Çalar Saat

s

portnoy demiş ki:
valla en güzeli de bu.seni sevmiyorum the-black.ama bunu problem etmeyip,medenice karşılamanı tebrik ediyorum.ayrıca oltayı sana attığım yok,him31 gibi olamam zaten:p onun taklitlerinden sakınınız.(bu mesajı özelden atabilirdim,atmadım.neden?foruma katkı.heheheh)

saol sewmek zorunda deılsın saten :) bnı kımse sewmesede olur cnmcım :) bn senın hakknda bısı demıcem cunku tanımıorum :)) maksat foruma katkı dedıgın gıbı...

Arkadaşlar dün ilk defa bir parti keyifsiz geçti...Pek güzel olmadı yani, gelmeyenler cok şey kaçırmadı zira insanlar pek bi durgundu...Hayırdır diyelim, bi dertleri vardı heralde tekstilcilerin, neyse :) kumaş fiyatlarımı düştü ne olduysa :)

calarsaatgitar demiş ki:
Arkadaşlar dün ilk defa bir parti keyifsiz geçti...Pek güzel olmadı yani, gelmeyenler cok şey kaçırmadı zira insanlar pek bi durgundu...Hayırdır diyelim, bi dertleri vardı heralde tekstilcilerin, neyse :) kumaş fiyatlarımı düştü ne olduysa :)
sızın keyfınız foruma yansıdı normadır öle gecmesı :D ya bız yokuzya ondan öle oluo :D

Çok içlendim ben bu aralar ya ....Alcatrazz die bir grup vardı bilen varmı hey gidi hey...Malmsteen abimizin ilk grubu....Çok güzel şarkılar vardı orda...Ondan sonra Superstious diye bir şarkı geldi aklıma, hemen ardından Rock the night' la Dreamer....Ahh ahh arkadaşlar yaşlanmak çok kötü bişey....Gerçi ben yaşlanmadım ama yaşlanan arkadaşlarım var ordan biliyorum.... daha 25 yaşındayım ben, 26 mıydı yoksa :) Biz Çalar Saat olarak yaşlılığa bir dur demeye karar verdik...Bundan sonra insanlar yaşlanmamalı hepinizi bu kampanyaya destek olmaya bekliyoruz...Eğer hepimiz gerekli imzaları gidip Telekom' a atarsak devlet yaşlılığı durdurur ve hepimiz genç kalırız....Böylelikle müzik tarzları zırt pırt değişmez....ne o öyle zap yapar gibi her 10 yılda bir yeni bişi moda oluo manyak olduk....Ayrıca ben burdan " Artık yeter biz ne zaman normal insanlar gibi Bon Jovi' yi canlı dinlicez " diye haykırmak istiyorum.....Şöle gelse Ali Sami Yen stadına....Biz de stad ortamına kendimizi kaptırıp " richie samboranın *ötü kocaman " diye tezahürat etsek....Nerde o günler, hem ben artık Bon Jovi' de çalmak istioyurum ....Saçı olan bir vokalistle çalışmak benim de hakkım....

Sabah sabah çok içlendim ben ne olduysa....Bu aralar çok fena gazdayız....Her an bir iron maiden veya megadeth le karşılaşabilirsiniz repertuarda ama merak etmeyin fear of the dark deil :)

Neyse gereksiz konuşmaya gerek yok .....Bizler hepimiz rockstarız ve ona göre ciddi davranmak lazım ....Sizlerde bizi begendiginizi buraya yazdıgınız müddetçe biz de kendimizi lord zannediyoruz .... Hayatımız boyunca cibinlikli yatakta yatıcaz bizler...Sizler bu foruma yazdıkça gece rahat uyucaz....Yolda yürürken böle bi kasılcaz....Selam verenlere cevap vermicez....
Hatta o kadar kaptırcaz ve inancaz ki gerçekten bişey oldugumuza, kendi boyutumuzda olgunluk dediğimiz bir kavrama bile erişicez ve mütevazileşmeye başlıyacaz zamanla ve bunun adına da özgüven, sağlam kişilik falan diyecez....Farkındasızlığın en yüksek noktasındaki küme içerisinde, ordan oraya yüzeysel hareket edebilme yetimizi varolan tek kıpırdanma kabiliyeti saydıgımız için, hiç bi zamanda ne oldugunu da anlamıycaz.....
Görüyormusunuz arttıracağınız bir sayfa nelere mal oluyor..... Yalnız benim anlamadıgım nokta bana ne oluyor....Böyleyse böyle ben niye yazıyorum bunları herkes biliyodur bunları zaten ...Acaba bilmekten ziyade söylemek bir erdemdir diye mi düşünüyorum...Yok öyle düşünmüyorum....:) Sadece sayfa sayısıyla doğru orantılı olarak selam vermediğim insan sayısıyla cibinliğin hacmi büyüsün die yazıyorum....Neyse haydi kolay gelsin...:)

