FM(football manager)

Herşey iyi güzel de;

1-Bug var. Kaleciye "defenders collect" veya "quick throw" dememe rağmen degajla oyuna sokuyor. Gıcık oldum.

2-Allah rızası için biri bana kaleci antrenman programı önersin.. Oyundaki preset ile kalecilerimin stat'ları düşüyor. Kendi programımı yaptım, fakat bu da iyi olmadı. Bir gariplik var. Marcos'u aldım, o bile geleni geçeni içeri alıyor!!!

Öncelikle şunu söyleyeyim champion shipten kat kat üstün bi oyun...Benim baya bi hoşuma gitti...şu anda 2010 yılındayım ve baya bi kişi futbolu bıraktı :D takımıma gelince athletico madrid ve kaldırmadık kupa bırakmadım

Chelsea oyunun en kolay takımı. Ama yüzsüz gibi ben de her seferinde onu oynuyorum. Bu arada oyunun bir bug'ı var ki efsane oyuncuların bir çoğuna kontrat uzatması yapmıyorlar, onun için bu adamlar beleşe geliyor kontratları bitince. Bu sayede Fernando Torres, Tomas Rosicky, Xabi Alonso, Dede, Lucio, Cavenaghi ve Ronaldo gibi adamları beleşe aldım.

akinu demiş ki:
Chelsea oyunun en kolay takımı. Ama yüzsüz gibi ben de her seferinde onu oynuyorum. Bu arada oyunun bir bug'ı var ki efsane oyuncuların bir çoğuna kontrat uzatması yapmıyorlar, onun için bu adamlar beleşe geliyor kontratları bitince. Bu sayede Fernando Torres, Tomas Rosicky, Xabi Alonso, Dede, Lucio, Cavenaghi ve Ronaldo gibi adamları beleşe aldım.

Olm sen işin kolayına kaçmışsın :D Ben athleticoyu nereden nereye getirdim,yıldız olarak fazla adam yok ama puyol,rosicky,aimar gibi takım oyuncularını kadroma kattım hemde parayı baspı aldım cimri herif bide chelseayla oynuyorsun :eek: biraz paraya kıy

_Unforgiven__ demiş ki:
akinu demiş ki:

Olm sen işin kolayına kaçmışsın :D Ben athleticoyu nereden nereye getirdim,yıldız olarak fazla adam yok ama puyol,rosicky,aimar gibi takım oyuncularını kadroma kattım hemde parayı baspı aldım cimri herif bide chelseayla oynuyorsun :eek: biraz paraya kıy

Bence para bastırıp almak işin kolayına kaçmak. Onun dışında bir sürü oyuncunun kontrat durumlarını takip etmek falan daha heyecanlı geliyor bana.

Neyse, size paranın nelere kadir olduğunu göstermek açısından screenshot göndereyim. Kaleci dışında herkes 10 oynadı.

10each.jpg

Geri