Çalar Saat

evet baya bi yırttın kendini....:) ben hatırlıyorum seni bağırıp duruyodun ön masalardan birinde :)....cure dan love song u calıoduk dur bakayım calarız belki bi daha....güzel şarkılar caldıgımız ilk bölümde insanlar biralarını yeni almış olup keyif yapıyorlar şarkıları dinleyerek...ortama ısınıolar ....
öbür bölümde biranın da etkisiyle hobaaaaa hobidi diye masalara çıkıp kendilerini jiletliyolar ...
3. bölümde ise yorgunluktan ölmüş oluyolar, alkollü çiftler hemen eve gidip yalnız kalma telaşına düşüyorlar:) , alkollü erkekler " ooze a dungeon a bakayım bari burası bitti " diye üzülüolar...alokollü yalnız kızlar " allah cok feci oldu ortam ben hafiften uzayım " diye gidiolar....yani durum böle biz zaten 1 ve 3. bölümlerde alkış tufanı beklemiyoruz :) saygılar and the sevgiler...

yazdan beri gelemedim çalarsaati dinlemeye ve özlediğimi farkettim çok. dinlemeye diyorum çünkü hakkaten de sadece hoplayıp zıplayıp eğlenmiyorum, gerçekten dinliyorum. Osman sesini pek çok beğendiğim bir adam zaten; "every breath you take" olsun "aeroplane" olsun.... ama en çok AEROPLANE olsun :)
hala cumaları mı çalıyosunuz? Zira cumaları çalışmıyorum bu aralar, gelmek istiyorum çok :)

zaten adamlar sadce eller havaya çalıyolar kesin eğlenirsin böle öyle eğlenirsin ki bardan çıktığında içki içmeden aptal gibi olursun beyninde gitar sesleri ve hepbir ağızdan sölenen türküler :D ya biri dur desin size ya neyse bak benim sayemde yine başa çıkıcaksınız forumda kıymetibilin ben de laf atmasam kimse laf sölemicek herkes size hayran şekerim herkes sizi çok seviyo daha çok sevin çalar saati daha çok alkışlayın ağızlarınızın sularıyla öle alkışlayınki müzik yapmak iğrendirici gelsin arkadaşlara ki severler müzik yapmayı ben hanidir biliyorum bu çocuklar böle değildi aslında ama kızlık gitti bir kere ya türküde çalsanız ya çok tutar hem türkü dinleyen anadolu rock dinleyen haluk levent seyirciside gelir bol bol para kazanırsınız belki albüm felan olur baksana herkes rock yapıyo ya biride rock yapmasın ya bak 84 bile rock yapıyomuş gözünü yiyim be hay ben öle rock ı dinlemiyeyim inşallah

him21 demiş ki:
zaten adamlar sadce eller havaya çalıyolar kesin eğlenirsin böle öyle eğlenirsin ki bardan çıktığında içki içmeden aptal gibi olursun beyninde gitar sesleri ve hepbir ağızdan sölenen türküler :D ya biri dur desin size ya neyse bak benim sayemde yine başa çıkıcaksınız forumda kıymetibilin ben de laf atmasam kimse laf sölemicek herkes size hayran şekerim herkes sizi çok seviyo daha çok sevin çalar saati daha çok alkışlayın ağızlarınızın sularıyla öle alkışlayınki müzik yapmak iğrendirici gelsin arkadaşlara ki severler müzik yapmayı ben hanidir biliyorum bu çocuklar böle değildi aslında ama kızlık gitti bir kere ya türküde çalsanız ya çok tutar hem türkü dinleyen anadolu rock dinleyen haluk levent seyirciside gelir bol bol para kazanırsınız belki albüm felan olur baksana herkes rock yapıyo ya biride rock yapmasın ya bak 84 bile rock yapıyomuş gözünü yiyim be hay ben öle rock ı dinlemiyeyim inşallah

bence senin aptal gibi hissetmek için beyninde gitar sesleri ve hep bir ağızdan söylenen türkülere ihtiyacın yok....

