Karapaks

evvet herkezin bilği gibi Mavi Sakal dan Murat Abi nin ayrılmasıyla birlikte eski kadro Karapaks ismli grupla yollarına devam ediyor. Yeni albüm ne zaman çıkar tam olarak bilmiyoruz ama bekliyoruz sabırsızlıkla!!!

Kaan Altan

Andy Wand

Cevdet Tosyalı

Sinan Tansal

Gökhan Özcan şuanki kadro

Kaan Abiyi ve diğerlerini artık bu başlık altına bekliyoruz....en doğrusu bu olur artık:)

mavi sakal albümü beklerken murat ın ara vermesi sürprizi ile karşılaş-tık... umutlar boşa gidiyor derken arkadan kaan, cevdet, andy, sinan ve gökhan ın "karapaks" ismiyle albüm çıkaracakları müjdesi geldi.
şu günlerde büyük olasılıkla kayıtta olduklarını ve son rötuşlarla uğraştıklarını tahmin ediyorum.

grup isminde ve kadroda bazı değişiklikler olsa da müzikal kaliteden taviz
olmadığına inanarak yeni albümü dört gözle bekliyorum.

kolay gelsin beyler ;)

• Konu Sahibi Konu Sahibi
sinantansal demiş ki:
Selamlar... müziğimizi sizlere ulaştırma gayretlerimiz devam ediyor.. ilginize teşekkür ederiz.. en yakın zamanda, özellikle sahnede görüşmek üzere..

hoşgeldiniz efendim şerefler verdiniz..... haberleri bekliyoruz artık ;)

iyi çalışmalar :) kendinize dikkat edin;)

revolte demiş ki:
Cenk Taner'inde albüme katkısı varmış diye duydum, doğru mudur?

o yaz her yaz cunda da olduğu üzere eve gittik. cevdet de geldi ve karapaks şarkılarına yön verildi. Cenk de ziyarete geldi ve bir süre kaldı.manen katkı evet...........ama zaten kadıköy de katkı hep vardır.

kaanaltan demiş ki:
kayıtlardayız, ocak mı artık, umarım ;)

2005 i de gördük :) geç oldu güçte oluyodur sanırım ama güzel olacağından eminiz...

sözlerde yine kaan abi imzası mı olacak?
bide eski bi mavi sakal parçası yorumladınız mı?hani yeni parçalar yanında bi günler bi zaman zaman fena olmazdı ;)

adını bilmediğim ama konserlerde çalındığını duyduğum ve albümde yer almasını çok istediğim bir parçanın sözleri... var mıdır acaba :?:

zararlı hayatlarımızı yaşıyoruz,
getirildiğimiz yerde.
sızmış zamanlar peşinde,
götürülene kadar.

uyumsuz aşklarımız vardı,
yalnızlığa çare.
döşenmiş yollar yapıldı,
bitişimize hedef.

hiçliği belli sonumuza doğru,
tükenen arzular peşinde,
meyilliyiz bir yerde,
seçimsiz sevgilere.

selamlar arkadaşlar
desteğinize teşekkürler. uğraşıyoruz, boğuşuyor ve de yakında geliyor diyebiliyoruz artık. ruhunuzu sıcak tutun

cevdet

Karapaks la ilk defa geçen kış tanışmıştık. Barlar Sokağında yürürken bir baktık Karapaks adı altında akustik bir dinletinin afişi vardı. Tarihini hatırlamıyorum Kaan Abi nin adını görünce dikkatimiz çekmişti :) Şimdi ne kadar güzel ki bu proje yeşillenmiş,gelişmiş ve elimize albüm olarak ulaşma evresine erişmiş... Çalışmanın gayet özenli hazırlandığından ve mükemmel olacağından eminim. Umarım bir an evvel albümün kayıtları biter hepinize kolay gelsin ;)