Çalar Saat

olanzapin demiş ki:
çalar saat,çalar saat...osman arkadas ve gitarist ve basçı ve askere giden arkadas...ve yeni gelen arkadas...basarıyı bütünüyle hakediyosunuz ama sanki şöyle bi his var içimde.hey,osman kardes azimli göremiyorum seni.canlan biraz!!!daha önceki forum diyaloglarından bu hise kapıldım.geçen hafta çarsamba da fear of iyi idi,ama bi yorgunluk var sanki gözlerde...aman ne bileyim işte...mütevazisiniz en büyük sebep de bu hala bu foruma yazılar yazmamın...saygılar efem bu öldüren sıcakta da bol bol su içmeler :p :(

geçen hafta hasta oldum ben :oops: üşütmüşüm biraz o yüzden progranlarda vakit biraz zor geçti benim için neyse şimdi düzeldim :D bu akşam yeni bir davulcuyla çalıcaz inşallah çünkü özgür askere gidio sanırım biraz stersli bir akşam olcak grubun bi oturmuşluğu olduğu için akşam bizi neler beklio bilemiorum :D çok komi
k şeyler olabilir eylencez sanırım :D serhana şimdiden hoşgeldin diorum umarım herşey güzel olur :D

geçmiş olsun arkadasım.bu havalarda hasta olmak daha bi hasta ediyo insanı.keske gelip izleebilsem bu aksamki programı ama daglar bazen zor asılıyo.programda basarılar,komik durumlarda da akılda kalıcı anılar ve bol bol gülmeceler sizlerin olsun.saygılar....

teacher!!!leave these kids alone...
bu sene böyle kalsam ne tuhaf

ben aslında seviyorum dedim mi
zaman aktı akacak felan
biz sallanıyoruz aman aman
havada duman hayattan muaf
bu sene böyle kalsam ne tuhaf

bırakalım artık
ben mi yoksa sen mi daha delisin
sensiz olmaz artık
bunu sen de bilirsin... :roll:

bana bir seyler anlat
canım çok sıkılıyor
bana bir seyler anlat anlat
içim içimden geçiyor
yanımdasın susuyorsun
susuyor konuşmuyorsun
bakıyor görmüyorsun
dokunsan donacagım
içimde intihar korkusu var
bir gülsen aglayacagım bir gülsen
kendimi bulacagım
depremler oluyor beynimde
dışarda siren sesi var
her yanımda susmuş insanlar susmuş
içimde ölen biri var.

mine sagol bilgilendirdigin için.

Görkem bence bu davulcu probleminin tek sebebi sensin..Eee muhteşem saçların kendilerinin tüm manzaralarını engellediği için seyirciden bihaber çalıyor sonra da bunalıma giriyorlar tabi..Serhan arkadaşımıza da şimdiden bolca sabır diliyorum..Ama demedi demeyin fasla uzun sürmez :LOL: :LOL: :p

lan olm fear of the dark mı yaptınız? kesin dinleyecem walla sizden. harbiden merak ediyorum. bu arada haberlerinizi alıyorum klipler mlipler? :)
osmanıma görkhemıtıma perşembe akşamı sahnede bize eşlik ettikleri için teşekkür.
bi türlü kendimizi toparlayıp da gelemedik walla sizi dinnemeye, kusuruma bakmayın..
en yakın zamanda görüşmek üzere, ii bakın kendinize.
serhan'a da kolay gelsin...başarılar dilerim..
selamlar...masni'yi unutmadım bu arada :)))

bocux demiş ki:
Görkem bence bu davulcu probleminin tek sebebi sensin..Eee muhteşem saçların kendilerinin tüm manzaralarını engellediği için seyirciden bihaber çalıyor sonra da bunalıma giriyorlar tabi..Serhan arkadaşımıza da şimdiden bolca sabır diliyorum..Ama demedi demeyin fasla uzun sürmez :LOL: :LOL: :p

Ya sen espri yapmasana :)
Bak gizli bilgileri froumda açıklarım site çalkalanır :)

yico demiş ki:
lan olm fear of the dark mı yaptınız? kesin dinleyecem walla sizden. harbiden merak ediyorum. bu arada haberlerinizi alıyorum klipler mlipler? :)
osmanıma görkhemıtıma perşembe akşamı sahnede bize eşlik ettikleri için teşekkür.
bi türlü kendimizi toparlayıp da gelemedik walla sizi dinnemeye, kusuruma bakmayın..

eywallah kardeşim beklioz gelmeni hep beraber gelinde birlikte çalar eyleniriz :D

yico demiş ki:

Biz teşekkür ederiz "fool for your loving" yapmışınız sizde valla tebrikler hayalimizdi o şarkı Mustafa ile benim....

dün gece bütün arkadaslarımı öbür alemden çaldıgınız mekana transfer etiim.saglam bilgilerle geldi dostlarım.yeni baterist biraz takılmış ama gülümseyerek ve içtenlikle ve de anlayışla program keyfince yürümüş,koşmuş,zıplamış ve durmuş.amman programlar hiç durmasın.sizlere mama hazırlayıp yedirelim siz de hep çalın,hep söyleyin aama arada bir de baska seyler söyleyin olur mu? redd mesela falan filan fişmekan...olan,olmayan,olanzapin,olmayanzapin,elde var boş laf,az iş,çok yorum,zman kaybı,can sıkısı...çalar saat,çalar saat,bir gün öyle bir çal ki herkes uyansın uykusundan,kalksın dönsün yüzünü boşluktan aydınlıga..gitarist arkadas laf etti ama alttan aldım samimiyetine inanmasam da.olsun seviyorum sizleri falan,filan,ve de fişşş mekaaannnn....

p.s:söylemek ve belagat aynı anlama gelmez.konuşmak bir seydir,iyi konuşmak bambaska bir sey.bir budala da bir seyler söyleyebilir.ama bilge bir adam konuşur.saygılar...

Geri