DosAge (Alternatif Rock) - Ankara

sonson1.jpg

ben bu gurubu cok seviyorum..sonucta hiç kimsenin bir baskasinin milliyetçiligini sorgulamaya hakki yoktur... sorgulamak yanlisina düsülmüsse...bunun ölçüsü bir sarki ile belirlenmemelidir.. eger bir sarkiyla belirlemek yanlisinada düsülmüsse iste ozaman grinder80 in dedigi gibi Sehitlerimize ve Atamiza saygisizlik olmus olur..

Arkadaşlar bu gün itibariyle Dosage grubu ile yollarımı ayırmış bulunmaktayım. Bundan sonraki müzikal hayatlarında Dosage grubuna başarılar dilerim.
Sevgiler, saygılar

BEN TEK ŞARKI ÜZERİNE YA DA BİR KAÇ PARÇA ÜZERİNE YOÐUNLAŞMIYORUM O LANET OLASI GRUBUN GENEL GÖRÜŞÜ BU HALA BUNU ANLAMIYORSUNUZ TAMAM BİR KAÇ TANE BOKTAN PARÇASINDA BİR ŞEY OLMAYABİLİR GENELİNE BAKIN TEK ALBÜM İÇİN DE DEÐİL DİÐER ALBÜMLER İÇİN DE OK?

ARKADAŞLAR HBRİNİZ VAR MI SİZİN BEYAZ SARAY ÖNÜNDE AMERİKAN HÜKÜMETİNE SOYKIRIMI KABUL ETTİRMEK İÇİN O ALÇAK GRUBUN KONSER OLAYI GİRİŞİMİNDE BULUNDUÐUNA SONRADA NE OLDU BİLMİYOUM TAKİP EDEMEDİM ELİMDE OLMADAN

BAKALIM ŞİMDİ DERDİMİ ANLATABİLDİM Mİ?

Bİ DE TÜRKİYEYE GELME SÖYLENTİLERİ VARMIŞ UMARIM YANLIŞTIR CANLARINA SUSAMADIYSALAR!

yaklasık 1 yıldır mutemadıyen dosage dınlemeye gdyorum arkadslarımla ve hıc sızın yarattığınız olay gıbı bıseyle karsılasmadm..
ankarada dınlemekten en cok keyf aldığım gruplardandır..ayrıca seyrcıyle ıletısımlerı de gayet super olan ınsanlardr zira iletişmesini bilenlerle!!!!yaptıkları müzik de gayet kaliteli ve güzeldir!!!!(piyasada SOAD çalan tek grup da dosage değil bu arada!!!!!)
agresif arkadasların biraz gevsemelerını ve streslerini atacak başka bi grup bulmalarını öneririm..:)tepkınızı burda gostermek yada bar programlarında sahnedeki insanlarla dalaşmak,şarkı çaldırmamak yerine bu fikirlerinizle başka alanlarda çalışmalısınız bence çünkü gerçekten potansiyeliniz var..burada damardan milliyetçilikle girip grup elemanlarının bütünlüklerinden çıkmak gerçekten çok akıllıca...tebrik ediyorum arkadaslar sizi!!!!ama yapmayın..
dosage'a gelince...lutfen her zaman yaptığınız gibi SADECE müzğiğniz yapmaya devam edin,arada fire versenizde....çünkü bence İŞinizi gayet iyi yapıyosunuz.... sevgiler,saygılar...en yakın zamanda görüşmek dileğiyle..

ben müziklerini yapmasına bir şey demiyorum ki zaten milleti eğlendirmeye devam etsinler ama bu tür bi hassas konuda ve böyle alçak bi grubun parçalarının çalınmasına karşıyım o kadar! ayrıyeten biliyorum başka gruplarında bu alçak grubun parçalarını çaldığını onlara da aynı tepkileri verdim kafanı yorma sen ben ve benim gibi düşünen kişiler oldukça da bu ülke böyle olaylara asla müsaade etmeyecek ve her yerde de ATATÜRK milliyetçiliğini müzik de bile göstermeye devam edeceğiz! bana göre artık müzikte evrensellik kavramı bu o.ç. system grubu sayesinde bitmiştir

sadece sana aicha ayrıca insanlarla da iletişimim gayet iidir burası da seni ilgilendirmez ok? sen kendi eğlenmene bak

