Boss Gt-8

beyler yeni gt8 aldım ton yazma falan hiçbişey bilmiyorum kısa yoldan biri bana msj atarsa özelden cok memnun olcam. yada hangi sayfada yazıor bilen varsa ömden atsın sayfanın numarassını tşkrler

gt8 öyle kolay kolay öğrenilmez bakanlık boss gt8 meslek yüksek okulu açmak için girişimlere başlamış :D
şaka bir yana gt8den memnun olmayanlar için analoglarla takas etme imkanı mevcut imzama bakabilirsiniz :D
yok yok gt8e dönüş yapmıyorum.elimin altında dursun hem daha kolay satarım hem kayıt neyin yaparız. :D

Clesk demiş ki:
Abi gt-8 sende bağımlılık yaptı galiba :D .
yok abi bağımlılıktan değil ekipmanda küçültmeye gittim maddiyat yüzünden 12 tane pedal kablo amfi v.s toplayınca büyük rakam yapıyor.yoksa memnunum ekipmanımdan.çok yoğunum bu aralar öyle elime alıp pcde takılırsam pratik olur benim için.(gerçi gt8 ve pratiklik çok tartışılır ama :D )
ayrıca bir sürü pedal satmaa çalışmaktansa tek pedal satmak kolay olur diye düşündüm.

mfikret demiş ki:
:D yada bir takım teline gt8 günü yaparız :D Yapalım yapalım.Ama sen artık evlisin ya.
pedallar satılıyo zaten tek tek.pedal kalmadı elimde gt8de alamıyacağım artık :D sizden otlanırım.evlendiysekte ölmedik olum dim dik ayaktayız.çeyize gizli gizli manowar testament posterlerini sokma girişimlerimi görsen benimle gurur duyardın :D

Efsaneler şekil değiştirir ölmez:D:D Abi o jacklar altın uçlu olsun.Hatta bilinen tonları kim daha hızlı yazabilir yarışmasıda yaparız.Assgıan tuşunu en hızlı kullanan arkadaşı seçeriz:D

Gt8 le kavuştuk yalnız ikinci el pedal sağlam ve çok temiz kozmetik olarak ama ben yinede toz için iyi bir silmek istiyorum sizce neyle silmeliyim yani ne alaka diyeceksiniz ama kolonya tarzı şeyler boyaya zarar veriyormuş.Öyle bir yorum okumuştum yardımcı olursanız svinirim.

Teşekürler.içinde pek ton eklenmemiş yada yazılmamış ama yinede güzel ve gerçekten çok değişken ama bu kadar çok clean olması şaşırtıcı tüm yazımı yiyecek galiba:D

halilpazarlama demiş ki:
xodor demiş ki:
Teşekürler.içinde pek ton eklenmemiş yada yazılmamış ama yinede güzel ve gerçekten çok değişken ama bu kadar çok clean olması şaşırtıcı tüm yazımı yiyecek galiba:D
yer yer yazda yer kışta yer :D

Valla öle grünüyor şimdilik.Cidden komplike wah'ı biraz sert gibi geldi çok asılmadım gerçi.

Araştırken daha önce burda okumadığım yada hatırlamadığım birşeye rastladım.Hazır prestlerde 79 du galiba snyht sequence var.Acayip hoş birşey kullanım alanı sıırlıdır tabi.Şimdi vuruştan bir süre sonra ses doğal olarak kesiliyor ama ctl tşuna basınca,bastığın ornada ses devam ediyor hatta hiç kesilmiyor bu özelliğin ne olduğnu açıklarsanız iyi olur.Birde şu pena vuşuna göre otomatik ton değiştirme özelliği hangi patch'te yada bunu nasıl yaparız.???? teşekkürler.

xodor demiş ki:
halilpazarlama demiş ki:
xodor demiş ki:
yer yer yazda yer kışta yer :D

Valla öle grünüyor şimdilik.Cidden komplike wah'ı biraz sert gibi geldi çok asılmadım gerçi.

Araştırken daha önce burda okumadığım yada hatırlamadığım birşeye rastladım.Hazır prestlerde 79 du galiba snyht sequence var.Acayip hoş birşey kullanım alanı sıırlıdır tabi.Şimdi vuruştan bir süre sonra ses doğal olarak kesiliyor ama ctl tşuna basınca,bastığın ornada ses devam ediyor hatta hiç kesilmiyor bu özelliğin ne olduğnu açıklarsanız iyi olur.Birde şu pena vuşuna göre otomatik ton değiştirme özelliği hangi patch'te yada bunu nasıl yaparız.???? teşekkürler.
modelardan dynamic modu seçiyorsun bildiğim kadarıyla .üzerinde gelen presetlerde var.bence sen onu fabrika ayarlarına bir döndür

Hımm teşekkürler en iyisi öye yapayım.ZAten eski sahibi sadece bir banka ton yazmış oda zevkine.Bu arada kullanım klavuzu o kadar da kalın birşey değilimiş isteseler çok kolay Türkçesini yaparlardı.

Geri