wantedvocal demiş ki:
yazdan beri gelemedim çalarsaati dinlemeye ve özlediğimi farkettim çok. dinlemeye diyorum çünkü hakkaten de sadece hoplayıp zıplayıp eğlenmiyorum, gerçekten dinliyorum. Osman sesini pek çok beğendiğim bir adam zaten; "every breath you take" olsun "aeroplane" olsun.... ama en çok AEROPLANE olsun :)
hala cumaları mı çalıyosunuz? Zira cumaları çalışmıyorum bu aralar, gelmek istiyorum çok :)

cumaları devam cagıl hanım bekleriz.....

him21 demiş ki:

him fışfış aşağıdaki linke bakarsan gereken cevabı alırsın....

http://www.bibson.com/psorun.aspx

him21 demiş ki:

alllah beaa kim gelmiş nerdesin olum sen valla merak ettik haaa bize yarın ne öğretcen ::)

silmarillion demiş ki:
him21 demiş ki:
yapılan en gereksiz şey coverlar ayrıca geçen sizi dinlemeye geldim hiç dinlememiştim gerçekten herkes konuşuyo nedir diye girdim ki baktım şok oldum eller havaya hop hop olmuş mekan ozee yide öpmüşsünüz bravo size eskiden rockçılar felan gelirlerdi dinlemeye şimdi bambaşka insanlar gördüm malesef bunun sebebini kandinizde aramalısınız sizi dinleyen kitlenin de nasıl olduğunu gördüm ve o kitleye nasıl ulaştığınızıda gördüm görmez olaydım çok üzüldüm yazık yani tama belki ii müzisyenlersiniz ki ben öle düşünmü
yorum ama bu yaptığınız nebilyim yanlış geldi bana ama işte sizde birşekilde dalga geçiyosunuz rock müzik dalga geçme konusunda da kullanılır ok ama bu şekilde değilya herparçaya distortion koyup cover yaptık demişsiniz herşey bir yana ben eski ozee yi özledim diyebilrim bu kitle bu eller havaya kurtlarımızı dökelim diyen insanlarla aynı yerde müzik dinlemek hoş değil kurt herşekilde dökülür müzik dinleyerekte dans ederekte eğlenerekte ama kavramlar malesef çok değişmiş yazık olmuş rock ölmüş
öncelikle ozee değil senin o eski halini özlediğin yerin adı : ooze ..ondan önceki halini özlüyosanda bi balina vardı onun ismiydi mobidick diye ama onun konumuzla alakası yok :)
meslek olarak müzisyen yazmışsın bu kadarda sert eleştiride bulunduğuna göre bir halt biliyor olman gerekiyor ki nedense ben öyle düşünmüyorum çünkü çok abuk bir eleştiri tarzın var..nedir yani rock ölmüş,kitleyi nasıl yaptığınızı gördüm,kötü müzisyenlersiniz falan...sorarlar insana sebep diye??sana hitap etmemesi kötü olduklarını göstermez...sana hitap edenlerde iyi diye bir sonuç yoktur hiçbir zaman...
ayrıca kavramlar değişmiş diyorsun yok öyle birşey..beğenmediğin müzikle alakalı düşünmen gereken müzik dışı konular var.kavramlar hep aynı yoksa ama işletmeler insanlara yönelik yerler ve çoğunluğa uyum sağlamak zorundalar yoksa bizde istiyoruz başka şeyler çalınsın ama çoğunluk ne dinliyorsa o yani bu olmak zorunda...