1) Gruptan ayrılmamın bu olanlarla alakası yoktur. 3 hafta önce ayrılma kararımı aldım ve arkadaşlarımla paylaştım bunu. Benim kendime özel sebeplerim vardı Dosage ile olan birlikteliğimi sonlandırmak için.
2) İlk kez eleştiri almadı bu grup ve eleştiri yüzünden de dağılmaz. Lütfen bu grubun bir eleştiri karşısında dağılabilecek bir grup olduğunu belirtecek sözler sarfetmeyin, durum bu değildir. Ben de kendi adıma bir eleştiri alınca grubu bırakacak kadar kişiliksiz değilim.
Doğru yaklaşım her zaman olanlardan iyi olsun kötü olsun ders almaktır. Sanırım arkadaşlarım da bunu yapacaktır.
Bu grubun dışardan gelen eleştirilerle bütünlüğü bozulmamıştır. Gruptan 2 kişi 3 hafta aralıkla ayrılmıştır sadece. Mesajların arka arkaya denk gelmesi kafaları karıştırmasın.
Saygılar

atatürk milliyetçiliğini savunduğun söyleyip ""ok?"" yazan insanlarla muhattap olaya gerek olmadığını düşünüyorum...olayı bireyselleştirmek de bence yanlış ama bişeyi savunuyosan bari doğru dürüst yap bence...her haraketinle savunduğun şeyin arkasında durabil ki sana laf sokamayalım olur mu?????
olay farklı yerlere gder böyle devam edersen bunun tartışma platformu da burası değil..dediğim gibi kendini harcama burda potansiyelin mevcut bence...

ankarada adam gibi dinliyebildiim grubun böle dağılmanın eşiğine gelmesi bu güzel forumun bi savaş alanı olması moralimi bayaaa bi bozdu sevgili emre abi fırat abinin kararına saygı duymak lazım ama ayrılmalarını istemezdim bi bas gitarist olarak emre abiyi izlemek onunla çok azda olsa sohbet etmek çok keyifliydi arkadaşlar bence bu mesleyi artık uzatmayın repertuar ve sahnede çalınan şarkı grubun olayıdır buna müdahale etmek kimseye düşmez bu tamamiyle saygısızlıktır soad oalyına gelince bu adamların siyasi görüşü hoş karşılanır bi durum diil ama burda işimiz siyaset diil müzik lütfen bu meseleyi kapatalım
umarım dosage için bu sadece bi kafa dinleme dönemi olur sezonda onları yine beraber sahnede görmeyi çok isterim sevgiler saygılar

Fırat bu kizi kale alarak buyuk hata yapmissin

Sevgili Jaan...buradan da görülüyor ki Emre ve de Fırat'ın kendine göre sebepleri var..Bir eleştiriyle bir grup dağılır mı?Aklınız alıyorsa benim de alıyor..Grup elemanlarını daha iyi projelerde yine seyretmeye devam edicez..Ayrı ayrı daha iyi işler yapacaklarını düşünüyorum.. :)

Arkadaşlar lütfen yeter. Bazı arkadaşlar burayı siyaset meydanı zannetti galiba. Eğer birinin grupla bir alıp veremediği varsa ayrıca bu siyasi bir konuysa bunu buraya taşımamalıdır. Ki söz konusu olan grup çok iyi (hem müzik hemde kişisel olarak) insanlardan oluşmaktadır. Yapılan terbiyesizliği hem müzisyen hem de Dosage elemanlarının bir arkadaşı olarak kınıyorum. Başarılar arkadaşlar...
Saygılar...

aicha bana mı öğreteceksin milliyetçiliği
muhatabım olamazsın! aicha susmanı istiyorum ok? başına bela alma olur mu tanımıyorsun beni büyütmeyelim! bu konuda zaten kaşık atma olay daha büyümesin olur mu?

ATATÜRK milliyetçiliğini bilmediğin için muhatab olamıyorsun bu da güzel seni de tanıdık böylece

fırata laf atan elemana gelince benim 10 senelik arkadaşım
artı fıratın da benim gibi düşündüğünü biliyorum
ve bana ne kadar utandığını boynu bükük sahneden ayrıldığını söyledi.
gruptan alıp veremediğim de yok yaptıkları hatayı suratlarına vurmak istedim o kadar bu olayın heralde büytümesini isteyen arkadaşlar var o da ayrı konu bunu sezdim! aramızda ayrıyeten orda sadece ben tepki göstermedim çoğu kişi tepkisini gösterdi ama benim kadar açıkça gösteremediler ama olsun onları da görmek beni sevindirdi. tebrik eden tanıdığım tanıdmadığım insanlar vardı hepsine de teşekkür ediyorum
aynı hatanın yapılmaması dileğiyle
bu vatan bizim başka vatanımız yok
yeterince bela dolaşıyor çevremizde bi de biz bu tür şeyler yapmayalım birbirimize kenetlenip mücadele edelim

