Kargaşa(Hard Rock/Heavy Metal) - Ankara

Kargaşa Grubunun İlk Demosu Karamsar Serzenişleri Nasıl Buldunuz?

• Beğenmedim

Oylar: 0 0.0%
  • Beğendim

Oylar: 0 0.0%

• Toplam oy veren
    131
emre olur böyle şeyler toplarsın sen grubu yine bir dahaki konserine davet bekliyorum haberim olsun:)
bestelerine yönelmen çok iyi...başarılar

Arkadaşlar tekrar hatırlatıyım;

Kargaşa dağılmamıştır yeniden yapılanma sürecindedir,
Bu yeni süreçte bestelere daha da ağırlık vereceğiz,
Desteğinizi bu dönemde her zamankinden daha çok istiyoruz,
En kısa zamanda tekrar sahnelerde görüşmek üzere...

ne oldu anlamadım ama kötü bişeyler olmuş.ben 1 haftadır dağda tırmanıştaydım.bu kadar ilerlemişken neden dağıldık kimin yüzünden dağıldık bilmiyorum.Grup üyelerinden hangisi profosyonel çalıyorda başkalarının hatalarına laf edebiliyor.Adı üstünde amatör grup.Bu konular neden tartışılmadan sonuca ulaşılıyor.MADEM MİLLET ÇEKİP GİDECEKTİ NEDEN BU KADAR UÐRAŞTIK STUDYOLARA PARA DÖKTÜK.???
Bu arada bizi seven destekleyen dostlarımıza ve özellikle cin seddine çok teşekkürler..

mehmete sonuna kadar katılıyorum bunca emeği bir kalemde silip atanlar nasıl insanlardır bilmiyorum ama kargaşa burda yoluna devam ediyor hiç merak etme mehmet bizi sevenler olduğu sürecede devam edicek bu grup için varımı yoğumu ortaya koymaya devam edicem edicez beraber...

yeniden yapılanma sürüyor ve yavaş yavaş yeni kadro oluşuyo arkadaşlar az kaldı geri dönmemize

güray, olum bi kaç insan yanlış bi şeyler yaptı diye grubumu dağıtcaz tabiki buradayız

**hadin bakalım toparlanmışsınız yavaş yavaş..bu arada hangi nickin kimin olduğunu bilmediğimden kimler ayrıldı kimler kaldı en ufak bi fikrim yok o ayrı..

**biraderlerim konsere gelecektik de sizin konser öncesi 4-6 arası stüdyomuz vardı..stüdyoda grup batırınca çöktüm moral olarak ne heves kaldı ne bişey konsere gelmek için..bidahakine insallah masallah..

**bu arada çarşamba barfly da a.ü hukuk rock topluluğunun düzenlediği konser olacak.uğurlar da çıkacaklar...işiniz olmazsa gelin muhabbet eder dertleşiriz..aaaaahhhhh aaahhhh bitirdi ulan bu müzik beni bitirdi... 8O

tansel ben-emre- mustafa ve mehmet-bassci- duruyoruz gibi gorunuyo diger elemanlar yani mali-gitar-, eren-davul-. ve umut-klavye- ayrildilar gruptan. yava; yava; eleman buluyoruz tamamlandi gibi bisey grup en kisa zamanda kaybettigimiz zamani telafi edicez insallah

carsamba barflyda olucam ben dertlesiriz bol bol :) bende dertliyim zaten yeterince,

hadi gorusmek uzere...

Arkadaşlar,Uğur düşüncelerimizi özetledi neredeyse,herşeyin başı iyi bir arkadaşlık ve ortak karar verebilmek,umarım herşey yoluna girer,sizi seviyorum,görüşelim...

özlem bizde sizi seviyoruz -ailecek beğeniyoruz :)- toparlanıyoruz işte dediğin gibi arkadaşlık bağı çok önemli bir grupta bakalım ne olucak görüşmek üzere...

emre hazretleri şimdi olmadı işte
sen gel say sayıştır 3 kişiye sonra da polemiğe girmeyelim diye yüce bi laf söyledin diye biz cevap hakkından muhaf tutulalım öylemi

insani duygular ve arkadaşlık değerlerini bilemem ama sende kendini sorgulama sıfır abicim
birileri gidiyorsa kalanlar ne yapmıştır gidenler ne yapmıştır diye oturup düşünmek gerekir
ben şahsen pişmanım ama ayrılmaktan değil sana gerçeği görme fırsatı vermemekten
keşke seni daha başlarda yeterince uyarmış olsaydım da aklını başına toplayıp(başından başka her yerdeydi-içki,gezme tozma,özel hayatın,hayal dünyan gibi) gerçek dünyaya gelebilseydin
o zaman belki bu oluşum zevkle ve başarıyla devam ederdi
burdan anonslar yapıp milletin adını satıcıya çıkarmaya hakaretler etmeye hakkın yok
ilk yazıyı ben yazsaydım herkes bana acır seni yuhlardı
tribünlere oynayarak ancak oyuncak zaferler kazanırsın ama eminim bunlar da seni mutlu eder
sonu gelmez sorumsuzluğunun bu grubun dağılmasının (ya da sana göre yeniden oluşmasının) gerçek nedeni olduğunu da belirtmek zorunda kalmazdım böyle birşey yapmasaydın
ayrıca adının koyulmasına yardım ettiğim en sıkıntılı zamanımda bile stüdyoya geldiğim parmaklarım yarılana kadar gitar çalışmama sebep olan grubun sona ermesini ben de istemezdim

