ses sıstemı yıne kaldırmadı bence... yani grup uyelerınden hiç kimse birbirini duymuyordu bu da çeşitli aksaklıklara neden oldu ki bu artık kacınılmaz.... :!:

pazar günü muheteşem bi konser oldu...bu konuda sanırım herkes hemfikir...yapmaları gerkeni yaptılar ve sahneden indiler...belki bi takım aksaklıklar çıkmış olabilir ve daa soorada olacaktır.bu normal bence.sonuçta amatör bi grup ve yolları uzun...özellikle sorunları incelemek için gelenleri bilemem.
bu arada buraya msj atmak isteyenlerden özel bi ricam olacak:
the diyv vocal i sadece kendisidir ve bence hep ööle kalacak.james e benzemek yada başka bişeye özenmek gibi bi derdi yok...sesi yada başka bi tarafı farketmez o o...başka kimse deil...

BUNU KAFANIZA SOKUN....!!!!!!!!!!!!!!!!!

gokhanbak demiş ki:

1. O Davulcu Benim :p aslında mazeret ararsan çok var fakat gerek yok çünkü hata ne olursa olsun hatadır.Zaten vokalistim belirtmiş bazı şeyleri , her neyse.
Gokhanbak = Bunları söylemen kötü değildir , bilakis bizzat oraya gelip hem gözünle hem de kulağınla dinlediğinin kanıtıdır.Çok teşekkür ederim büyük incelikti ;)

Tekrardan teşekkür ediyorum ,
Görüşmek Üzere...

Geri