calarsaatgitar demiş ki:
Görüyormusunuz arttıracağınız bir sayfa nelere mal oluyor..... Yalnız benim anlamadıgım nokta bana ne oluyor....Böyleyse böyle ben niye yazıyorum bunları herkes biliyodur bunları zaten ...Acaba bilmekten ziyade söylemek bir erdemdir diye mi düşünüyorum...Yok öyle düşünmüyorum....:) Sadece sayfa sayısıyla doğru orantılı olarak selam vermediğim insan sayısıyla cibinliğin hacmi büyüsün die yazıyorum....Neyse haydi kolay gelsin...:)
çalarsaatgitarcım böle diyosun sonra millet sayfalara kastımız olduğunu düşünüyo yanlış anlıyo :D
halbüki biz 50yi geçeli çok oldu
bayadır yanıp sönüyoruz
bir ışıltı bir cıvıltıki aldı gidiyor
:roll: :dans :LOL:
öptüm çok

Görki ! iron maiden falan demişsin ne ayak eski günler,Malmsteen falan..Olm ağlıycaktım valla yazıyı okurken.Madem çalcanız onlardan bişey şarkı seçimini bana bırak yaw.

iron maiden : 2 A.M. çalın kardeşim.Biz çalcaktık ama her nedense bi türlü nasip olmadı.Bari sizden dinliyim şarkıyı :) ;) P)

psykhe demiş ki:
puhahahhahaaa
çalarsaatgitarcımsana ne olmuş böle
akşam oozeda çok mu içtin güselim

yoksa başka birşey mi bu
boyut değiştirdin
eyvah eyvah
:)

Biraz gaza geldim sadece :)
Hep gülmek olurmu güldürürkende düşündürmek lazım...Bak hemen düşünmüşsünüz " kayış koptumu sonunda görkemin acaba diye " :)

IbanezRB demiş ki:
Görki ! iron maiden falan demişsin ne ayak eski günler,Malmsteen falan..Olm ağlıycaktım valla yazıyı okurken.Madem çalcanız onlardan bişey şarkı seçimini bana bırak yaw.

iron maiden : 2 A.M. çalın kardeşim.Biz çalcaktık ama her nedense bi türlü nasip olmadı.Bari sizden dinliyim şarkıyı :) ;) P)

:) olm bak ben sana hayalimdeki repertuarı da yazayımda otur agla saatlerce ....

Bölüm 1 :

Malmsteen- Dreaming
Steelheart - She' s gone
Pink Floyd- Tİme
Ozzy Osbourne- İ just want you
Europe- Dreamer
Bon Jovi- Lie to me
Europe- Open your heart
Extreme- Get the funk out
Gun'n Roses- November Rain
WhiteLion- When the children Cry
Skid Row- İ remember you
Richie sambora- hard times come easy
Whitesnake- You' re gone
Megadeth-Family Tree

Bölüm 2 : (GAzzzz)

Scorpions-Walknig on the edge
Bon jovi- İn these Arms
Alice Cooper - Poison
Whitesnake- Still of the night
Metallica- Seek and Destroy
Judas prisest- One shot at glory
Malmsteen- İ' am a viking
Megadeth- Tornado of Souls
Dream Theatre- Take the Time
Bon Jovi - Runaway
Deep purple- Perfect Strangers
Micheal Jackson- Black or White
Alice Cooper- Spark in the dark
Ozzy Osbourne- Perry Mason
Steve Vai- Tender Surrender
Malmsteen- Heaven tonight
Europe -Rock the Night
Judas priest- Touch of evil

3. Bölüm :

Pink Floyd- Money
Bon jovi- Diamond Ring
Malmsteen-Hold On
Mr.big - goin' where the wind Blows
Skid Row- 18 and life
Richie Sambora- İn it for love
Aerosmith- Crazy
Extreme- More than Words
Mr.big- Just take my heart
Whitesnake- Fool for your lovin' no more
Dream theatre- space die west
Bon jovi- Bed of roses
Tesla- Love song

Heralde bundan daha kallavi bir repertuar olamaz :) Bu repertuarı calan bir grup olsa yeminnen bardan cıkmazdım ömür boyu...

Sen ne diyosuun bu REP. i çalan bi grup çıksın ben o barda çadır kurarım hatta eminim bana katılmak isteyen bir çok kişi olacaktır.O zamn da küçük çaplta bir çadır kent oluştururuz barda :) :) :) ... Gerçi bir zamanlar sen buna yakın bir rep. çalıyordun ,özlemle hatırlarım o günleri .Biri şu şarkıları yeni nesle dinletsede onlarada hayatın linkin parktan ibret olmadığıı anlasa ne güzel olur :)

SHE'S GONE söylicek adam yok be yawwww.Haa pardon 1 kişi var :) :) :)

Geri