Yolgezer(rock)-Bursa

şu an refikayı dinliyorum bu gün ilk defa elime geçti çok iyi kaydedilmiş süper ayrıca barışarock ta da canlı canlı iyi olcak sabırsızlık başladı günler geçmiyor...

bu yalovada yapıalcak olan acikfestival de sizin de yer alacagınızın söylentisi var dogruluk payı nedir öğrenebilirmiyim dostlar ?
halen sizi canlı dinleyemedim zaten uzun bir ara verdik öss den dolayı artık en kısa zamanda...

aslında o haber bize de geldin ancak pazartesi netleşecekti bir ses çımadı.bugün tekrar araştırıcam,haber veririm...bu arada siz hala nerden buluyosun şu şarkıları bakiiim :) albüm çıkıyo yaw sabredin :)

mathilda elime gecen bir listede 18 agustos ilk sahneye cıkan yolgezer olarak gözüküyor...
birde festivalin sitesinde acık davet denen bir bölüm var sacmalamışlar baya bi o daveti kabul edeceklermişte festivale katılcakmıs o grup/şahıslar...
siz bi mail yoluyla fln ulaşsanız,telefon fln bari adam gibi sizi dinleyelim ...

yani izlemek üzere ehueheh :D

ayrıca bursada barışarock için çok iyi bi olay oluyor yetkili olmadığım için söyleyemiyorum ama gerçekten çok iyi ;)

slm Yolgezer.Ya gecen seneden beri demoyu dinliorum elimde refika war.Gercekten güzel şarkı ama Barısarocktaki performansınız gibi tatmin etmiyo insanı.Aslında bu sene iyi gruplar cıkmicak die duymuştum ama yolgezer zaten baslıbasına iyi bi grup .Neyse bukadar yalakalık yeter :LOL: Bu sene de aynı perfomansı hatt daha da fazlasını beklioruz.Bak sırf sizin için kac arkadasımı zorla getiriyom Barısarock'a.

Bu arada Rock N' Cock ta calısmamı istediler ben de telefonu suratlarına kapattım :twisted:

çok teşekkürler unicorn,bomba gibi olacak barışarock,acayip eğleneceğiz,söz ;) sevgiler...

bursanın haberlerini alıyoruz ve çok mutlu oluyoruz.boşuna buralara kadar gelmedik....bursalı inanır ve yapar:) off off gaza bak....selam bursaya...

bu arada bu cumartesi barışarockla ilgili bi basın açıklaması yapılacak.herkesi bekliyoruz.ne kadar çok kafa olursak o kadar çok sesimizi duyurabiliriz...gelmek isteyenler cumartesi günü saat 11de taksim karakedide olsun .Taksim Gezi Parkında saat 11 30'da ortak basın açıklaması yapılacak.bilginize...

arkada?lar yalovakonseri muhabbeti kula??m?za geldi fakat bildi?im kadar?yla orda sahne alam?ycaz... aksi taktirde bi'?ey olursa zaten hemen haber veririz.
ayr?ca evet refika kaydedildi :)

ps: berker..............:(

bildi?im kadar?yla yalova daki organizasyonda yer alamayaca??z...
ama durumda bir de?i?iklik olursa burdan hemen bildiririz.
ayr?ca evet refika kaydedildi :)
ps: berker gözümüz yollarda kald?:(

ya bu yolgezer ogame de bizim eski ittifak değil mi?? (artık metu aca oldu)
rastlantıdır diye düşündüm ama logo da aynı,,,

hocam şahsen ben ogame hakkında bir bilgiye sahip değilim.logo sadece yolgezer grubuna aittir.her türlü hakkı saklıdır...bir yanlışlık var bu işte ama anlamadım..

artık değişti zaten logosu da adı da,,
ama bilmiyorum yani belki bizim ittifağı kuran sizin manyak bi hayranınız olabilir,, ya da hazırcı bi ya*şak,,

Geri