yavrum benim çocuğum ukela yavrum benim hızlı yazarken barın ismini yanlış yazmış olabilirm senin bildiğinden hatta sana öğretecek seyim olduğundan emin ol hem müziktehemde ingilizdece bak benle bu uslupla devam edersen konuşmaya bende lafattığını zannedirim muhallebi satarsın ooze un önünde ok ulem sen benim nerdenbiliyon ki kim olduğumumüzisyen kişiliğimi ne dinlediğimi ne dinlemediği yada müzikten anlamadığımı sen anemi beğeniyosan zaten bir müzisyen olarak ben sana iki laf söliim anemi ile kendini geliştir oldumu çok ii gelişirsin cover yapa yapa ok ayrıca dinleyemiyeceğim kadarda kötüler demedim gereksiz sadece ama sevenleri varneden çünkübir zamanlar çokemek verdiler şimdi ne verseler milletyiyo senboşver uzun konularbunlar git daha kendi ayarında birilerine sataş boşver

punkserkan demiş ki:
Görkem bi sus ya bak simdi lama gibi tükürürüm sana :D bana nincalik yaptirmayin hahaha...O him21 e gelince rahatsiz etmeyelim şimdi kendisi
ROCK felan dinliodur.Belki bir gün bizde dinleriz şu rock müzigi neyin nesiymiş bakalim :?

ya dostum resmini kaldırıp bu resmi koyman daha anlamlı olmuşbu sana daha çok benziyo

calarsaatgitar demiş ki:
him21 demiş ki:
yapılan en gereksiz şey coverlar ayrıca geçen sizi dinlemeye geldim hiç dinlememiştim gerçekten herkes konuşuyo nedir diye girdim ki baktım şok oldum eller havaya hop hop olmuş mekan ozee yide öpmüşsünüz bravo size eskiden rockçılar felan gelirlerdi dinlemeye şimdi bambaşka insanlar gördüm malesef bunun sebebini kandinizde aramalısınız sizi dinleyen kitlenin de nasıl olduğunu gördüm ve o kitleye nasıl ulaştığınızıda gördüm görmez olaydım çok üzüldüm yazık yani tama belki ii müzisyenlersiniz ki ben öle düşünmü
yorum ama bu yaptığınız nebilyim yanlış geldi bana ama işte sizde birşekilde dalga geçiyosunuz rock müzik dalga geçme konusunda da kullanılır ok ama bu şekilde değilya herparçaya distortion koyup cover yaptık demişsiniz herşey bir yana ben eski ozee yi özledim diyebilrim bu kitle bu eller havaya kurtlarımızı dökelim diyen insanlarla aynı yerde müzik dinlemek hoş değil kurt herşekilde dökülür müzik dinleyerekte dans ederekte eğlenerekte ama kavramlar malesef çok değişmiş yazık olmuş rock ölmüş

bizim " rock müzik ölmesin bunun için her seyi yapalım " diye yola cıktıgımız fikrini kafana kimin zerk ettiğini bulup ona " sen beni yanlış bilgilendirmişsin " diyerek rock müzik adına değilse de kendin adına bişey yapabilirsin.....ama genede yapıcı eleştirin için saol dungeon a gidersin sende farklı bir alternatifin var yani...biz böyle mutluyuz hayatımızdan senin gibi olmak gibi bir kaygımız yok...böylelikle mevzu çözülmüş olur....ha illaki diosan siz yanlış yapıosunuz.... önceki sayfalara bakarsan gerekli açıklamaları görürsün...Ayrıca senin müzikal tartışmaya girilebilecek birisi oldugunu düşünmüyorum yorumların farkındalıktan cok uzak yapılmış (bunu hakaret amaçlı söylemedim kusura bakma genede)...belki berkley den mezun bir cazcısındır seni tanımıyorum ama konunun özünü anlayamamışsın her seferindede acıklama yapmak gereksiz bu yüzden önceki sayfaları okumanı tavsiye ederim.......hadi kolay gelsin
sen müzikal tartışmamı istiyosun bakyapma rezil olcaksın boş kim olduğumu bile bilmiyosun off ya çok eğlendim :D neyse boşver sen bak böle biliyorum yapma belki bilmiyosundur yapma bak ii şeyler sölemeye çalışmışsın arada sokuyosun ben rock dinleyicisinn değiştiği yorumunu yapıyorum yani rock dinleyicisini tamamen uzaklaştırdınız gibi geliyo bana ne yaparsanız yapınzaten popüler kültür sizide yer merak etmeyin ama ilk önce anemi varsırada bironları yesinler maymun etsinler sırada size gelir bir gün çok çalışıyosunuz aeee mükafatı olur tabi neyse son olarak toparlamak gerekirse buradaki herkese çokgüsel cevaplar yazmak isterdim ama işlerim var ve çok adaletsiz bir yer oldu burası 1 'e 10 elimden ancak bunlar gelir ve benimle laf yarışına girmeyin müzikal anlamda birşeyler hele hiç sölemeyin tamam ii müzisyenlersiniz ama bakın yapmayın bir şekilde oturmuşuğunuz var yazık olmasın onlara ok

