Zıkkım (Rock) - Bursa

cok sevgili degrli kardeşim çapçup amator gruplar belgeselime sizide dahil etmeyi istiyorum ve düşünüyorum pazartesi ya da salı günü istanbuldayım cekimler icin lütfen pazar günü MSN den beni bulunuz MSN imi bliyonuz saygu ve sevgü ile görüşürüz

çok iyi grupsunuz nokiasupersound da nasıl başarı yakalayamadınız inanamadım bu arada hepsinin olmaz oğlan şarkısını çok iyi coverlamışsınız 8)

ras17 demiş ki:
çok iyi grupsunuz nokiasupersound da nasıl başarı yakalayamadınız inanamadım bu arada hepsinin olmaz oğlan şarkısını çok iyi coverlamışsınız 8)

çok teşkkürler elimizden geldince zadece zevk alarak açlıyoruz

nkiasupersound olayına gelince bizm gibi bir çok grup sonuctan az çok emindi hayal krıklığı olmadı açıkcası :D

kabasakal dan selamlar öncelikle!
açık konuşmak gerekirse biraz daha yol kat etmeniz gerekiyor. belli bir tarzınız var ama müzikal anlamda biraz daha gayret ile dah aiyi işler çıkaracağınıza eminim.
müzikal hayatta başarılar hepinize

UglyKidKoray demiş ki:
kabasakal dan selamlar öncelikle!
açık konuşmak gerekirse biraz daha yol kat etmeniz gerekiyor. belli bir tarzınız var ama müzikal anlamda biraz daha gayret ile dah aiyi işler çıkaracağınıza eminim.
müzikal hayatta başarılar hepinize

eyvallah

mrb

ben size yazdım mı birşeyler hatırlamıyorum. ama yazayım yine birşeyler.
aynı sahneyi paylaştık sizle bir emvy konserinde.
dinleme şansım oldu sizi. biraz daha çalışma ve müzikal başarı katarsanız daha da iyi olacaksınız. başarılar diliyorum size arkadaşlar yeni projelerde görüşmek üzere
Kabasakal music band

42_1140206424.jpg

Arkadaşlar bildiğiniz üzere zıkkım yoğun bir stüdyo dönemini bitirdi parçalar hazır ve üzerinde son oynamalar yapılmakdı bir kaza bela olmadığı sürece demo subat 11 MART tarihinde kaydedilcek kayıt aşamasından sonraki iş ise dağıtımı olcak demoda 10 parça yer alcak demo kapağı tasarlandı demonun ismi LUGAT-I ZIKKIM

Arkadaşlar düşündük taşındık demo dağıtımı için bir karara vardık 11 martta yapılan kayıtın hemen ardından sitemize eski ve yeni olmak üzre toplam 5 parça konacaktır isteyenler burdan indirebilir yok hayır biz elimizde sıcak sıcak demo olsun dinleyelim kapaklı janjnalı olsun derseniz
size verilem mail adresine isim ve soyadınızı adresinizi yollarsınız bizde periyodik olarak herhafta toplu halde yollarız anlayış istedimiz bu işler tek tek göndermeye kalkarsak zorlanrız sizi üzeriz bekletiriz gibi sonuçlar doğmasın açısından peki gönderme işlemi mnasıl olcak sizden gelen bilgiler ışığında demolar adresinize yollnacak belli bir ücret kaşılığında ama ücret vermek bana ters dersenizde sitemizden kısıtlı sayıda şarkılarımızı indirebilirsiniz....

TEŞEKKÜRLER...

Yeni Demomuzdan GİTME ve Korkar oldum bestelerimiz sitemizde portaldaki son dosyalar bölünmünde üye girişi yapmadan gözükmez bilesiniz hayırlı ola

Yeni Demomuzdan GİTME ve Korkar oldum bestelerimiz sitemizde portaldaki son dosyalar bölünmünde üye girişi yapmadan gözükmez bilesiniz hayırlı ola

Geri