Çalar Saat

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği kişilere yönelik hakaret ve küfür içerdiğinden silinmiştir. Bu tavrınıza devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

Bu akşam yani 27 Nisan gecesi Beri Bar' da parti var tam 4 grup çalacak bunlardan biri de Çalar Saat...Herkes davetlidir içkiler ve yemekler benden ...Gelen bütün insanların 6 aylık günlük masrafları Osman tarafından karşılanacaktır....:)

dün gece doğum günümdü ve saolsunlar baya eglendirdiler çok güzel müzik yapıyorsunuz yolunuz açık olsun arkadaşlar elleriniz ve yüreğiniz dert görmesinn her zaman daha çok başarılı olursunuz inş.

Bu Urla' daki konser 19' u yerine 20'sindeymiş.... ben ne zaman bir bilgiyi düzgün ilettim ki zaten bunu ileteyim...Neyse motorcu montu falan giycekmişiz sahneye motorla çıkarmısınız dediler ama biz dedik biz aile grubuyuz olmaz bizde öyle şeyler....:)
Bulutsuzluk özleminin alt bulutu olarak sahne alıcakmışız ilgililere duyrulur...

işin açıkcası izmirde dinlenebilecek sayılı gruplardan biri..komple grup olarak baya iyiler..ben onları terminal bardan hatırlıyorum eskilerden..özellikle vokalin sesi süper..ne zmandır dinleyemiyorum cmrtesi görüşmek üzere..
başarılaR...

calarsaatgitar demiş ki:
Valla Parodi ile ilgili hatırladığım gece eve dönünce üstüme sinmiş kesif duman kokusundan annemlerin yangın cıktı sanıp ayaklanmalarıdır....
:LOL: :LOL: orası öyle ama yinede çok güzel bir ortamı vardı.tabi ortamı güzelleştiren gruptu ;)
benim birde sorum olacak: çalar saat perşembe cuma nerede sahne alıyor? (şafak 20) :D

Çalar Saat' in ekipmanına bir adet Amerikan Gibson Custom katılmıştır......Sound bazında Zakk Wylde günleri başlamıştır......Yakında inşallah anfi bazında Van Halen günleri de başlıyacak.....Pedal bazında da Electro-Harmonix günleri başlıyacak ...Ayrıca buna ek olarak gitarda bir de Richie Sambora günleri başlamalı....Richie sambora canım cranberries in vokalisti işte :) ne gruptu o be...wind of change die bi şarkıları vardı hey gidi hey....

calarsaatgitar demiş ki:
Çalar Saat' in ekipmanına bir adet Amerikan Gibson Custom katılmıştır......Sound bazında Zakk Wylde günleri başlamıştır......Yakında inşallah anfi bazında Van Halen günleri de başlıyacak.....Pedal bazında da Electro-Harmonix günleri başlıyacak ...Ayrıca buna ek olarak gitarda bir de Richie Sambora günleri başlamalı....Richie sambora canım cranberries in vokalisti işte :) ne gruptu o be...wind of change die bi şarkıları vardı hey gidi hey....

"Tövbe Tövbe !!! Nispet yapıyo adam ya.Alıcam ayağımın altına"
Hayırlı olsun kardeşim (bunu büyük bir kıskançlıkla söylüyorum ve hiç samimim değilim) :D :p

zalim ve yerine sevemem coverlarının bas gitaristiniz tarafından düzenledigini söylüyorlar.merak ettim acaba bu gibi düzenlemeler yapan bir müzisyeni besteleri falan yokmu? başarılar

Geri