Çalar Saat

duvarsaati demiş ki:
zapin demiş ki:
gözlerii niinakış mübarek nasıl meydana geldi onu anlayamadım bi :roll:
bu arada neden osman,mustafa gibi soru sorabilecegimiz isimler kendi forumlarında soruları cevaplandırıp tesekkür etmiyorlar
menajer olunca işler böyle yapay mi yürüyor iş gittikçe ciddiye binince artık onlar en sonunda yıldız olup iyice ulaşılmaz mı olacaklar? sevmedim ben bu işi,formaliteleri vs..

gözleriniinakış mübarek :roll:
selam zapin :) ya öyle yıldız olmalar falan degil tabiki mesele tek sorun zaman yetersizligi.elbetteki arkadaslarla sohbet etmek istiyoruz sadece her an forumla ilgilenilemiyor hepsi bu.merak ve ilginin yanıtsız bırakılacagı fikrine kapılma sakın.tüm güzel mesajların,ilgin ve destegin için tesekkürler :)

böylesine içten bir cevap için kutluyorum seni mustafa.bişey itiraf etmeliyim.asıgım size :p
yalnız salı aksamı büyük bir talihsizlik yasandı.gitmeniz koymadı da arkadasımı getirmiştim olsun :oops: :D

calarsaatgitar demiş ki:
Elbette bu aralar fazlaca yoğun olduğumuz için uğrayamıyoruz pek fazla sadece bu...Yoksa forumdaki muhabbet çok keyifli....

Çalar Saat 12 ekim gecesi saat 24: 00 ' de Ege Tv ekranlarında Pijama Tv' nin canlı konuğu olacak....Program sunucuları Sevdim ve Mustafa canlı telefon bağlantıları için : 0 232 488 77 30

not alındı.tv izlenecek,kontör bulunursa aranacak :p
zapin e tv den bi selam çakın baska bişi istemem gali 8) haydin bye :D

dün izledim ege tvde.bi gruba grup olmak bu kadar mı yakısır ya :D osman zaten anasından meshur doğmus gibiydi masallah :LOL: mustafanın "pandacılık bende" lafına cok güldüm hatta abarttım gülerken yere kapaklandım :oops: görkem de pembiş pembişti ama makyajdan diil genetik :D özet geçim süperdiniz......

:D :D

phoebus demiş ki:
dün izledim ege tvde.bi gruba grup olmak bu kadar mı yakısır ya :D osman zaten anasından meshur doğmus gibiydi masallah :LOL: mustafanın "pandacılık bende" lafına cok güldüm hatta abarttım gülerken yere kapaklandım :oops: görkem de pembiş pembişti ama makyajdan diil genetik :D özet geçim süperdiniz......

:D :D

teşekkürler phoebus çalar saat de sizin bizi izlemenizden memnun tabi bazı kamera arkası aksaklıklar vardı kameraların karşısına farklı yansıdı ama işte :oops: tabii bunlar söylenmez ama programın genelinde güzeldi.
sitemizde bulunan haberler bölümünü herzaman takip edin hemen hemen hergün güncelleniyor oralardan bizim nerelerde ne yaptığımızı öğrene bilirsiniz

sinirimi yenmek için sustum-program formatı dışında her sey çok iyiydi-bir kere sizlerin ordaki varlıgı programın heyecan verici olması için yeterli bir sebepti-osman ı ilk defa gülerken ve playback yaparken gördüm :p o bölümler çok komikti,güldüm
mustafa kardes mükemmeldi-baterist arkadas olgun,seviyeli-
görkem patlamaya hazır bir volkan gibi güldüremedi ordakileri ama ben patladım gülerken,espritüel kişilik görkem
ah o bayanın yerinde ben olacaktım ki ve öyle bir program gececekti ki program sonunda her kes yarılmış olacaktı,eminim,son kararım :twisted:
kendi reklamını yapan sunucu kılıgına bürünmüş bayanı çok takdir ettim bi insan bu kadar sahte olamaz diye :evil:
işinde basarılar yine de :roll:
zor anlarımda aynı repertuarla olsa da sebnemden sonra yasam pınarım oldunuz ve sevgi gercek oldugu için huzurum artıyor,suan bunları yazarken arttıgı gibi.
ayvalık'ta görüşmek üzere.amin.
okandilek arkadas emekli olursa ve okulum da biterse menajeriniz olmak için adaylıgımı koyuyorum efendim. :oops:
son olarak sizleri tanımayan bi kız vardı ya halka sorulmustu,o kız sizi tanıyordu.ah bana gelicekti ki o ropörtaj...hay a k 8O
derdime derman yoluma deva oluyorsunuz...

playback kısımları komikti hakikaten...bir tek mustafa azimle çalıyor taklidi yapmayı başardı :)
bundan sonra playback yapmayın..petek dinçöz değilsiniz ki siz ne gerek var..gerçi kanal yüzünden playback yapmak zorunda kaldınız sanırım,keşke canlı olsaydı çok güzel olurdu....
mustafanın pandacılık bende lafı beni de çok güldürdü,arayasım geldi valla ama sonra vazgeçtim..sunucular pek bir sevgi kelebeğiydiler,şimdi onlarla kim konuşucak kırk saat :?

merhaba arkadaşlar. bizlerde sizler kadar çalar saatin play back yapmasını istemiyoruz .ama elimizde olmayan sebeplerden dolayı mecburen play back yapmak zorunda kala biliyoruz( en azından şimdilik ).

pudding demiş ki:
antalyadayız..bu şarkılara albüme nerden ulaşıcaz..sadece zalim i dinleyebildim de ben :) o da çok güzel olmuş..

beğendiğin için teşekkür ederim :) albüm şu an sadece izmirde web sitemizdede belirttiğimiz belli noktalarda ve performans sergilediğimiz barlarda satılmakta bayramdan sonra bi aksilik olmazsa türkiye genelinde satışa sunulcak ilgi gösteren albümü alıp dinleyen foruma görüşlerini yazıp bize destek olan herkese teşekkür etmek istiyorum saygılar :)

Çalar Saat Akşam Gazetesi Ege ekinde 2. sayfanın ana konusu.....Televizyon ve gazete haberlerinin nerede cıktığı ve ne zaman cıktığı her zaman internet sitemizden erkenden duyurulmaktadır.

calar saatin aksam gazetesi haber başlığı
izmirli rock grubuna sezen aksu desteği
kurulduğu günden bu güne hayran kitlesiyle başarıdan başarıya koşan çalar saat, ilk albümlerini piyasaya sundu.grubun albümünde sezen aksu'nun ünlü zalim parçası da yer alıyor
sonrasında büyük bir resim ve haberin içeriği var.

sitemizin haberler bölümününde gazete haberlerini haber çıkmadan önce yada haber günü sabahı sitemizde yayınlıyoruz gözünüz bizde olsun ilginiz için teşekkür ederiz

Geri