şimdi de memet
ben sana o stüdyo paralarını taksitle ödeyim abi yazık sana hepimizin parasını sen verdin biz beleş gittik geldik!!!

ve de mustafa
seni allaha havale ediyorum!

millet yapılan davranışları hiç etik bulmuyorum bu olaylar forumda birbirine laf sokularak olmamalıydı bence:( grup dagılma sürecine girdiyse bile bu toplu halde oturup konuşulup halledilmeliydi :( :( :( artık daha fazla yıpranmadan kimse forumda bu konu kapansın ve herkes kendi yoluna gitsin o zaman bana göre:( ya da bi şey tartışılacaksa buluşulup konuşulmalı sadece bi arkadaş tavsiyesi.....

Eh konu bana kadar gelmiş bu şekilde forum üzerinden birbirine laf atmaları şekline dönüşeceğini bilseydim bu şekilde davranmaktan uzak dururdum açıkçası ama olaylar düşündüğüm şekilde gelişmedi.Burda bazı şeyleri açıklığa kavuşturup bitirmek istiyorum bu gereksiz konuşmayı.
İlk olarak Kargaşa grubunun içerisinde olan insanlardan hiçbiri kimseyi satmamıştır yada insani değerleri olmadığı için yapılan emekleri bir kalemde silip atmamıştır bu bağlamda burdan eren,mali ve umuta yapılan bazı söylemlerin haksız olduğunu söylüyorum.Emre bu konuda çok duygusal davranarak onlara haksız halarete davranan laflar söylemiş yanlıştır bunlar arkadaşlar bu insanların hiçbiri şerefsiz ve kalleş değildir.
Daha önce yazdığım mesajlarda üstü kapalı olarak belirttiğim şeyleri açıklığa kavuşturmak istiyorum.Uğur demiştiki önemli olan hataları objektifçe görüp hataların üstesinden gelebilmek işte bu Emre nin yapmadığı birşeydi ve bazılarımız bu işin böyle gitmeyeceğine karar verdi.Bunu gruptan ayrılarak ve emreyle çalışmak istemediklerini benim aracılığımla emreye ilettiler fakat bu olay emre tarafından çarpıtılarak satış emekleri silip atma şeklinde yorumlanarak bu foruma yansıdı.Bu birazda benim hatam özür dilerim herkesten.
Polemik konusunda Malinin söylediklerine katılıyorum bir insana birşey deniyorsa onada cevap verme hakkı doğar.Yanlış olmuş bu laf.
Mehmet abi sana diyecek pek bir laf bulamıyorum yani sadece bir işe harcadığın para önemliyse bu senin bileceğin bir iş tabi.Ama bize bunu gruptan ayrılamazsınız bu kadar para döktüm ben şeklinde yansıtamazsın ki ben senden daha çok döktüm o ayrı konu.Neyse.
Ortalık tatsızlaşmasın demişsin duygucum haklısın bende istemem kimsenin kimseyle kavgalı olmasını fakat benim herkesi aynı anda mutlu etmeye çalışmam sebebiyle gelişti bütün bunlar.Yani burda gelişen yazıların olayların sorumlusu benim.Benim sonucunu göremediğim bazı davranışlarım sebebiyle oluştu bu yüzden herkesten özür dilerim.
Etik olup olmayışını bilemem artık dağılma kararını bir anda verdiğim için şu an tekrar yaptığım gibi bazı sonuçları kötü oldu.Yıpranma konusunda yine ben yıpranıyorum haliyle arada kalmak suretiyle fakat bu konu bundan sonra kendi aramıza taşınamayabilir tekrar birbirlerinin yüzüne bakarlarmı bunca laftan sonra bu insanlar bilmiyorum.Açıkçası olmaz gibime geliyor.
Bir süre sonra başka bir mesajla son noktayı koyacağım bu konuya fakat öncelikle içimizde konuşulursa iyi olur.Kalın sağlıcakla ve tekrar özür dilerim hatalarım için.

