The Diyv (Heavy Metal) - Ankara

Senex demiş ki:
ODUN ZOPA ewt...Wasteland'i bi havayla izlediinizi de gorduk...acaba adamlar ne zmn hata yapacak die izlediniz konseri.çok desteksiniz ya amator gruplara..çağlar arkadasım hatta Testament oyle herkesin çalabileceği bi grup deildir die bi hadis'te bulundu...Eewt haklı adam canım çünkü Testament sadece o adam için müzik yapıo...Ben kimseye hakaret etmedim..şimdi efendi konusuorum nedeni de burası The Diyv'in forumunun olması...ama isteyene itinayla özelden hakaret edebilirim..neyse kim sabahtan aksama kadar metallica dinlio bilmiorum..ama isteyen siki daşşaa kuruyana kadar metallica dinler...
kimse gelip size hakaret etmedi..siz kendiniz güya taşak geçtiniz burda..
ulan burayı da eren kömürlünün forumlarına çevirdiniz...

efendi konuşsan kaç yazar, verebilecek bir cevabın yok zaten, ancak hakaret edebilirsin özel mesajdan... Seni tanımam etmem, sen de beni tanımıyorsun muhtemelen, benim yanaşmalık yaptığımı söylüyorsun, sonra hakaret etmedim diyorsun... Elinle tek bir somut örnek göster bana, yanaşmalık yaptığıma dair, piyasada tanıyan tanır beni, gider yüzleşirsin...

Explanation for foreigner The Diyv fans, you can send private message for information about this entry...

Can'ın bugüne kadar kimseye yalakalık yaptığını görmedim, organizasyon işini canını dişine takarak yapan yaptığı işe kendinden bir şey katan samimi, içten bir insandır. Hiçbir zaman da (bu piyasada müzik yapan herkesin göstermesi gereken doğal bir davranış olmalıdır bu)kimseye karşı bi artisliği görülmemiştir, neyse odur, içi dışı birdir. Biz Can'ı "yanaşmalık" yaptığı için değil insan gibi insan olduğu için seviyoruz ve her zaman da yanındayız.

arkadaşlar yazılan bütün yazıları okudum... herkes kendine göre haklıdır belki ancak sözüm angarya elemanlarına... 1 sene öncesinin olaylarını hala unutmayıp kin yaptıysanız o sizin sorununuz ben kısaca 1 sene oncesını ozetlıyeyım sıze... bız son cıkıcaz dıyıp duruyordunuz bızde sıze tamam dıyorduk headlıner olayını bılırsınız... size şahsi hiç bir hakaretimiz olmadı (aramızda hallettıyımız olay dısında) tek sözüm şu bizim kimse ile bir sorunumuz yok olamazda... bizde araların iyi olmasını cok istedik ancak tuttugunuz kin buna engel oluyor... ben sahnedeyken ezan okuyor dıyen sızlersınız bu eglenmek se tamam bende eglenırım bundan sonra... ayrıca dayanışma böyle olmuyor bırı bızım foruma birşey yazınca bizden once sız zıplıyorsunuz aşiret olarak hemde!!! bizim kimseyle bir sorunumuz yok bunu bilin... can olayına gelınce benım can la da bır sorunum yok arada allegro ya gelır studyo ıcın orda gorurum ve selam selam dır muhabbet bı laf soz edılmısse can da cıksın soylesın.... ama olayın konusulacagı forum bu degıl bu kadar.... herkes kendıne ıyı baksın bırlık bereberlıge de herzaman warız... kimse kimseye kin gütmesin...

__thediyVwoice__ demiş ki:
can olayına gelınce benım can la da bır sorunum yok arada allegro ya gelır studyo ıcın orda gorurum ve selam selam dır muhabbet bı laf soz edılmısse can da cıksın soylesın.... ama olayın konusulacagı forum bu degıl bu kadar.... herkes kendıne ıyı baksın bırlık bereberlıge de herzaman warız... kimse kimseye kin gütmesin...

Benim de kimseyle sorunum yok. KaraLeke'ye insanları yönlendirmen üzdü beni. Davulcunuzun beni tanımadan etmeden hakkımda ileri geri konuşmasına da çok sinirlendim, ne yaptığımı ne ettiğimi bilir bilmez atıp tutması...

Herkes bir özür mesajı yazsın olayı tatlıya bağlayıverin arkadaşlar...Uzatmayın bu polemiği fazla...Burayı sadece siz değil dinleyiciler ve diğer müzisyen arkadaşlar da okuyor...Bence canları sıkılıyordur bu kara tabloyu gördükçe...Hadi barışın gitsin metal kardeşliği yapın...Bizim bizden başka dostumuz mu kaldı şu ne idüğü belirsiz piyasada...
Saygılar...

