Zıkkım (Rock) - Bursa

salu gunu dokuz eylul senliklerindeymişsiniz. ordayız en sonunda canlı dinleyecegiz...
kalabalık bir kitle getiricem buyuk ihtimal hep beraber zıkkımlanalım...
birde su senlikte alkol yasagı olmasa gerçi 10-15 bira kaptırmamıza ragmen dun gece athena konserinde yeterince alkol soktuk içeri :D
neyse salı gunu görüşmek üzere...

sevgili arkadaşlar bir yalnış anlamayı düzeltelim 9 eylül rock şenliğinde sahne lamıcaz programa biz dahil etmişler fakat daha öncesimde gazi ile anlaştığımız içöin gelemicemizi 9 eylül yetkililerinme bildirdiğimiz halde senlik programından çıkarmnamışlar o yüzden9 mayıs salı gazi üniversitesi mimarlık fakültesindedeyiz

chapchup demiş ki:
sevgili arkadaşlar bir yalnış anlamayı düzeltelim 9 eylül rock şenliğinde sahne lamıcaz programa biz dahil etmişler fakat daha öncesimde gazi ile anlaştığımız içöin gelemicemizi 9 eylül yetkililerinme bildirdiğimiz halde senlik programından çıkarmnamışlar o yüzden9 mayıs salı gazi üniversitesi mimarlık fakültesindedeyiz

hayda bu olmadı şimdi be :( bir turlu izlemeye gelemedik sizi. yalovada da zaten bir organizason yapamadık. bir baska bahar(a) senliğine kaldı sizi canlı izleme sansı...
neyse basarılar, takip ettiğim kadarıyla cok sayıda konser veriyorsunuz bu aralar farklı bölgelerde kolay gelsin size...

selam
g.ü.m.m.f şenliklerine tek bir kuruş bile talep etmeden sırf benim hatırım için onca yoldan kalkıp gelen zıkkıma teşekkürler...
daha iyi günlerde görüşmek dileğiyle...

Aerogatic demiş ki:
chapchup demiş ki:

hayda bu olmadı şimdi be :( bir turlu izlemeye gelemedik sizi. yalovada da zaten bir organizason yapamadık. bir baska bahar(a) senliğine kaldı sizi canlı izleme sansı...
neyse basarılar, takip ettiğim kadarıyla cok sayıda konser veriyorsunuz bu aralar farklı bölgelerde kolay gelsin size...

eet baya bir yoğunuz bu dönemde elimizden geldince heryere gitmek istiyoruz ve eğlendirmek dinleyicilerimizi

1149519060.44744900.jpg

18 haziran pazar
yer Ekşi limon eski pulp istanbul
öss party ZIKKIM sahne 22.00

harbiden saglam sound buldum bu grup'ta.Bayai sert geldi dogrusu tarzları biraz kurbanı andırsa da cok cesur buldum tarzlarını.burdan size bi helal olsun gonderiorum

butun şarkılar manyak cigara donusu yok ah tanrım çektim durdum elveda dunya yok türkiyede zıkkım gibisi girdiğim her ortamda konu müziğe gelince reklamını yapıyorum hep boyle zıkkımmm

Geri