Ben burda paragöz gözükmek istemem o sadece elere katlanmış oldugumuzu anlatmak için söylenen bi laftı,ama milletin amacı birbirine laf atmak için sözleri çarpıtmaksa o ayrı.Hepiniz biliyorsunuz ucuz simit yiyerek studyoya gitmek için para biriktirdiğimizi bukadar fedakarlık nedendi şimdi düşünüyorum.
Benim amacım müzik yapmak yeni fikirlerle toplanmayı isterim ama olmazsa diğer gruplarla yoluma devam ederim.Ve haftaya birgün toplanıp konusalim derim

ben polemiğe girmeyelim demedim buradan girmeyelim dedim fakat görülüyorki bu sayfalara yazdığım için buradan cevap aldım normaldir malide cevabını verdiğine göre bu tartışmayı burada sürdürmeyelim. eski kargaşa için artık konuşulacak bişey yok benim açımdan ayrılanlarda böyle düşünüyordur herhalde bu nedenle artık yeni kadromuzla devam edeceğimiz yolla ilgili konuşulsun,

kargaşanın yeni hedefi demo projesidir kadroyu tamamlar tamamlamaz stüdyo aşamasına geçip demomuzu bitirmeye gayret edicez...

mehmet abi toplanılacak bişey yok sen bi mustafayla konuş derim. yeterli olacaktır...

bu arada bu gruptaki herkesi bi şekilde kötü insanlar gibi lanse ettik sanırım bunlar -en azından benim açımdan- ani sinirlenmelerden dolayı olan şeyler olarak düşünüyorum bu grubun eski kadrosundaki herkes iyi insanlardır yanlış anlaşılmasın tabi benim kötü biri olduğumu düşünenler varsa o ayrı bu benim düşüncem

fakat emeğe saygısızlık yapılmıştır bu yadsınamaz gerçeği inkar eden herkesle sonuna kadar tartışabilirim

herkesden bu sıkıcı tartışmaları okuduğu için özür diliyorum umarım burada kesilir ben şahsen yeni kargaşa tamamlanana kadar bir şey yazmayı düşünmüyorum bu tip konularda...

desteğiniz ve sabrınız için tekrar teşekkürler

emre-

Tekrar merhaba arkadaşlar.Son mesajım bu bu foruma bundan sonra özel bir sorunuz olursa mesaj yoluyla cevaplarım bu forum artık işlevsel olmayacak bizim için neyse.Konumun özü şu andan itibaren Kargaşa grubunun resmen ve tamamen dağılmış olmasıdır.Bu arada büyük kayıplar da verdik geçmiş olsun herkes. Birlikte çalıştığımız herkese çok teşekkürler ve başarılar.Hoşçakalın.
Eski Kargaşa Gitaristi Mustafa

VII. Geleneksel Gazi Üniversitesi Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Dondurma Şenliği

YER: Gazi Üniversitesi Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Bahçesi - Maltepe/ANKARA

12 Mayıs (Ücretsiz)

12.00 Açılış-Madalya Töreni
12.45 Kent Orkestrası
14.00 Akla Zarar
15.00 Eşli Dans Gösterisi
15.30 Beyaz Gürültü
16.30 Crew
17:30 Red Handed
20.30 NEV (Giriş:10 YTL)

-------------------------------

13 Mayıs (Ücretsiz)

12.00 Hazırlık Rock Topluluğu
13.30 Mehteran Gösterisi
14.30 Black Tooth
15.30 Kara Leke
16.30 Suck-R
17.30 Nightshot
18.30 Sınıf 64
19.30 Gryllus
20.30 Melatonin

14 Mayıs (Giriş:10 YTL)

13.00 Purplerain
14.00 The Aliminium Co.
15.00 Kaotik
16.00 Tushe
17.00 Cin Seddi
18.00 440
20.30 KURBAN

Üstte de belirttiğim gibi;
ilk gün amatör gruplar ücretsiz, Nev Konseri 5 YTL,
ikinci gün tamamen ücretsiz,
üçüncü ve son gün ise Müzik Festivali kapsamında okula giriş 10 YTL...

Biletler için: Gazi Mühendislik-Mimarlık Fakültesi, Dost Kitabevi...

Not: Konserlerin hiçbirinde yaş sınırı yoktur...

Arkadaşlar geçmişe bir perde çektik ve yolumuza devam ediyoruz.

Kargaşanın yeni kadrosu;

Vokal->Emre
Gitarlar-> Mustafa, Mali
Bass-> Ozan
Davul-> Arif

Şu anda grubumuz çıkarmaya hazırlandığı 5 şarkılık demo üzerinde çalışmaktadır. Hepinizin desteğini tekrar arkamızda görmek ve güzel çalışmalara imza atmak istiyoruz. En kısa zamanda görüşmek üzere... -Bizi Bekleyin-

Demoda yer alacak şarkılarımızdan O gün Gibiyi dinlemek için tıklayın->

www.purevolume.com/kargasha

Sevgiler. emre

Geri