Çalar Saat

eger bu zat gorkem dene zat'i muhteremse, zamaninda bunlari kendisine farkli yollardan soylemistim..kendisiyle ilk ve tek muhattap olusumda o diyalog olmustur.dolayisiyla bu isler oyle net ortaminda atip tutmakla olmaz gibi delikanli maco tavirlarina girmesi cok komik..(bkz: zamaninda beri'ye getirilmis kuflu bi 80'ler video clip toplamasi ve aninda gorkem'e sahsimca cekilen ayar.)

kendi kendinizi tatmin etmeye devam edin sevimli pitirciklar...sizi ciddiye almadigim icin soyleyebilecegim fazla bir seyde yok su an icin...

xpulp demiş ki:
eger bu zat gorkem dene zat'i muhteremse, zamaninda bunlari kendisine farkli yollardan soylemistim..kendisiyle ilk ve tek muhattap olusumda o diyalog olmustur.dolayisiyla bu isler oyle net ortaminda atip tutmakla olmaz gibi delikanli maco tavirlarina girmesi cok komik..(bkz: zamaninda beri'ye getirilmis kuflu bi 80'ler video clip toplamasi ve aninda gorkem'e sahsimca cekilen ayar.)

kendi kendinizi tatmin etmeye devam edin sevimli pitirciklar...sizi ciddiye almadigim icin soyleyebilecegim fazla bir seyde yok su an icin...

abi çok haklısın, en iyisini sen bilirsin çok pardon....bu kadar iyi müzik külürüne sahip biriyle tanışmayı çok isteriz....xpulp abi ve pıtırcıkları olarak bi gece dışarı çıksak.....
yeterki şu canım forumu arenaya çevirmeyelim!!!!!!!

ya sanırım bu xpulp arkadaşımısdan pek çok köy kasaba il ilçe vb.şeyler olabiliyor.canım kardeşim madem öyle bizi bu cevherlerden mahrum etmesene sen de çık babalar gibi ortaya.hani nerdesin...burdan bende sallarım sağa sola yaa...bide kendin diosun bu işler öle net ortamında atıp tutmakla olmuo diye...bu konularda becerikli biri olsan eleştir dicem de ama sen eleştri de yapmıyorsun direkt hakaret ediosun.bak burada insanlar konuşuyor.seni başka bi mekana alalım...

Bu zamanında beri de çalışan bir garson idir arkadaşlar hatırladım....

Ama ben ona şimdi onun yaptığı gibi hakaret etmek ve kişiliği hakkında konuşmak istemiyorum buradan .....

XPULP adlı kullanıcının küfür içeren mesajı ve bu mesajı alıntı yapan 2 mesaj daha silinmiştir. Bu şahsıs tekrar hakaret içeren mesaj gönderirse özel mesajdan beni haberdar edin. Daha fazla da cevap verip söz hakkı tanımayın, konuyu değiştirin.

calarsaatgitar demiş ki:

Ama ben ona şimdi onun yaptığı gibi hakaret etmek ve kişiliği hakkında konuşmak istemiyorum buradan .....
alala napmıs olabılırsınızkı bu adama.kuyrugunamı bastınız.nasıl bı tepkı bu ya.neyse arkadaslar sallayınsız devam edın :LOL:

dduuyygguu demiş ki:
calarsaatgitar demiş ki:

alala napmıs olabılırsınızkı bu adama.kuyrugunamı bastınız.nasıl bı tepkı bu ya.neyse arkadaslar sallayınsız devam edın :LOL:

valla bilemiyorum ..... durduk yere bi insan böyle yapmaz demi...Eğer kibarca konuşucaksa söylesin derdini...

Sanırım artık söyleyemez çünkü kendisi siteden atılmış....Bu bize ders olsun arkadaşlar.... Bu olaydan çıkaracağımız ders martıların şapka takamayacağı, taksada uçarken rüzgardan düşeceğidir....Çalar saat bu proje kapsamında çarşamba cumartesi perşembe Ooze da.....cuma ve pazar beri de çalmaktadır...Gecenin gelirleri bendeniz tarafından diğer müzisyen arkadaşlarımın sitem dolu bakışları altında yırtılıp, martılara kuluçka yapılmaktadır...herkesi bekleriz...

izmir in medar-ı iftiharlar gruplarından biri.tam olarak bir rutine oturamamaları yüzünden fazla takip edememenin hüznünü taşıyoruz üzerimizde.

grubun her bir üyesine ayrı ayrı saygılarımı sunuyorum burdan.

yürüyünüz.

SElam arkadaşlar! iki dakka yanlız biraktik forum ne hale gelmiş yaff:)
insanlara ne olmuş böle yafff :? arkadaşlar ne lursa olsun ÇALARSAAT elemanları olsun veya başka müzisyen arkadaşlarımız olsun ilk önce emeğe saygı duymayı öğrenmeliyiz.Bu işi yapmak uğruna ne zorluklar çekmişizdir.ve şimdi bu yazılanları gördükçe üzülüyorum açıkçası...! Biz insanlara güzel şarkılar çalalım değişik şarkılar bulup onları eğlendirelim hatta bu parçaları seçerken birbirimize girelim :) sonra bir takım *yaratıklar* kusurabakmayın böle demek zorunda kaldim aklima başka bişi gelmedi:) kalksın hiç bişey düşünmeden o yaratıklar nası homurdanır aynı öle sesler çikarip bişey demeye çalişmişlar ama anlaşilmaz çünkü homurdanıyosun bişi sölesen anlarıs herhalde...! hehe uzun bi süreden sona ilk msj ımda böle şeyler yazmak istemezdim...! ben artık izmirdeyim arkadaşlar geldim sonunda yaz sezonunu bitirdik hehe görüşürük işallah iyi bakın kendinize ;)

ya çalar saat iyi bir grup, severek dinliyoruz ki ta parodinin parodi gibi olduğu dönemlerden, sesi çok iyi biliyoruz... bişey isticem artık eski duman parçaları değildir, yeni duman parçaları ne dersin, alkol duvarındayken süper oluyor da...
bizim kızlar buna takık olduğunu için getiremiyorum onları, eee ben gelmek istiyorum yanlız olmuyor:) şöyle arkadaş sen bu değilsin nasılda yakışır arkadaşın sesine, bi de ondan duysak dimi...

yakında eski duman parçaları gibi bir sorunumuz kalmıcak....çünkü repertuar hemen hemen tamamen değişecek ve bizde artık kabuslarımıza giren bazı parçaları çalmıyacağız..... zira biz de tükendik artık ...

Geri