Yolgezer(rock)-Bursa

Selaaaaammmmmm. Olimpos çok keyifliydi. Yağmur,elektrik kesilmesi vs. gibi aksilikler olmasına rağmen güzel bi konser oldu..Bizimle birlikte olanlara çok teşekkürler....

ha bi de bu arada:

27 Ağustos 2006'daki Barışarock Konseri 26 Mart 2006 Cumartesi saat 12:45'e alınmıştır.. Sonra söylemedi demeyin ;)

Yağmur yağınca konser olmayacak gibi şeyler söylenildi gelemedik...Organizatör arkadaşa da saolsun AVEAzedeler olarak ulaşamadık ama duyumlar güzeldi...

Başarılar...ve Barışarock'ta görüşmek üzere aynı sahnede...

evet malesef yağmur yüzünden epey bir geçikme ve konserin iptal olma olasışığı çıktı ama geç ve güç de olsa konser başladı :) gerçekten çok eğlenceli bir gece oldu. gelen ,bizimle beraber bağıra bağıra şarkı söyleyen herkese ve orada zahmet edip bizi bulup bi de kapımızın altında not atanlara çok teşekkür ederiz:)

oy oy oyyyy olimpooos.ne çabuk bitti :( gelen herkese sonsuz teşekkürler.her türlü doğal afete karşı direndik ve müziğimizi olimpos dağlara dinnettik.gelemeyenler üzülmesin, 26sında barışarock'tayız...yolgezer her yerde..yetiş yolgezer diyin hemen gelip konser veririz :) sevgiler herkeseeeee

oleeey yine yeni yeniden barışarock..cumartesi günü saat 12.45 itibariyle(bir terslik olmadığı müddetçe) sahnede olacağız..kaçırmayııınn gelin

ehehe güzel dakikalardı, ortam biraz daha sakin olsaydı kalırdım sizinle biliyosunuz, di mi lan?
elinize saglık. bir dahaki konsere daha iyi bir ses sitemiyle!!

owrayt? :p

işallaaah goriiiğğğğ.bu arada yine de yetiş goriiii(evde ihaleye devam)

konsere gelen, bizi destekleyen herkese sonsuz teşekkürler...

olympos'ta da, barışarock'ta da sahne önlerindeydm ve ikisinde de çok memnun kaldım.ezgi'nin ve kerem abi'nin sevecenlikleri ve dostça yaklaşmaları yolgezer'i bi kat daa sevmemi sağladı.geçen sene şarap vermiştk ama bu sene kısmet olmadı borcumuz olsun:)

biz de sizi çooook sevdik.şarap bahane, gönüller bir olsun yeter ;) daha büssürü konserde birlikte olucaz,öptüm hepinizi kocamaaan..

Geri