Herkes bir özür mesajı yazsın olayı tatlıya bağlayıverin arkadaşlar...Uzatmayın bu polemiği fazla...Burayı sadece siz değil dinleyiciler ve diğer müzisyen arkadaşlar da okuyor...Bence canları sıkılıyordur bu kara tabloyu gördükçe...Hadi barışın gitsin metal kardeşliği yapın...Bizim bizden başka dostumuz mu kaldı şu ne idüğü belirsiz piyasada...
Saygılar...

fjallstorm demiş ki:
Saygılar...
sanırım bu foruma n adam akıllı yazıyı yazan snsin baba :) büyütmey kin tutmaya gerek yok katılıyorum sana aynen...
can'a:şimdiye kadar sizin foruma hiç birsey yazmadım can (bırlıkte cıktıgımız konserler haricinde) onlarda da hiç bir yıkıcı elştirim olmadı solıceklerımı en kısa ve en guzel sekılde soledım... sn sadece o cumleye uzuldun bense snın bızım foruma yazdıgın tum cumlelere hatta smıle lara kadar... neyse benlık bişey yok.. ben hala canla baş la grubu toparlamaya calısıyorum butun derdım de bu... işimi yapmak...
sevgiler&saygılar

Bende The Diyv ,Deep İnside ve dinleyebildiğim kadar Karalekeyi takip etmiş şu anda da bu piyasaya yeni adım atmış biri olarak bir yorum yapmak isterim
ben Deep inside ı da dinledim hatta alt grup olarak çıktık The Diyv nin de ritm vokalini bir kaç kere x müzikevinde görmüş birkaç muhabetim olmuş bir insandır hepsinin ne kadar iyi insan+iyi müzisyen olduğunu da gördüm neyse bu alternatif piyasada metal müzik azlığı yaşanırken bizim gibi yenilerin veya yeni olmayanların ÖRNEK aldığı gruplar olarak sizin aranızda tartışma yapmanız bizide üzüyor elbette bunun için tabi eğer dikkate alırsanız benim fikrim bir birlik içinde olmaktır ama tabi kişisel durumlar varsa bilemem ama benim fikrim budur dikkate alırsanız sevinirim saygılar...

Heavy Yeahhh!!! :twisted:

Dostum, madem ki bu başlık senin ve grubun adına açılmış ve tartışmalar burada cereyan etmiş zeytin dalını uzatmak da senin görevin olsun...Sonra herkes birbirinden tek tek özür dilesin ve herkes mutlu mesut devam etsin yoluna...Bu arada ben de okuduğum şeylerden yanlış bir anlam çıkarıyorsam ve fazla abartıyorsam durumu affola herkesten şimdiden özür dilerim...
Sayıglar...

Senex demiş ki:
ODUN ZOPA ewt...Wasteland'i bi havayla izlediinizi de gorduk...acaba adamlar ne zmn hata yapacak die izlediniz konseri.çok desteksiniz ya amator gruplara..çağlar arkadasım hatta Testament oyle herkesin çalabileceği bi grup deildir die bi hadis'te bulundu...Eewt haklı adam canım çünkü Testament sadece o adam için müzik yapıo...Ben kimseye hakaret etmedim..şimdi efendi konusuorum nedeni de burası The Diyv'in forumunun olması...ama isteyene itinayla özelden hakaret edebilirim..neyse kim sabahtan aksama kadar metallica dinlio bilmiorum..ama isteyen siki daşşaa kuruyana kadar metallica dinler...
kimse gelip size hakaret etmedi..siz kendiniz güya taşak geçtiniz burda..
ulan burayı da eren kömürlünün forumlarına çevirdiniz...
sahnede ortaokul müsameresi tadında duran bi grubu nası izleyelim sayın seneks,pogo mu yapalım :?: aha şimdi sıçacam izlenimi veren bi grubu nasıl izlersin sen... :?: (kötü de çalmadı wasteland o ayrı konudur)

Testamenta gelince çağların her dediğinin arkasındayım katılıyorum...Öyle dikilceksen sahnede çalma kardeşim (sözüm wastelande değil hedef göstermiş gibi olmayayım wastelandle ya da elemanlarıyla hiçbir problemim yoktur bomba açıklamalar yapmadan işini yapan insanlar daha da iyi bir grup olurlar umarım ileride),çalıp çalamama değildir olay o şarkıların bir ruhu vardır yoksa sende o ruh çalma,git slow bişeyler çal.Sadece testament değil thrash de çalma kardeşim sen de o ruh yoksa...

Can Ankara metal müzik piyasası için müzikal olarak olmasada maddi manevi çok emeği geçmiş biridir yaptığı organizasyonlarla.Grubu çok iyi olmasalarda karaleke için de hiç bir zaman boımba açıklamlar yapmamıştır.

