Çalar Saat

phoebus demiş ki:
alla osman gelmiş foruma!!!!!gerçi biraz sitemkar gelmiş ama hem şikayet ediyonuz hem dinlemeye geliyonuz fln yazmış olsun...silmarillion canımcım sana sonuna kadar katılıyorum kendisi benim de en favori vokalistimdir :LOL: ayrıca çok da karizmatiktir 8) ama sence de calarsaatgitar o lüle lüle saclarını bi o yana bi bu yana salladımı daha karizmatik olmuyo mu???hıııııı?? :D

teşekkür ederim içimden gelenleri yazdım içimde tutmaktansa yazayım dedim çünkü içimde tutmak pek ii bişey değil :LOL:

silmarillion demiş ki:
-osman- demiş ki:
meraba millet,somalideki açlığı protesto etmek için foruma yazı yazmıyodum baktım ki dolar fırlamış anaaaa dedim nooluyo yaaa bide herkes bişeyler yazıyo dedim ki müzikten anlayan ne kadar insan var herkes otorite olmuş önüne gelen tanımadan sorgulamadan bişeyler yazıyo ne güzel bişey bu bide hep aynı şarkıları çalıyoz die şikayet edipte yinede bara gelen arkadaşlara çok teşekkür etmek istiyorum hekeze saygılar sevgiler.

anaaaa 8O en sevdiğim vokalist gelmiş :twisted:

teşekkür ederim çikin şey :D

bu gün yine beride program var sabah erkenden kalktım güzel sesimin sırrı olan tuz ruhu ile gargara yapıp bol bol cam kırıp yedim malum akşama sesimin güzel olması lazım,sonra bütün gün belgesel izledim ve öğrendim ki dünyada en çok arabalar dışında kullanılan dört tekerlekli araç şu alışveriş merkezlerinde kullandığımız alışveriş arabalarıymış ne kadar ilginç değilmi:D

-osman- demiş ki:
bu gün yine beride program var sabah erkenden kalktım güzel sesimin sırrı olan tuz ruhu ile gargara yapıp bol bol cam kırıp yedim malum akşama sesimin güzel olması lazım,sonra bütün gün belgesel izledim ve öğrendim ki dünyada en çok arabalar dışında kullanılan dört tekerlekli araç şu alışveriş merkezlerinde kullandığımız alışveriş arabalarıymış ne kadar ilginç değilmi:D
ne bilim konuşan kuş, uçan sincap, uçan balık hatta yürüyen balık bile var.hı bi de bukalemunlar kamufle olmak için renk değiştiriyo.penguenler ömürleri boyunca tek eşli takılıyo fln.yani böle şeyler var hayatta.coook national geographic oldu ama napim sen belgesel lafını attın ortaya :p tamam seninki de ilginç ama benimkiler daha ilginç :LOL:

hıııı benim bi de maruzatım olcak sizden :!: repertuvarınıza him-wings of a butterfly ve santana&steve tyler-just feel better'ı ekleseniz süper olmaz mı :?: yanlış anlamayın hep aynı şarkıları çalıyonuz ama biz sizin kara gözünüzün kara kaşınızın hatırına geliyoz demek istemiyom da değişiklik iyidir beee :D

Dünyanın en fazla göz altları kırışan yaratığının karıncalar olduğunu, zıpladığı zaman yere inene kadar havada en fazla temiz bir dünya hayal kurabilen yaratığın filler olduğunu, yemek yerken en fazla soyulmuş salatıklar için üzülen hayvanın kartal olduğunu veya her yıl 8 milyar metre küp küp şekerin yanlışlıkla kolonya döküldüğü ve kullanılamaz hale geldiği için denizlere döküldüğünü bilmek gibi hırslarım olmadığından kelli belgesel izlemem...

