Yolgezer(rock)-Bursa

Dikkat !!! Konser Vaaaaaaaarrr.!!!

Uludağ Üniversitesi Bahar Şenlikleri
12 Mayıs Saat 17:00 (Çim Alan)

Gazi Üniversitesi Eczacılık Fakültesi "1. Beyaz Önlük Şenliği"
Yer : Eczacılık Fakültesi Etiler Kampüsü
Tarih: 13 Mayıs 2005 Cuma
Saat: 18:00 - 24:00
Giriş: 10 YTL + bir içki

Pin-up
Çilekeş
Yolgezer
Grup 42
Moğollar

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi 10.Bahar Şenliği
14 Mayıs 2005 Cumartesi

19:00 Yolgezer
20:00 Pin-up
21:00 Kargo

19 Mayıs Bursa Rock Festivali

20 Mayıs Bahçeşehir Üniversitesi (İstanbul)

;)

Efendim YOLGEZER dün Bursa'yı salladı adethaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :alkıs :dans :metalhead :metal

Müthiş bir müzik ziyafeti çektirdiniz her tür sabotaja rağmen:)Hepinize çok ama çok teşekkürler :LOL:

19 Mayıs Bursa Rock festivalinde görüşmek dileğiyle :p

Turnenizde başarılarrrrrrr.....

Dün gerçekten müthiştiniz tebrikler her ne kadar karşıdaki paçavralar sesimizi bastırmaya çalışsada 'of of' la 'çegirge'yle en öndeydim arkama dönüp baktım ucunu göremedim gerçekten dün muhteşem bi gün geçirdim hepınıze çok teşekürler.

bravo kenkler.. "sizi izleyemedim ama kalbim sizleydi" gibi klişe bi cümleden sonra hatamı 19 mayıstaki konserle affetirmeyi planlıyorum her ne kadar ben bu satırları yazarken siz çanakkale yollarında olsanız da...

ah ah doyamadık zaten.acayip güzeldi herşey.inanın biz de uzun zamandır böyle bir kitleyle karşılaşmamıştık.gözünü sevdiğimin bursası işte.asıl biz bu kadar ilgi gösterdiğiniz ve bizi onure ettiğiniz için teşekkür ederiz arkadaşlar.19 mayıs çok güzel olucak çook...

canakkale koserininiz inanılmaz keyifliydi. muthis zevk aldım. sahnede cok iyiydiniz. zaten senliklerde zevk aldıgım siz, deli ve pin-up vardı. ozellikle deli ve sizin ictenliginiz beni sevindirdi. iyi bir seyler bekliyordum ama ben sahsen bu kadar alcak gonullu ve bu kadar muhtesem bir sey beklemiyordum. hepinize cok tesekkur ederim.

asıl biz teşekkür ederiz yaw öyle güzel ağırladınız ki bizi ,bizim içtenliğimiz ona karşılık az bile.unutulmazdı herşey.çok saolun tekrar,herkese selam....

ya ezgi şu refika yı nerde dinleyebilirim sitelerde demosu felan yok mu gerçi album çıkıyo ama konserden önce bi defa daha dinlesem çok iyi olcak

lan güwen ben gönderirim sana abisende bana sormadan onlara soruuon olu.gerçi ezgiye az sövmedim bu yüzden iki kere göndertmişti hemde iki sene önce filan sadece refika ve bıçak var demoda insanınn kursaında kalıoo.ha bide ezgi tebrk ederim ünlü olmuşunuz bu neya kaç sayfa olmuş burası noluooozzz yaaa neyse hadi bakalım şöhret oluoz tümyolgezenler olarak

Kubapurosu demiş ki:
Efendim YOLGEZER dün Bursa'yı salladı adethaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :alkıs :dans :metalhead :metal

Müthiş bir müzik ziyafeti çektirdiniz her tür sabotaja rağmen:)Hepinize çok ama çok teşekkürler :LOL:

19 Mayıs Bursa Rock festivalinde görüşmek dileğiyle :p

Turnenizde başarılarrrrrrr.....

Bursa'da Gayet Başarılıydınız Tebrik Ederim , Ayrıca Albümünüzde Başarılar ;)

yav okadar sizi dinlicemk diye sevinmiştim ama dinleyemedim.. çanakkaleye geldiniz gün ben istanbula gitmiştim kaçırdım sizi nese artık başka bi konserinize gelecem....

19 mayıs bursa rock şenliğinde ve 20 mayısta da bahçeşehir ünv.sinde sahne alacagız.kaçıranları ve bizi desteklemek isteyen herkesi bekleris.

bu arada yorumlar için çok teşekkürler.albüm aşamasında oldugumuz için demo yollamamız yasaklanmış durumda.ama az kaldı,yakında 12 parçamızı da dinleyebileceksiniz.çok saolun ilgi ve desteğiniz için...

Geri