Son olarak ben bahsedilen konserde o zamanki adıyla angarya elemanı değildim henüz,yani diyv grubuna oradan kalan bir kinim yok ama dışardan benim(ve tandığım insanların) üzerimde bir antipati yarattıysanız suç ben(biz) de mi sizce. Benim hiç bir grupla sorunum yoktur ne deep inside ne diyv kimseyi toptan bir kefeye koymak istemem alpay mert vs tandığım kadar iyi niyetli insanlardır ama bazı grup elemanlarının sanırım aynı hastalığa yakalanmışlar(bomba demeçler verme hastalığı) herkesin sinirini bozuyor görüldüğü üzere...cin olmadan şeytan çarpma durumu olmasın seneks kardeşim birilerine laf atmadan önce iki kere düşün kimse sahipsiz değil dayanışma diyorsan allahını yaparız bu sözüm de sanadır

başarılar herkese

fjallstorm demiş ki:
Uzatmayın bu polemiği fazla...Burayı sadece siz değil dinleyiciler ve diğer müzisyen arkadaşlar da okuyor...Bence canları sıkılıyordur bu kara tabloyu gördükçe...Hadi barışın gitsin metal kardeşliği yapın...Bizim bizden başka dostumuz mu kaldı şu ne idüğü belirsiz piyasada...
Saygılar...

seni tanımıyorum ama insanlar umarım bu mesajını biraz düşünür ler :!:

:metalhead heavy metal :metalhead

__thediyVwoice__ demiş ki:
arkadaşlar yazılan bütün yazıları okudum... herkes kendine göre haklıdır belki ancak sözüm angarya elemanlarına... 1 sene öncesinin olaylarını hala unutmayıp kin yaptıysanız o sizin sorununuz ben kısaca 1 sene oncesını ozetlıyeyım sıze... bız son cıkıcaz dıyıp duruyordunuz bızde sıze tamam dıyorduk headlıner olayını bılırsınız... size şahsi hiç bir hakaretimiz olmadı (aramızda hallettıyımız olay dısında) tek sözüm şu bizim kimse ile bir sorunumuz yok olamazda... bizde araların iyi olmasını cok istedik ancak tuttugunuz kin buna engel oluyor... ben sahnedeyken ezan okuyor dıyen sızlersınız bu eglenmek se tamam bende eglenırım bundan sonra... ayrıca dayanışma böyle olmuyor bırı bızım foruma birşey yazınca bizden once sız zıplıyorsunuz aşiret olarak hemde!!! bizim kimseyle bir sorunumuz yok bunu bilin... can olayına gelınce benım can la da bır sorunum yok arada allegro ya gelır studyo ıcın orda gorurum ve selam selam dır muhabbet bı laf soz edılmısse can da cıksın soylesın.... ama olayın konusulacagı forum bu degıl bu kadar.... herkes kendıne ıyı baksın bırlık bereberlıge de herzaman warız... kimse kimseye kin gütmesin...

iyi de arkadaşım kin yapıp sürekli yazıyosunuz dediğin şey.. bizim o zamanki kadrodan sadece bir kişi. bir kere yazmış şu olaylara.... o da senex'in cana "yanaşma" demesi üzerine.... başka yazan olmadı niye böle bişi dedin ki şimdi.....

son olarak şunu ekleyeyim,bundan sonra da birşey yazmayacağım zaten:Odun Zopa adlı arkadaş topluluğunun,gruplarla alakası yoktur,OdunZopa seyirci kitlesidir.Snf64,MindCrime,Rectifier vs gibi gruplarla ilgisi yoktur.Yazdığımız görüşler bireysel, seyirci olarak görüşlerimizdir;gruplarımızı bağlamaz.

Bu tartışmaların bi sonu gelmeyecektir kanaatimce .. Zaten gereksiz yapılan tartışmaların sonunun gelmeside gerekmez bi yere bağlanması da gerekmez .. Metal piyasasında herkez istermiydi bilmiyorum ama en azından biz bir dayanışma olsn isterdik ..

Biz 80 lerde yada 70 lerde yaşamıyoruz .. Heavy Metal in yerini alternatif rock ın ve hardcore un aldığı bir dönemde yaşıyoruz .. Bizim şehirlerimizde her hafta dünyanın en büyük grupları çıkmıyor ..

Şunuda son olarak belirteyim ; The Diyv bestelerini hazırlamakla meşguldur .. The Diyv bestelerini insanlarla paylaşmak üzere yola çıkmıştır ..

Saygılar ....

görüyorumki bir iki sayfa önce yazdıım ciddiyede almayarak yazdıım bi cümle yarası olanlarmı gocundurmuş yoksa geyiktenmi anlamıyolar bilemiorum ama bu kadar olayı başka yerlere saptırmalarına gerek yoktu...lütfen küçük grupların elemanları bazı büyük grupların ittifakından faydalanmasınlar artık..onlar bizler için ve bu işin içindeki insanlar için degersiz yaratıklar çünkü...anlayan anlasın artık...

tamamdır millet herkes anlaştı özel mesaj yolu ıle bu konuda kapandı... bundan sonra bole mesajlar atmanız kadar sacma bırsey olamaz... daha yapıcı olmalı...
sevgıler&saygılar

Bu grubu ilk kez burda gördüm. Şu anda bir yerde çalıyormusunuz, alternatif ortamda heavy metal gruplarını mumla arar olduk da :) izlemek isterim The Diyv'i.

Geri