Ayrıca saçlarımı bir o yana bir bu yana savurdummu karizmatik mi oluyorum yoksa şirin mi oluyorum tartışmasını çok anlamsız buldum....Benim karizmam tartışılmaz, yaşanır :).....Aynaların bile ben bakınca şangur şungur yere indiği şu günler de böyle şeylerle suni gündem yaratmayın....Yanaklarımın kırmızı olması fazla sağlıklı olmamla ilgili ondan yani yoksa karizmayla ilgili deil :)
Ayrıca foruma yeni gelen arkadaşlara da hoşgeldiniz diyelim....En güzel günler sizlerle olsun...Kara kaşımız ve de kara gözümüz hatırına gelen arkadaşlara da şunu söyleyim....2 mizinde kaşı ve gözü var ama saç birimizde var ben grubun ortalamasını tutturmak için uzatıyorum...

Ayrıca repertuar konusunda bize laf eden arkadaşlar yakında laf ettiklerine çok pişman olacaklar ....bu lafımdan repertuarı yenileyecez anlamı çıkarmayın sakın....laf eden arkadaşları tek tek bulup ümüklerini sıkacağım :)ehehe....yok yok yenilecez....

bu gün maç var dünya kupası final maçı diceksinizki ne alaka burası müzikle i
lgili bir forum sporla ne alakamız var durun açıklayayım size aslında futbol ve müzik birbirine benzer ikiside takım işidir gerçi müzik tek başınada yapılır ama tek başına yapılan sporlarda vardır ikiside iyi yada kötü çok fazla eleştirilir ikisininde bir amacı vardır ikisinide erkekler daha iyi yapar ikisininde seyircisi vardır ikisinde de melodi kullanılır (ör:maçlarda yapılan tezahüratlar) aklıma şimdilik bu kadarı geliyo sizde aklınıza gelenleri buraya yazın bu arada fransa kupayı alır gibi gelio bana herkese saygılar :)

-osman- demiş ki:
bu gün maç var dünya kupası final maçı diceksinizki ne alaka burası müzikle i
lgili bir forum sporla ne alakamız var durun açıklayayım size aslında futbol ve müzik birbirine benzer ikiside takım işidir gerçi müzik tek başınada yapılır ama tek başına yapılan sporlarda vardır ikiside iyi yada kötü çok fazla eleştirilir ikisininde bir amacı vardır ikisinide erkekler daha iyi yapar ikisininde seyircisi vardır ikisinde de melodi kullanılır (ör:maçlarda yapılan tezahüratlar) aklıma şimdilik bu kadarı geliyo sizde aklınıza gelenleri buraya yazın bu arada fransa kupayı alır gibi gelio bana herkese saygılar :)
valla ben bi benzerlik buldum ama beride bira ısmarlamazsan söylemem :LOL: ben de fransa'yı tutuyorum ama nedense bana sen italya'nın kazanmasını istiyosun gibi geliyo :!: olabilir mi acaba :?:

-osman- demiş ki:
...futbol ve müzik birbirine benzer ikiside takım işidir gerçi müzik tek başınada yapılır ama tek başına yapılan sporlarda vardır ikiside iyi yada kötü çok fazla eleştirilir ikisininde bir amacı vardır ikisinide erkekler daha iyi yapar ikisininde seyircisi vardır ikisinde de melodi kullanılır (ör:maçlarda yapılan tezahüratlar) ...
:idea:
ikisindende iyi para kazanılır..ikisinide yapan erkeklere yazan çok kız olur..ikiside çok çalışma gerektirir..ikisinide yaparken insanlar terler..(barda hoplama zıplama durumu)ikisindede sakatlanma tehlikesi vardır(bknz : sahnede ayağa basmaca oynarken yuvarlanma tehlikesi :LOL: ) aklıma şimdilik bu kadar geldi... :?