him21 demiş ki:
silmarillion demiş ki:
him21 demiş ki:
öncelikle ozee değil senin o eski halini özlediğin yerin adı : ooze ..ondan önceki halini özlüyosanda bi balina vardı onun ismiydi mobidick diye ama onun konumuzla alakası yok :)
meslek olarak müzisyen yazmışsın bu kadarda sert eleştiride bulunduğuna göre bir halt biliyor olman gerekiyor ki nedense ben öyle düşünmüyorum çünkü çok abuk bir eleştiri tarzın var..nedir yani rock ölmüş,kitleyi nasıl yaptığınızı gördüm,kötü müzisyenlersiniz falan...sorarlar insana sebep diye??sana hitap etmemesi kötü olduklarını göstermez...sana hitap edenlerde iyi diye bir sonuç yoktur hiçbir zaman...
ayrıca kavramlar değişmiş diyorsun yok öyle birşey..beğenmediğin müzikle alakalı düşünmen gereken müzik dışı konular var.kavramlar hep aynı yoksa ama işletmeler insanlara yönelik yerler ve çoğunluğa uyum sağlamak zorundalar yoksa bizde istiyoruz başka şeyler çalınsın ama çoğunluk ne dinliyorsa o yani bu olmak zorunda...

yavrum benim çocuğum ukela yavrum benim hızlı yazarken barın ismini yanlış yazmış olabilirm senin bildiğinden hatta sana öğretecek seyim olduğundan emin ol hem müziktehemde ingilizdece bak benle bu uslupla devam edersen konuşmaya bende lafattığını zannedirim muhallebi satarsın ooze un önünde ok ulem sen benim nerdenbiliyon ki kim olduğumumüzisyen kişiliğimi ne dinlediğimi ne dinlemediği yada müzikten anlamadığımı sen anemi beğeniyosan zaten bir müzisyen olarak ben sana iki laf söliim anemi ile kendini geliştir oldumu çok ii gelişirsin cover yapa yapa ok ayrıca dinleyemiyeceğim kadarda kötüler demedim gereksiz sadece ama sevenleri varneden çünkübir zamanlar çokemek verdiler şimdi ne verseler milletyiyo senboşver uzun konularbunlar git daha kendi ayarında birilerine sataş boşver

ooze un önünde muhallebi standın mı var?? bana iş mi ayarlıycaksın?? eheueheueheu :LOL:
senin müzisyen kişiliğini bilmiyorum çünkü sen gerçekten söylediklerinin arkasında durabilecek bir müzisyen olsaydın düzgün bir eleştiri yapıp kim olduğunuda söylerdin...seninle ilgili bildiğim tek şey yazdıklarından gayet net anlaşılan terbiyesizlik,anlayış bozukluğu ve haddini bilmezlik....
anlayış bozukluğun var çünkü ben anemiyle ilgili bir şey yazmamışım sen bana bu konuda bir cevap yazmışsın..yazarken yaşadığın sorunu okurkende yaşıyorsun sanırım..ben sana tekrarlı okuma ve yavaş yazmayı öneriyorum..çünkü gayet net anlaşılıyor ki elin ve dilinle beynin aynı hızda çalışmıyor..beyin biraz geri kalıyor yani..bence kapasiteni zorlama işte hepimiz zeki olacak değiliz....
sana cevap yazmamı istemiyorsan benim ayarımda şeyler yaz bende sana saygı duyayım eleştirinin bile değerlisi vardır yani sen kim olduğuna o kadar takılmışsın ki bu tarz gerçekleri gözden kaçırıyorsun..ayrıca istersen dünyanın en iyi gitaristi ol ne biliim ol birşeyler işte mesela korn'un vokalisti ol,metallica'nın bateristi ol ne olursan ol sana söyleyeceğim şey yinede değişmiyor:yok öyle birşey....
ayrıca rock öldü hödödö falan diyorsun ama rock müziğin bir felsefeside vardır sadece müzik değildir yani olay ama sen türk filminden fırlamış kadir inanır triplerindesin senden ne kadar rocker olur o da tartışılır bence..git kurtlar vadisinde falan oyunculuk yap..replikler fix zaten zorlukta çekmezsin ''ben kimim biliyor musun sen??'' :) orda etkili olur bu sözler gerçek hayatta alacağın cevap hoşuna gitmez çünkü ''bilmem kimsin :) eheueheueheu ''
8O :arrow: :LOL:

