Kazım Koyuncu

onun değerini sonradan anlıyanlar veya ah sonradan kıymeti anlanıldı diyenler acaba onun bi konserine gitmişler mi yada dido dan başka şarkısını biliyorlar mı sözüm ortaya herkes alınmasın ama ben bu davranışları çok gördüm aynısı barış mançoya ve yavuz çetine yapıldı... öldükten sonra albümleri, şarkıları ezberlendi sonra ah biz çok severdik keşke ölmeseydi dendi de onları kaybetmeden önce neden onlara destek verilmedi???

dün haberlerde izledim.karadenizdeki kanser oranı devletin dikkatini çekmiş.tüm karadeniz kanser taramasından falan geçecekmiş.artık ne kadar doğru olduğunu zaman içerisinde göreceğiz...

ama bu saatten sonra yapılacak hiçbirşey kazım koyuncuyu geri getirmeyecek.onun amaçlarından biri karadenizde çernobil vakaasından sonra ortaya çıkan tıbbi sorunların devlet tarafından farkedilmesini sağlamaktı...bunun yapılması için illa ölmesimi gerekiyordu...bu duruma en uygun cümle system of down ın bi şarkısında geçiyor...bilen bilir burda söylemem etiğe uygun bi davranış olmaz...

hepimizin tekrar başı sağolsun...

n_m demiş ki:
onun değerini sonradan anlıyanlar veya ah sonradan kıymeti anlanıldı diyenler acaba onun bi konserine gitmişler mi yada dido dan başka şarkısını biliyorlar mı sözüm ortaya herkes alınmasın ama ben bu davranışları çok gördüm aynısı barış mançoya ve yavuz çetine yapıldı... öldükten sonra albümleri, şarkıları ezberlendi sonra ah biz çok severdik keşke ölmeseydi dendi de onları kaybetmeden önce neden onlara destek verilmedi???

ellerine saglik.

ya geçen hafta perşembe günü Kazım Koyuncu'nun mezarına gittik gerçekten kendimi kötü hissettim ve herkesten bir şey istiycem...

içen arkadaşlar lütfen sigarayı bırakın yada azaltın çünkü akciğer kanseri amansız ve süründüren bi hastalık ve zararları bununla kalmayıp damak kesilmesine kadar gidiyo...

Ve son olarak yine sigarayla ilgili olarak; karadenizde biriyle tanıştım adamın sigaradan bacağı kesilmiş içmeye devam etmiş sonra diğer bacağı kesilmiş hala devam ediyo önümüzdeki haftada damağı kesilecekmiş...

p.s. size bu düşüncelerim ne kadar anlamlı veya ne kadar sıradan geldi bilmioyorum ama ben diyiceğimi dedim

ya kazım koyuncunun ölümünün sigarayla pek bi alakası yok adam tam çernobil döneminin çocuğu mutlaka kanser olcaktı. ama sigara bunu biraz daha çabuklaştırdı.
sigarayı sevmem ve içmem yanlış anlaşılmasın:)

Ne demek sigara ile alakasi yok.. Sigara dunyanin en butuk virüsü. Ayaklar kesilmek ; Sigaradan. Sigara ile kanser olunur.. Dunyanin en buyuk mikroblarini barindiran pislikdir sigara.. Bu yuzden adam kemoterapi gormus.

ya ne kadar çernobil ne kadar sigaradan olduğuda belli değil devlet adam gibi araştırma yapmadan havada ki dalgayı ölçmeden fikir yürütüyo zaten çernobil felaketinden ortaya çıkan atıkların ne olduğuda açıklanmadı... yani temel etken sigara ve zararlarıda ortada..

biz hep böyleyiz galiba.. Yaşarken veya yanımızdayken değerlerini bilemediklerimiz yokluklarında kıymete biniyor... bende kazım koyuncu dinlerdim(karedenizliyim ondandır) ama riyakarlığa gerek yok sanırım :roll:

ben dinlemek istedim ya albümü var sanırım isimlerini yazında bir alıyım gerçekten merak ettim ve üzüldüm bu arada baktım adam öldüğünde başlık 3. sayfadaymış dediğim ortaya çıkıyo işte :?

Bunun sebebi öldükten sonra değer kazanması yerine; ölümüyle herkesin mesaj yazmak istemesi olabilir bence. Sonuçta siteye üye herkes Allah rahmet eylesin yazsa yüz sayfa olur forum. Tabi sizin dediğiniz gibi de olabilir ama tek taraflı bakmayalım olaylara ;)

ya şöyle bi durum var;

öldü ve hatırlanmasaydı işte bak bak biz ne kadar kötü insanlarız hatırlamadık olurdu
öldü ve hatırlandı; bak bak biz ne kötü insanlarız öldükten sonra hatırladık oldu

eğr bilinmeseydi ölmeden önce hatırlanmsaydı tabutunun arkasından 15 bin kişi yürümezdi, sadece sitelerde geçmiyordu ismi fazla olay bu...

öldükten sonra albümünü alan insanların kendi kayıpları...

ama kazım koyuncu ölmeden önce çok seviliyordu...

sevilmezmi,foruma ilk defa giriyorum ama bütün albümleri var...bende karadenizliyim...çernobilin etkisinin 15-20 sene sonra kendisini gösterecegi belliydi ve çevremizdeki bi dolu insan kanserden ölüyo.....o radyasyonlu mahsülleri zararı yok deyip kandırnların hepsinin a......k.....ım
artvin/arhavi li.... lazut

ya aslında soylede bi durum var basın insanları öldükten sonra ön plana çıkartıyo haliyle insanlar bu şekilde tanıyo. ben bile kanser kanser sahneye çıkıyo fln dediklerinde kim olduğunu ğrendim müziği hoşuma gitti ve şu an da dinliyorum...

Geri