The Diyv (Heavy Metal) - Ankara

Demek istediğim şudur arkadaşlar.

Tüm grup üyelerinin imza kısmına "the diyv bass guitarist" "the diyv lead&thythym&acoustic guitars" gibi şeyler yazması ve bunların ingilzice olması son derece özentice ve komik.ben de kinayeli bir yolla bunu belirtmek istedim ama maalesef anlayamadınız

belki haklısın belki degil ben hariç herkeste yazıyor o da dogru
ama birde şu var herkes herkesi tanımaya bılır... onlarda kendilerini bu şek,lde tantıyorlar... sonucta tanınmıs bir grup olsak kimse yazma gereyi bile duymaz ;) hadi kolay gelsin...

The Diyv-Bas gitar

ya da

The Diyv-Davul

yazmaları gereken budur. drummer of the diyv.hell yeah!metal rules! fak yu!

şeklinde mesajalr değildir.gerçekten komik duruyor bunlar.

neyse söyleyeyim dedim ben.

size saçma gelenler başkalarına da saçma gelcek diye bir kaide yok...the diyv üyesi olduklarını belli etmek için bu şekilde bir yol bulunduysa o kendi düşünceleridir...
daha fazla bu konuda kasmaya gerek yok...
isteyen istediği fotoğrafı istediği gibi koyar(tabii ki kurallar çerçevesinde) buna da yorum yapılması doğaldır...ama yapılan yoruma eklentiler yapmak asıl ciladır...

yeni davulcumuzu bulduk sonunda arkadaşlar biraz zor oldu ama güç olmadı allahtan :) çagrı gruba hoşgeldin :) haydi hem bizim hemde senin için hayırlısı bakalım... bu arada cumartesi foruma koyacagımızı söyledigim kayıt yalan oldu farkındayım ancak çagrı ile yeniden calmayı yegledik bunu da duzeltmiş olayım...
saygılar&sevgiler

__thediyVwoice__ demiş ki:
yeni davulcumuzu bulduk sonunda arkadaşlar biraz zor oldu ama güç olmadı allahtan :) çagrı gruba hoşgeldin :) haydi hem bizim hemde senin için hayırlısı bakalım... bu arada cumartesi foruma koyacagımızı söyledigim kayıt yalan oldu farkındayım ancak çagrı ile yeniden calmayı yegledik bunu da duzeltmiş olayım...
saygılar&sevgiler

hayırlı olsun yeni davulcunuz.

Norton_Antor demiş ki:
__thediyVwoice__ demiş ki:
saygılar&sevgiler

hayırlı olsun yeni davulcunuz.
eyvallah sagolasın kardeş

ben Haylaz in davulcusu Serkan. ideallerinizin peşinde koşmanıza saygı duyuyorum ve bunu sonuna kadar destekliyorum. beste çalışmaları yapmanız ayrıca güzel. iyi çalışmalar arkadaşlar. Long Live Heavy Metal:)

Geri