Ulu müzisyen Him31, müzisyenlikle saygılı olmak ve terbiyeli olmak farklı şeylerdir ... Kimse bizimle böyle konusamaz, ister Ahmet Necdet Sezer ol ister Miles Davis ol...
Daha ilk mesajındaki uslübundan belliydi senin niyetin...yani yapıcı ve gercekten fikrini belirtmeye yönelik deildi, ...Eğer adam gibi yazsaydın bizde adam yerine koyardık....
Him 21 seni sevmiyoruz forumumuzda istemiyoruz...haydi git burdan....:) bi daha yazma, mümkünse internet' e bile girme....

silmarillion
yada ne karın ağrısıysa bana rock müzik hakkında ne söyleye bilirsin ok ben bilmiyorum sen biliyosun demekki bukadar şakıdığına göre rock müziğin felsefesi neymiş ve türkiyede kimler rock yapıyor anlatıver bana bakalım

calarsaatgitar demiş ki:
Ulu müzisyen Him31, müzisyenlikle saygılı olmak ve terbiyeli olmak farklı şeylerdir ... Kimse bizimle böyle konusamaz, ister Ahmet Necdet Sezer ol ister Miles Davis ol...
Daha ilk mesajındaki uslübundan belliydi senin niyetin...yani yapıcı ve gercekten fikrini belirtmeye yönelik deildi, ...Eğer adam gibi yazsaydın bizde adam yerine koyardık....
Him 21 seni sevmiyoruz forumumuzda istemiyoruz...haydi git burdan....:) bi daha yazma, mümkünse internet' e bile girme....

kimsiniz kaç kişisiniz beni sevmiyosunuz ve sen kimsin ki bana kendi toprak damımda parasını vererek girdiğim internetten çıkmamı ve bir daha girmememi istiyorsun ayrıca bir yerde şaşırdın ya olsun sen zaten biraz şaşkınsın ama ben seni adam yerine almadığım için bu tarz konuşuyorum senin beni adam yerine almana gerek yok çünkü seni ben öle görmüyorum karşıda tabiki bir erkan oğur yada serdar öztop yada ne bilim bir ustadım var ken dikkatli konuşurum sen kimsin ki zibidi daha dün gitar çaldın adammı oldun diyorum sana birde ekliyim bak uğraşmayın en iyisi yiyin oturun boş ver yani kötü müzisyenlersiniz demiyoum ama yanlış şeyler yaptığınızı sölüyorum madem bu kadar iisiniz açılın istanbula doğru bakalım yiyomu ;) neyse ya boşverin siz beni adam yerine koymayın bir daha da direkt sataşma olmadam yazmam sizin o tarafınızı fazla kaldırmışlar AYRICA AHMET NEJDET SEZER olsaydım gitarın tellerini bir tarafların abile sokabilrdim onuda söliim sana hadi iii düğünler size kofti baro seni

Ya bu ne terbiyesizlik,onuda bırak ne yüzsüzlüktür abicim ya?Her dediğin sana geri dönüyo , insanlar seni kendi sözlerinle dövüyo sen hala uslanmıyosun be himnetor adam ! Yok kim olduğumu bilmiyonuz,yok ne kadar müzisyen olduğumdan haberiniz yok!! Ne kadar müzisyen olduğunu bilmiyoruz(!) da , ne kadar gereksiz olduğunu biliyoruz ,tamam mı? Sana başka yerde de dediğim gibi HİMDİR GİT ARTIK !!!

