Karapaks

bütün yazılanları okudum. daha önceden gönlümde şarkısı karapaks ın sitesinden indirilebiliyormuş ama sanırım sonra cevdet tosyalı ayrıldığı için kaldırılmış. karapaks ın nasıl müzik yaptığını çok merak ediyorum, mavi sakal ın devamı olduğunu ümit ediyorum. hiç yok mu dinleyebileceğimiz bir örnek şöyle 20 saniye falan da olsa bir fikir edinsek en azından. veya daha önceden de verilen gönlümde şarkısını dinlesek bi şekilde? albüm bir türlü çıkamıyor :)

Yine yılan hikayesine dönecek sanırım.MaviSakal derken Karapaks`ı da içine almış gibi görünüyor bu durum.Umarım sorunlar çözülür.Benim tek istediğim müzik dinlemek, keşke yapmak istedikleri tek şey de müzik yapmak olsaydı.

Hadi hayirlisi artik :)
Merak ettim, Emre Aydin'in ki ve Karapaks'in ki diye bekleyip duruyoruz :)
Neyse Arkabahce sonunda cikti.
Turkiye'de bu simdi cikti, yarin cikacak diye insan kizistirma muhabbeti de (bu lafim gruplara degil, plak sirketlerine) daraltiyor adami.

dinasor demiş ki:
kralicekarinca demiş ki:
albüm mükemmel olmuş. piyasaya çıkmadan dinleme fırsatı buldugum icin cok sanslıyım.bekleyenler asla pisman olmayacaklar!!!!
+546987123
çok çok çok farklı bir albüm..En güzel şarkı şu bile diyemiyorum.Hepsi çok güzel.sabretmeye değdi..

Hadiiiiiiiii hadiii çıksın artık bahar geldi atalım kendimizi programlara :icelim

o kadronun yapacağı şarkıların sıradışı olacağından eminim :dans büyük bir sabırsızlıkla bekliyorum albümü :)

bu arada kendilerini de forumda görüp laflamaya başlasak o da ayrı bir hoşluk olur :p onlar da ısınır, açılırlar...

Hersey cok guzel olacak.
Butun ihanetlere,kotu enerjilere ragmen hersey cok yolunda.
Tarih herzaman hatırlanacaktır.
Karapaks albumude tarihte yerini en yuksekte alacaktır.
Biz onların yanındayız...

selamlar herkese..
biraz aradan sonra şu haberi vereyim önce, albümün masteringi finlandiyada yapıldı ve sonuçtan çok memnunuz.. ayrıca deneme amaçlı dinlettiğimiz kişilerden gelen tepkiler doğru bir iş yaptığımızı gösteriyor..
bundan sonra vereceğim haber ise karapaks konseri.. 13 nisan perşembe 23:30 beyoğlu jazzstop.. hepinizi bekliyoruz..
sevgiler..

Hayırlı olsun yeni şarkıları merak ediyoruz. :) YüKseKses dergisine göre albüm şarkıları kanal d maksimum rock da dinleyebilcek mişiz? O hangi tarihte olucak?

albümle ilgili olumlu gelişmelere çook sevindim :) 444 gözle bekliyorum kıştan kaçıp yaza yakalanan albümünüzü :p

bu arada benay'a katılıyorum: maksimum rock programındaki dinletinin tarih ve saatini belirtebilirseniz çok iyi olur...

Geri