DosAge (Alternatif Rock) - Ankara

DosAge bu cuma ya mahsus olarak sahnede yer alamayacaktır garage de..
haftaya cuma ve sonraki cumaları 21:30 @ Garage programları devam edecektir..
duyurduk bakalım.. :D

cumartesi yolcuda yoklama aldım,04 çüler e sesleniyorum burdan;
bakın evladım devamsızlığınız çok oldu,sınıfta bırakcam sizi haa :LOL: bak,örnek öğrencimiz burak her programa gelir hemde anathema istermiş bir de.. :) sen anathema iste yeterki burakcım ;)
bu cumartesi de gelmeyin de bi "0" atayım sözlünüze.. :LOL: :twisted:

bu arada güneşe verdiğiniz kedi medi neyim tırnağınıda iyi halt ettiniz verdiniz
:LOL: azımıza pisler artık sahnede tırnaklıyorum falan diye :LOL: disipline vericem hepinizi..allah kahretmesin sizi :LOL: :LOL:

medusa666 demiş ki:

bakın evladım devamsızlığınız çok oldu,sınıfta bırakcam sizi haa :LOL: bak,örnek öğrencimiz burak her programa gelir hemde anathema istermiş bir de.. :) sen anathema iste yeterki burakcım ;)

bu arada güneşe verdiğiniz kedi medi neyim tırnağınıda iyi halt ettiniz verdiniz
:LOL: azımıza pisler artık sahnede tırnaklıyorum falan diye :LOL: disipline vericem hepinizi..allah kahretmesin sizi :LOL: :LOL:

lan her programa geliyoz da noluyo madalya mı verdiniz sanki :twisted:
hele bi sene sonunda karne hediyesi bana bisiklet almayın görüşürüz işte o zaman :seytan
neyse akşama görüşürüz şimdiden başarılar... :elsallaa

Severek dinlediğim DosAge grubuyla artık bundan sonra aynı gün sahne alacağız bu benim için çok sevindirici bir gelişme bizim programdan sonra oturup sizi izlemek çok keyifli olacak programda görüşmek üzere başarılar arkadaşlar...
Saygılar...

sevendust demiş ki:
medusa666 demiş ki:

lan her programa geliyoz da noluyo madalya mı verdiniz sanki :twisted:
hele bi sene sonunda karne hediyesi bana bisiklet almayın görüşürüz işte o zaman :seytan
neyse akşama görüşürüz şimdiden başarılar... :elsallaa

burak söz olm sana bi tane ibo alıcam lan :LOL:
karnene sen kırık getirme yeter..bak diğerleri şimdiden 0 ı aldılar :LOL:

04 cüler;

bastım valla 0 ı sözlünüze.. :LOL:

ges-tapo demiş ki:
Severek dinlediğim DosAge grubuyla artık bundan sonra aynı gün sahne alacağız bu benim için çok sevindirici bir gelişme bizim programdan sonra oturup sizi izlemek çok keyifli olacak programda görüşmek üzere başarılar arkadaşlar...
Saygılar...
hayırlısı olur inşallah ne diyelim ;) inşallah sizin için de bizim içinde güzel bir hal alır :)
görüşmek üzere.. :icelim :elsallaa

yoklamayı aldık bu hafta..nerdeyse tam kadro hepiniz ordaydınız :)
04 çülerin zölüye bir 100 atalım artık ;) :LOL: burak sanada 0 :LOL:
daha evin yolunu hatırlamıyon :twisted: :LOL: çık dışarı..çık :LOL: 0 :p

medusa666 demiş ki:
:D geçtik sınıfı yanee... dün yine herzaman ki gibi harikaydınız... sizi izlemek görev diil saplantı... nicelerinde görüşmek üzere

iremita demiş ki:
medusa666 demiş ki:
:D geçtik sınıfı yanee... dün yine herzaman ki gibi harikaydınız... sizi izlemek görev diil saplantı... nicelerinde görüşmek üzere

Walla bu hafta geldik eğlendik her zamanki gibi. Sınıfı da geçmişiz Fırat hocamınız kanaat notuyla

iyi hadi bakalım sınıfınızı da geçtiniz artık :LOL: öğretmeninize hediye almak yokmu :LOL:
daha çok beraber olucaz arkadaşlar ;)

Ben medusa'ya elma getircem iyi bir çocuk olup :twisted: Bohum bana kırık not demeyin ya biz boyle kotumuyuz :twisted: Saol medusacığm sonra geçirmişin bizi ama .neyse şimdi derse kaçıyom zaten boş vaktimde bir değerlendirme yaparım artık

SoundTrack demiş ki:
Ben medusa'ya elma getircem iyi bir çocuk olup :twisted: Bohum bana kırık not demeyin ya biz boyle kotumuyuz :twisted: Saol medusacığm sonra geçirmişin bizi ama .neyse şimdi derse kaçıyom zaten boş vaktimde bir değerlendirme yaparım artık
elmayı görmiyim valla 0 vericem :twisted:

medusa666 demiş ki:

fıratçım ben sizi izlerken çok eğlendim ama anladığım kadarıyla sen de beni izlerken çok eğlenmişsin :LOL: bunu da burdan duyurduğun için sana ayrıca teşekkür ediyorum :evil: :evil: :evil:
bu hafta kolla kendini bana 0 vermek neymiş göstericem :twisted:
garage´ın iptal olmasına üzüldüm umarım daha iyi yerlerde çalarsınız...
unutmadan sorayım ikinci anathema ne zaman geliyo :metalhead

sevendust demiş ki:
medusa666 demiş ki:

fıratçım ben sizi izlerken çok eğlendim ama anladığım kadarıyla sen de beni izlerken çok eğlenmişsin :LOL: bunu da burdan duyurduğun için sana ayrıca teşekkür ediyorum :evil: :evil: :evil:
bu hafta kolla kendini bana 0 vermek neymiş göstericem :twisted:
garage´ın iptal olmasına üzüldüm umarım daha iyi yerlerde çalarsınız...
unutmadan sorayım ikinci anathema ne zaman geliyo :metalhead
burak olm şaka yaptık len ;) sana yıldızlı pekiyi verdim :LOL:
yeni yerler ile görüşmeler tüm hızıyla sürmekte..gelişmeleri vericem size. :twisted:
anathema galiba 2 şarkı birden gelicek repertuara :twisted: bakalım 1-2 haftaya belli olacak gibi..

Geri