ikisinde de para kazanmak için kurallar ve zorunluluklar vardır.... ikisinde de kızlar paraya gelir, o kızlar gereksizdir.... :) terleme bölümü doğru ama ne için o ayrı konu bıyere gelene kadar mı? orada kalmak için mi? yoksa yok olmamak için mi:) :)

silmarillion demiş ki:
-osman- demiş ki:
...futbol ve müzik birbirine benzer ikiside takım işidir gerçi müzik tek başınada yapılır ama tek başına yapılan sporlarda vardır ikiside iyi yada kötü çok fazla eleştirilir ikisininde bir amacı vardır ikisinide erkekler daha iyi yapar ikisininde seyircisi vardır ikisinde de melodi kullanılır (ör:maçlarda yapılan tezahüratlar) ...
:idea:
ikisindende iyi para kazanılır..ikisinide yapan erkeklere yazan çok kız olur..ikiside çok çalışma gerektirir..ikisinide yaparken insanlar terler..(barda hoplama zıplama durumu)ikisindede sakatlanma tehlikesi vardır(bknz : sahnede ayağa basmaca oynarken yuvarlanma tehlikesi :LOL: ) aklıma şimdilik bu kadar geldi... :?
ikisinde de ünlü olma ihtimali fazladır. ikisinde de madem ünlü oldum neden ne oldum delisi olmayayım diye düsünüp sonra da bunu uygulamaya gecirme tehlikesi vardır.vesaire vesaire....
neyse bu konuyu bi tarafa bırakalım...ben repertuvar konusunda size yine laf etmek istiyorum.çünkü dün gece bi rüya gördüm.ak sakallı beyazlar içindeki nur yüzlü amca rüyama girerek maria maria ve kalamış parkı kalamış parkı dedi.bi de arada tutar tutar diye bağırıyodu.ben rüyamda buna bi anlam veremedim ama sonra uyanınca aha dedim bana malum oldu galiba ve işte şimdi size söylüyorum maria ve kalamış parkı bence ve nur yüzlü amcaca tutar :LOL: ama görkem ümmüğümü sıkacaksa hemen lafımı geri alabilirim bilginize arz ederim :(

ne amcası yahu 8O
amca nerden biliyormuş maria,kalamış parkı falan :LOL:
senin ak sakallı amca da baya ortamların adamıymış valla.. :twisted:
görkem saygılıdır amca söylediyse sıkmaz ümüğünü falan..
bir de bir soru sorucam bu amca kel miydi :?:
ehühühühü... :twisted: :LOL:

şekerim amca dediysek o kadar da amca diil.bizim jon bon jovi'nin kırlaşmıs ve nirvanaya ermiş hali işte :LOL: amca yaşça bizden büyük olduğunu vurgulamak için kullanılmış bir kelime ;) hem paçoz biri olsa ben dediklerini kaile alır mıyım :?: bu arada bana destek çıkman da gururumu okşamadı diil hani :D

senin bon jovi amcayı pek kaale almadılar galiba grup olarak...yoksa uğraştığınız başka şeyler mi var diye sorası geliyor insanın :D enerjinizi müziğe yönlendirin,çarşı pazar gezmeyin ey sevgili çalarsaat üyeleri :p :D

silmarillion demiş ki:
senin bon jovi amcayı pek kaale almadılar galiba grup olarak...yoksa uğraştığınız başka şeyler mi var diye sorası geliyor insanın :D enerjinizi müziğe yönlendirin,çarşı pazar gezmeyin ey sevgili çalarsaat üyeleri :p :D
halbuki bende ne cevherler var dimi silmarillioncum :LOL: işte bu arkadaşlar kadir kıymet bilmiyolar ama içimden bi ses yakında meşhur olacaklar diyo o yüzden kaz gelecek yerden tavuk esirgemeyelim dimi :LOL: alttan alalım şekerim bi ara üstten cıkarız :!: :!:

ben kendi şarkılarından en çok zamanı sevdim.sus da iyi enerjik bir şarkı bence.sen bu konuda ne düsünüyosun silmarillioncum lafım sana :!: nasılsa çalar saat üyelerinin foruma takıldıkları yok :twisted: kendimiz çalıp kendimiz oynuyoz dimi :?: valla bu kadar destek bu kadar ilgi alaka ama karşı taraftan tık yok 8O şşşşttttttttt!!! size diyorum sayın sevgi pıtırcığı çalarsaatgitar ve aşk böcüğü -osman- .bakın çiçeğin gölgesi sanıcam içinden odun çıkıcak ha :twisted:

Geri