4 mart cumartesı gunu ilk defa dınledım ve mest oldum kendılerıne cok ii ler umarım daha guzel yerlere gelirler başarılar arkadaşalr harikasınız :LOL: cok guzel bi tesaduf oldu sizin oldugunuzu bilmeden gelmiştim ama cok i oldu tebrık edıyorum sizi

Firewall demiş ki:
Ya bu ne terbiyesizlik,onuda bırak ne yüzsüzlüktür abicim ya?Her dediğin sana geri dönüyo , insanlar seni kendi sözlerinle dövüyo sen hala uslanmıyosun be himnetor adam ! Yok kim olduğumu bilmiyonuz,yok ne kadar müzisyen olduğumdan haberiniz yok!! Ne kadar müzisyen olduğunu bilmiyoruz(!) da , ne kadar gereksiz olduğunu biliyoruz ,tamam mı? Sana başka yerde de dediğim gibi HİMDİR GİT ARTIK !!!

ulem ben birşey idia etmiyorum dikkatli okursan ne olduğunu görürsün neyse ayrıca gerçekten mizah konusundada yetenek fışkırtıyosun yani çok güldük burda herkese okuttumda kim bu adam dediler valla kimsin sen gel arasıra bize stand up felan yap yetenek var birde pişmiş bir sırıtışın varsa alsana işte tam olursun neyse gereksiz olduğuma veya olmadığıma karar verebilmen için kendi meziyetlerinden bahsedip sonra bir müzisyense anca o şekilde eleştirebilirsin şak şak cılık yapmak çok kolay önemli olan yanlışlarıda görebilmek

him21 sen yine çok konuşmuşsun !! bırak şu insanların peşinide kendi işlerinle uğraş be .. VOKAL ARKAAŞIM BİRAZ DAHA GÜLER YÜZLÜ OLURSAN SESİN DAHA ÖN PİLANA ÇIKAR BENCE DÖVÜCEK GİBİ BAKMA İNSANLARA ÇOK BAŞARILISIN BİRAZ DAHA CANLI OLURSANIZ GERÇEKTEN SEVİNRZ İSTANBULDAN SEVGİLER!

him21 demiş ki:
punkserkan demiş ki:
Görkem bi sus ya bak simdi lama gibi tükürürüm sana :D bana nincalik yaptirmayin hahaha...O him21 e gelince rahatsiz etmeyelim şimdi kendisi
ROCK felan dinliodur.Belki bir gün bizde dinleriz şu rock müzigi neyin nesiymiş bakalim :?

ya dostum resmini kaldırıp bu resmi koyman daha anlamlı olmuşbu sana daha çok benziyo
seni bi yakalarsan öle bi himecem ki sen bile inamıcaksın...keseke sende benim resmim kadar sevimli olabilsen..himdir git burdan simdi...!

arkadaşlar,ben bu adamı tanıyorum,beş para etmez bir insandır=him31.insan dedim inşallah fazla gelmemiştir.bence çalar saat çok iyi ve tecrübeli müzisyenlerden kurulu bir grup,soundları da çaldıkları müzik tarzına göre gayet iyi.eğer yaptıkları müziği sevmiyorsanız dinlemeye gitmezsiniz.bu kadar basit,burada emek harcayan,yıllardır bu işi yapan,bu işten para kazanan insanları suçlamaya hiç gerek yok.ki zaten işlerini gayet iyi ve profesyonelce yapıyorlar.keşke imkanım olsa da tecrübe edinsem,sahnede lazım oluyor çünkü.kolay gelsin.

Geri