Zıkkım (Rock) - Bursa

siteiz amtöece çünkü biz amtör ruh taşıyan bir grubuz ayrıca benim hakkımdaki yorum için teşekkürler ama grupça sahne adamıyız diyeli ona biz albüm içinde aceleye mahal yok arkadaşlar

chapchup beyefendi bana olan demo sozunuzu unuttunuz gitti....ayrıca odtu müzik toplulukları beste günleri secmeleride yaklasmakta demo yollarsan secmelerede veririm onu.

hasanayvenli demiş ki:
olmaz oğlan güzel olmuş yav hele girişi manyak

Bende tam tersini düşünüyorum. Zevk meselesi elbette ki... vokalleri bu cover içerisinde yapmacık buldum.Demek istediğim telaffuz hoşuma gitmedi. Özellikle de "belli" kelimesinin Samsunluların elli demesi gibi yani açık "e " olarak söylenmesi itici geldi. Bu aralar bir çok grupta olmaya başladı bu olay. Lityum mesela bu konuda aşmış bir grup :) sanırım böyle daha orjinal bi hava yakalamaya çalışılmış hem telafuz konusunda hemde vokal kendine has bi tavır yakalamaya çalışmış. Diğer şarkılarını biliyorum, zıkkım grubunun beğendiğim çalışmaları var ama bu şarkı olmamış. Bence,- başka forumdada belirtmiştim burda da belirteyim- siz bestelerinizle daha iyisiniz. Başarılar....

ne diyelim zevkler meselesi teşekkürler biz bu parçayı coverlamaktan zebk aldık ve almayada devam edicez çalıcaz dinlemeyene kulaklarını tıkamasını önericez...

Dostumuz mustafa içsel sebeplerinden dolayı zıkkımdaki işlevine son vermiştir kendisi hep bizimle olacaktır elinden geleni yaptığı için kendisine burdan da teşekkürü bir borç biliyoruz zıkkım artık yeni kanla yoluna devam edicek yeni basçımız Hüseyin babaloğlu hakkında detaylı bilgiyi önümüzdeki günlerde sitemizde bulacaksınız....

www.zikkimonline.com

Olmaz Oğlan cover'ına bir anlam veremedim.Zıkkım bu şarkıyı geyik olsun diyemi cover'Ladı yoksa ciddi ciddi birşey yapmak için mi?

Geri