Yolgezer(rock)-Bursa

moderator arkadasa pm ile bildirdim ama madem silinmiyor bende yazarim cevabi bonusbatu

senin gibi bi zihniyeti olmadigi kesin $a$man dogaldir tarti$mak istemiyorum ama zorluyorlar
neyse vardir bi hayir diyelim..

kişisel görüşümüzü söylemekle tartışma yapacaksan anlayışına algılama yerlerine tebrikler :D

bonusbatu demiş ki:
çokta umrumdaydı sanki düşüncemizi söyleyelim ve aşalamak olarak algılansın :D

madem umurunuzda değil mesaj atmanın ne anlamı var anlamadım.o zaman art niyet yada başka bir amaçla atılmış izlenimi vermez mi bunun gibi mesajlar ?? . . .

ya ne gerek var ki bunlara...amaç ne yani?bazen anlam veremiyorum şu zihniyetlere ya..abi neden hep kötülenir ki,yada negatif olunur.yolgezer 5 senedir bu piyasada ve daha yıllarca da olacak..aşalamakla ne geçiçek ki eline..bu bizim varlığımız zedelemiycek ki..neden yapıcı değiliz of allahım!gözünü sevdiğim türk gençliği...sabırrr!!!

arkadaşlar herkese iyi bayramlar.
gereksiz tartışmaların sona ermesi dileğiyle,
herkesin birbirinin işine emeğine saygı duyması dileğiyle,
isteyenin istediği müziği dinlemesi dileğiyle,
her zamanki bilindik dostluk mesajları sizlerle olsun.
barış dolu bir dünya mümkün ;)
kendinize iyi bakın :)

Bu gruba hastayım ben...Özellikle gaz bulutları ve gece adlı şarkınıza bitiyorum...Birde Ezgi ailecek senin takipçiniz :D ...Nice başarılara...Teksiniz...

:) aman yaw çok teşekkürler nasıl moral oldu bilemessin.bu yazılarımdan sakın eleştiriye kapalı olduğumuz algılanmasın çünkü eleştiriler geliştirdi bizi bunca zaman.sadece karşı çıktığım aşalanmak..yani insani olmayan bi eylem ;) onun diışında en ufak bi yorumda bulunma zahmeti gösteren herkese çok teşekkürler..sizi çok seviorumm

Bizde sizi çok seviyoruz...Siz böyle devam ettikçe herzaman övüleceksiniz...Ya Ezgi sesin gerçekten süper...Harbiden rahatlatıosun insanı...Görüşmek üzere..

çok ama çok teşekkürler.şunu söyliyim,müzisyen adamı hayata bağlayan bu sözler işte..hayata bağladığınız için çok teşekkür ederim öncelikle :taptim ..iiki varsını ne diim ki..1şubatta istanbulda bi konser olabilir.kesinleşince detayları bildiricem..sevgiler herkese..

efenim 1 şubatta Balans'da(İstanbul) sahne alacağız.kapılar saat 22.00da açılacak...
pin up
cin seddi
yolgezer

herkesi bekliyoruz ;)

sevgili arkadaşlarım...balanstaki konser Balans girl party olarak geçiyor.ama bu vokaller bayan olduğu için böle.erkekler gelebilio mu die soranlar oldu.elbetteki gelio..yaw afiş biraz allı güllü kalpli falan bizi de bozuyo ama gelin, herkese açık bi parti.maksat eğlenmek ,kavuşmak...sevgiler

Geri