yapılan terbiyesizlik
ATAÜRK'ü savunmaksa TÜRKİYE'yi savunmaksa terbiyesizim
tamam
sende vatan sevgisi yoksa esas ben seni kınıyorum esas terbiyesizliği sen yapıyorsun

aicha bana mı öğreteceksin milliyetçiliği
muhatabım olamazsın! aicha susmanı istiyorum ok? başına bela alma olur mu tanımıyorsun beni büyütmeyelim! bu konuda zaten kaşık atma olay daha büyümesin olur mu?

ATATÜRK milliyetçiliğini bilmediğin için muhatab olamıyorsun bu da güzel seni de tanıdık böylece

fırata laf atan elemana gelince benim 10 senelik arkadaşım
artı fıratın da benim gibi düşündüğünü biliyorum
ve bana ne kadar utandığını boynu bükük sahneden ayrıldığını söyledi.
gruptan alıp veremediğim de yok yaptıkları hatayı suratlarına vurmak istedim o kadar bu olayın heralde büytümesini isteyen arkadaşlar var o da ayrı konu bunu sezdim! aramızda ayrıyeten orda sadece ben tepki göstermedim çoğu kişi tepkisini gösterdi ama benim kadar açıkça gösteremediler ama olsun onları da görmek beni sevindirdi. tebrik eden tanıdığım tanıdmadığım insanlar vardı hepsine de teşekkür ediyorum
aynı hatanın yapılmaması dileğiyle
bu vatan bizim başka vatanımız yok
yeterince bela dolaşıyor çevremizde bi de biz bu tür şeyler yapmayalım birbirimize kenetlenip mücadele edelim

yapılan terbiyesizlik
ATAÜRK'ü savunmaksa TÜRKİYE'yi savunmaksa terbiyesizim
tamam
sende vatan sevgisi yoksa esas ben seni kınıyorum esas terbiyesizliği sen yapıyorsun

konuyu da kapattım artık olayları büyütmeyelim herkesin ders aldığını düşünüyorum
bunu diyen arkadaşa da slmlar
amacım da buydu zaten
umarım bu tür konularda herkes hassas olur bundan sonra
kim ne yappıyorsa başarılar

arkadaşlar ben de DosAge grubuyla yollarımı ayırmış bulunmaktayım (ortalıkta zaten çok fazla gözükmemiştim), bu ayrılık tamamen kişisel sebeplere dayanmaktır... grupta beraber çalıştığım tüm arkadaşlarıma bana katlandıkları için teşekkür ediyorum, yolları açık olsun...

the_executioner demiş ki:
arkadaşlar ben de DosAge grubuyla yollarımı ayırmış bulunmaktayım (ortalıkta zaten çok fazla gözükmemiştim), bu ayrılık tamamen kişisel sebeplere dayanmaktır... grupta beraber çalıştığım tüm arkadaşlarıma bana katlandıkları için teşekkür ediyorum, yolları açık olsun...

Grup forumuna yazdığın ilk mesajın ayrılık mesajı olması ironik olmuş gerçekten :LOL:. Sana da başarılar Emrahçım.

Cumartesi günü dosage le düet yapmak çok eğlenceliydi benim için.bunun yanında pink ve anastacia yorumlarınızı beğendim gerçekten.arkadaşlar seyirci sizi seviyor bunu unutmayın.umarım en yakın zamanda kadro sorunlarınızı halledersiniz.görüşmek üzere

Yetişemedim :( Geldiğimde sahneyi toparlıyordunuz. Ama hayran kaldım, çok deli sahne toparlıyorsunuz. Özellikle Levent; çok pis domalıyor :p

Müptalanız oldum bir dahaki program sonu görüşmek üzere :p

Dosage-Vokal

GÜNEŞ

Sesi buram buram aşk kokan,kalbinde New Jersey'li bir cazcıyı yaşatan,Ankara rock camiasının benzersiz ses rengi olan bayan vokali...

Ah bir de sigarayı bıraksan
Büyülü sesinle kolonları ağlatsan
Hipnotize edip şarkılarla koparsan
Olacaksın sende rocker tanrıçalardan :D

Geri